Светлината на моя живот - Тема 11

  • 47 715
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766

Анас и Депика просто сияят Heart Eyes smile3521
  широките усмивки  говорят вместо тях колко  добре се чувстват заедно smile3503  когато снимат и зад кадър също Wink
 прекрасни са  Heart Eyes Scatter Heart Eyes Scatter smile3521


 Heart Eyes


Heart Eyes  newsm51
Тара Hug мерси за гифчето  smile3525Анас и Дипика са много сладки и явно по време на снимки се забавляват добре заедно с останалите артисти и екипа на Светлината  smile3521В индийския форум феновете бяха написали ,че ако се сглобят всички кадри които снимат заедно Анас и Дипика сигурно ще излезнат над 1200 серии само моменти между Сурадж и Сандия  smile3521Определено не би било лошо да ги  гледаме само тях smile3521
Миме HugРосинце Hug мерси за клипчетата  smile3525 smile3525След драмите сега е ереме за малко почивка и забавни моменти със семейство Рати и със сигурност и малко романтика със Сурадж и Сандия  smile3521Сандийка е решила да домакинства и всички Рати са притеснение  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyСураджи веднага подкрепя съпругата си макар да знае ,че домакинството не и е най-силната страна ама като е решила нема да и спира напъна я  smile3521

Тара, благодаря ти за страхотното гифче на Анас и Дипика от клипа зад кадър - Уникално сладки са и са толкова усмихнати!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves smile3521 Oha! Мими - благодаря и за това прекрасно видео зад кадър с двамата сладури!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Софи, Ени - съгласна съм с вас!!!  smile3521 ppp Hands Clap Личи си, че Анас и Дипика много добре се забавляват заедно зад кадър, забавляват се и с другите актьори - усмивките им говорят повече от всичко друго!!!  txtloves txtloves txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Надявам се винаги да ги виждаме така заедно - щастливи, усмихнати, сплотени ...  Praynig Praynig Praynig Ени - този път в индийския форум са прави. Като нищо само от кадри как Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия снимат сериала - може да се направи съвсем отделен супер интересен сериал ...  smile3534 Two Hearts txtloves hug grinning039 А Сандийка като домакиня направо ще ни скъса от смях ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Хубаво е, че сценаристите са решили да ни върнат към забавното в сериала ...  smile3501 Two Hearts newsm76 А след като мине почивката за Сантош и Арун се надявам сценаристите да ни зарадват като пратят Сурадж и Сандия на почивка в чужбина - Швейцария звучи страхотно! А и нали и на тях им готвят меден месец там - искам до го видим!!!  Praynig Praynig Praynig smile3534 luvbed Kissing Heart loveuuu Като се сетя колко беше готино в Сингапур, също и като ходиха на почивка на острова - сега ги искам в Швейцария - и там да се насладим на още много готини и романтични моменти между Сурадж и Сандия ...  Praynig Praynig Praynig smile3521 Oha! Two Hearts txtloves Flushed family

# 16
  • Мнения: 11 766
Софи Hug, мерси за стоп кадрите! smile3525 Епизодите по ВОЙО са прекрасни! smile3521 По-късно ако мога ще пиша и за тях, докато чакаме епизода в Индия!  newsm10 Дома на Закир е много хубав! newsm74

РОБИН Hug bouquet наистина домът на Закир е много хубав  и както отбеляза Сурадж Heart Eyes *все едно не сме в Пушкар* Laughing
 но на мен ми харесаха тримата заедно Heart Eyes
smile3521 и най-вече как изглеждаха и колко хубави са Сурадж и Сандия далеч от гнидите Рати Laughing Kissing Heart Two Hearts txtloves


