Щастлива мама е на двама, Ината - честито малка дама!Бъдещи мами над 35

  • 25 206
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 39 663
Че кой толкова се обиди от моя пост  Thinking

# 706
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Никой Сигме, админите си правят каквото им хрумне Simple Smile

Ава, ами оказа се че в магазините в които ходихме дрехи за бременни има само онлайн, не и на място, а аз не мога без да меря ида се видя да реша.

Дано учителката на Ивка наистина промени подхода си към нея.

На мен ми е коледно, тук вече е украсено, в магазините е заредено с коледни неща на макс.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Аз вече украсих къщата коледно... Извадих и коледните чаши за кафе. Сега трябва да купим нещо ново за украса и ще ми стане съвсем коледно...
Лека нощ, хубави сънища и никакви депресии! Гуш!

# 708
  • Мнения: 3 535
На Сигмето коментарите бяха един след друг, най - вероятно затова. На Мира, не знам защо Simple Smile
Илейн,едва ли е за това.Жането редовно пише коментари един след друг или който хванат Whistling
Joy вярно  Joy Шерии, те може и да ме трият, но да не сме забелязали  Joy
Така като пиша от телефона с лявата ръка , не винаги имам нерви да си корегирам поста Simple Smile
Абе Перу , тегли и една майна на тая психоложка , хич не и се занимавай ! Айсиктир , по- скоро осиновените деца трябва да се третират като родни!
Редактирам! Хич не ми е коледно, като изцеден лимон съм , а ми е добричко детенцето !
Ава, браво на ТМ! Щом сте се намесили ще се наместят нещата  Hug

# 709
  • Мнения: 2 168
Ох, обърках се с тези изчистени мнения, както и да е, ама това за инвитро и като осиновители не го разбирам?!

МианаНиа, кажи за тези задачки календарни каква е идеята?

Ама как Коледа преди рожденния ми ден, въобще не ми е коледно Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 130
Привет, мацки готини!
Какви разгорещени дискусии се заформили тук. Simple Smile

И аз това с третирането на инвитро бебетата като осиновени не го разбирам. 9 месеца съм била едно цяло с това същество, сега кажи-речи пак и ще е същото като осиновено. И всъщност как се "третира" осиновено дете? Може би психоложката има предвид, че осиновените дечица имат нужда от повече внимание и търпение?
Ана-Мария също е зачената с помощта на медицината, но не виждам някаква причина да гледам на нея като някакво по-специално дете, а и не мисля че поведението на бебето се определя от това как е заченато.

Eй, все си обещавам да понаснимам малко нацъфтяли Джакаранди и все се оказвам без фотоапарат, когато минаваме покрай такива. Но ето утешителна награда (снимка от нета). На живо са много по-красиви, защото контрастират на покривите на къщите или пък на сивите улици. Това са дърветата, които цъфтят за моя РД тук, а съответно и за този на Ана-Мария за напред. Simple Smile
Скрит текст:

Моето момиче май го налегаха колики, макар че малко раничко ми се вижда за тях... Снощи много трудно заспа, както и днес преди обяд. Одрямва се и се събужда с писък, но поне като се успокои и си заспива за дълго. Ако минават така, ще е поносимо.

При нас яко започнаха жегите, днес не съм си подавала носът навън, а не ме свърта на едно място...

# 711
  • Мнения: 39 663
Днес и тук се очертава топъл и прекрасен ден. Прекрасен за разнасяне на вируси де  Joy

# 712
  • Мнения: 3 406
Добро утро
Хайде петъчните кафенце, чайче, капучино. Кой каквото желае.
Даре, и за нас малко вчера беше петък 13  Shocked Днес не знам какво ще. И на целия карък и малкия се е пребил в детската. Спънал се в краката на майката на Вероника. Най вероятно е зяпал Вероника, ама не си признава  Wink И по стълбите с главата надолу. Сестра ми рева снощи по телефона. А той само приглася - ама тя майката на Вероника трябваше да ме хване  Rolling Eyes Цялата му глава е обелена, челото като бомба, едното око като бомба, ужас. Довечера татко като го види и ще му потънат гемиите пак ooooh! 
Перу, и аз мисля като психоложката ти. Когато дълго чакаме и мечтаем за нещо, в момента в който го получим, се оказва, че еуфорията я няма. Дългото чакане, дългата борба някак убиват емоцията и радостта от постигнатото.
Желая ви топъл, усмихнат и безавариен петък 13!

# 713
  • Мнения: 8 533
А дано, Танзу да е безавариен! Че ако ми продължи като от вчера - лоша работа!
Да опитаме да омилостивим вселената така Simple Smile
http://www.utro.bg/secret/wp-content/uploads/2010/06/13friday.jpg

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 40 992
Добро утро и прекрасен петък bouquet
Танзу,мерси за напитките...с капучино съм Wink

Мимче,къде ги намери бонбоните он-лайн?Пусни ми линк.

Шери,съмнява ме да са същите в Кауфланд... Thinking Знам,че има трюфели бонбони,обаче да са същите...Тези са 10Е кутията/поне толкова бяха преди 3г/.Сега като са ми подарък не питам  Mr. Green

Итана,като имаш време снимай и пускай Peace наистина беше обещала,ама сега ти е простено Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 5 037
Мистик,на същата фирма бяха.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40 992
Мистик,на същата фирма бяха.
Rolling Eyes  може,изпуснала съм.

# 717
  • Мнения: 3 010
Добро утро! И да не ни върви на лошо, макар че е петък 13 http://kartichki.net/kartichki/petak-13/napuk-na-petak-13-neka-s … nie-i-kasmet.html
Ината, дано да минават леко коликите. Невероятни дървета с този цвят.
Мимче, идеята за коледния календар е да се подготвя и усеща празнично детето.
Скрит текст:
Има ги и под формата на шоколадови бонбончета с различни коледни форми, но аз избрах да е нещо, което се прави. Всеки ден има отворче, в който ще слагам "тайно" надявам се послание от дядо Коледа за подготовка за празника - напр. да се направи нещо за коледна украса, да се нарисува коледна картичка rlза баба, да се украси, да изсвири коледна песен и т.н. За първи път ще имаме, но видях от други познати и ми се видя интересно.Ето нещо подобно е: http://krokotak.com/2010/11/koleden-kalendar-2/

# 718
  • Мнения: 7 201
Добро утро и от мен.

Освен, че е петък 13-ти, днес е Световен ден на Добротата.
"Според изследванията на психолозите, колкото повече добри постъпки вършим, толкова по-щастливи се чувстваме. Учени са на мнение, че тези, които дават ежедневно израз на своята благодарност, нежност и други положителни чувства към другите в обикновени делнични ситуации, се чувстват много по-добре физически и изпитват вътрешна удовлетвореност и хармония."
Колко му трябва на човек - една добра дума, една усмивка, един мил жест.
Животът е твърде кратък и неповторим, и някак трябва да се опитаме да го живеем по-спокойно и щастливо. Усмихвайте се повече и най-вече често казвайте "Обичам те"  - винаги има на кого! Simple Smile

# 719
  • Мнения: 2 168
Добро утро  Hug благодаря за кафенце

МианаНиа, благодаря, твоя вариант ми е интересен, шоко календарите не ги одобрявам за нас Simple Smile

Мистик мила, онлайн ама тукашен магазин, надали пращат до Бг, дано ги намериш, знам какво е Wink при нас не продаваха доскоро Рафаело и все ми пращаше сестра ми

Общи условия

Активация на акаунт