Софи, прекрасни стоп кадри от епизодите във Войо!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts И на мен супер много ми хареса когато Сурадж и Сандия отидоха на гости на Закир в дома му!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! И тримата са страхотни - още от вратата ми стана забавно, когато Закир им каза, че иска да му помогнат в кухнята, понеже помощника му го нямало ...  Joy Joy Joy Сандия само как пригледа - тя нали е веща в домакинството ...  smile3532 Отидоха те в кухнята и Сураджи като най-добрия готвач в света веднага разбра какво готви Закир!!! А Сандийка веднага похвали своя Сурадж, че готви страхотно!!!  smile3521 Two Hearts Hands Clap Сурадж се зае да помага на Закир със соса за ориза, а Сандия попита тя какво да прави ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Закир я прати да настърже малко индийско орехче и тук стана забавното ...  Joy Joy Joy Нашето момиче отиде при бурканите с продуктите и така и не разбра кое е индийското орехче - накрая взе да стърже бетелов орех! Направо паднах от смях ...  rotfImao rotfImao rotfImao Много ми стана смешно като Закир й каза, че му трябвала само една чаена лъжица за вкус - Сандия се почуди как така! Направо паднах като изтърси: "Закир, аз още не съм го настъргала. Не мислиш ли, че е развалено. Погледни го" ...  smile3532 Тогава Сурадж и Закир видяха, че стърже бетелов орех и почнаха да се смеят ...  newsm62 Когато Сурадж й обясни за бетеловия орех, Сандия му каза, че ставали и такива грешки ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green После каза на Закир да не й се смее ...  hahaha hahaha hahaha Въпреки, че му беше много забавно Сураджи веднага тръгна да защитава своята Сандийка казвайки на Закир, че Сандия готви много добре! Да бе да ...  smile3533 Обаче как само се цупеше в началото нашето момиче и каза: "Ако ще ми се подигравате няма да ви помагам - отказвам се. Тръгвам ... "  smile3534 А Сурадж отговори: "Чакай - г-н Закир вие грешите. Грешката не е толкова сериозна, че да й се смеете. Сандия е жена на сладкар - справя се прилично с готвенето.  Joy Joy Joy Всъщност готви много вкусно. Нали Сандия"  txtloves txtloves txtloves Така влюбено се погледнаха двамата, Сандия хвана Сурадж под ръка и каза: "Благодаря ти Сурадж. Това се казва добър съпруг"  Two Hearts Two Hearts Two Hearts После Сурадж и Сандия заедно започнаха да режат някакви продукти - а тя гледаше какво прави той и правеше същото! През цялото време сияеха от щастие, усмихваха се и се поглеждаха влюбено! Сурадж даже почна да си свирка ...  smile3521 Kissing Heart Two Hearts ppp Hands Clap Закир ги видя в страни и изведнъж каза: "Така както ви гледам не мисля, че ще ви остане място в стомасите за моето бирияни, защото вие сте се нахранили пре-богато докато правехте този романтичен дует." smile3521 smile3521 smile3521 После Закир им каза, че преди не е вярвал в брака, но като ги гледа така влюбени и щастливи - вече мисли различно и също би искал един ден да се ожени!  Hug Сурадж каза на Сандия, че след 3-те задачи ще има и четвърта - да намери жена за Закир ...  Joy Joy Joy След като се нахраниха Сурадж каза на Закир, че е било много вкусно. А той отново се пошегува и каза: "Нямаше начин да не е вкусно. Нали му добавихме бетелов орех" ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo  Сандия как пригледа, а Сурадж се засмя ...  newsm08 После шефа на Сандия се обади - тя и Сурадж отидоха в управлението! Директора я похвали, че се е справила с първото изпитание - бил много горд, че е успяла и е свела нарушенията по пътищата на 0!!! Даже й даде грамота!!!  smile3501 Two Hearts Two Hearts Най-накрая и този да я похвали - Сурадж гледаше и беше изключително горд със съпругата си Сандия!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes После Сурадж и Сандия как само се радваха и отидоха да съобщят новината на всички в семейството! Много готини сцени ... love001 Kissing Heart Two Hearts People Cop Hands Clap

# 17
  • Мнения: 11 766
Лори, Илианка - никой тук не би се разсърдил, че имате различно мнение!  smile3503 Това е нормално - не може всички да мислим еднакво ...  Peace От друга страна ние също си обсъждаме нещата, така както ги чувстваме!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Разбира се, че не всичко е идеално и има някои небивалици - но все пак това е индийски сериал.  Mr. Green Да си призная честно - гледала съм много по-големи небивалици в другите индийски филми. Така, че това тук е нищо - дори е доста реалистично...  Wink Да не забравяме, че индийците са силно вярващи - понякога за тях един знак от Боговете означава много повече от хиляди думи и постъпки!!!  newsm10 Както в случая с Лалка -тя  до последно си вярваше, че Сурадж ще й обърне внимание, но както се видя падна от високо ....  smile3501 В нейния случай разбирам защо Сурадж и Сандия й простиха - защото тя действително в началото помогна на Сурадж - той се оправи и благодарение на това успя да намери Сандия и двамата заедно да спасят страната. Така Сурадж и Сандия се събраха отново ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Те са прекалено добри и благородни и не могат да пренебрегнат този факт.  smile3503 Колкото до Сантош - аз до колкото разбрах - тя така и не разбра за подвизите на Лалка!  newsm78 Само Сурадж и Сандия знаят за това, но не са казали на Сантош!  thumbsup Затова тя е толкова мила към нея - но и да знаеше едва ли и тя би забравила помощта й преди това ...  ooooh!  Лори в началото ти искаше Лалима да си остане добра - сега направиха така, че уж пак се очовечи и разбра грешките си. Надявам се и Вярвам, че няма повече да пречи ...   Praynig Praynig Praynig По отношение на Сантош - урока, който й даде Сурадж беше страхотен!!!  newsm44 newsm76 Two Hearts Аз съм много доволна от плана на Сурадж - наистина беше блестящ!!! По този начин успя пред всички да покаже каква е Лалима, също и всички видяха за пореден път любовта, благородството и добротата на Сандия!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И най-вече за пореден път се убедиха в голямата и безкрайна любов на Сурадж и Сандия!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521 Oha! Така Сантош разбра, че през цялото време е грешала - голямо реване падна вчера и днес, но накрая призна грешките си и прие Сандия обратно!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Лори - радвам се, че темата и нещата, които пускаме ти харесват! Благодаря ти за хубавите думи ...  newsm51 ppp Hands Clap

Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 04:30 от Roxis

# 18
  • Мнения: 11 766
Изгледах си новата серия и мнооого ми хареса  smile3521
Сантош дръпна такава  сърцераздирателна реч  на забулената Сандия като си мислеше ,че е Лалима ,че просълзи всички Рати  smile3518 smile3521Каза и ,че много я обича обаче не може да я приеме за снаха ,не може да раздели Сурадж и Сандия ,че е разбрала ,че греши и така на татък и докато говореше Лалима се появи на вратата и обясни на всички как с помощта на Сураджи е разбрала ,че греши и се е променила .Този момент не ми стана ясен ,защото ако не беше Сурадж да се разтърси и да разбере каква е лъжкиня Лалима тя още щеше да се овърта около него ама айде карай да върви няма да си развалям настроението .Важното е ,че Лалка  е аут ,а Сурадж и Сандия могат да си отдъхнат  smile3521 newsm44
На края серията завърши много хубаво със Сурадж и Сандия седнали на люлката ,прегърнати и си гукат  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two HeartsИзведнъж Мена и Викрам почнаха да се карат ,че Викрам забравил да купи подарък на своята Мена обаче Сураджи веднага даде на брат си мобилния си телефон та той да избере он лайн подарък за жена си и така мъничката криза бързо ,бързо се разреши  smile3521Но и Сандийка се присети ,че си няма подарък ,а Сурадж и вика ти имаш любовта на мама и семейството това ти стига  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaСандийка се направи на сърдита и хукна да си тръгва ,но Сурадж я спря ,а за утре дадоха как те избират почивка за мама и татко без да знаят ,че Сантош и Арун правят същото за тях  smile3521

Ени, мерси за разказа! smile3525 Епизода наистина беше много интересен!  smile3521  Сантош хубаво си порева за Сандийка, сега се сети тя, че няма право да ги разделя!  newsm53  Нищо, нали знаете, по-добре късно, отколкото никога!  smile3533  Та, след прочувствената реч, видя, че Лалка е до вратата и всички направиха едни физиономии, гледайки към фигурата с воала, все едно са видели призрак! newsm62  Лали си спомни храма, как е разбрала грешката си и сега ще събере Сурадж и Сандия! После Сандия се показа и със Сантош се прегърнаха, а всички бяха много щастливи, та чак плакаха! smile3521 Сурадж обясни за плана си и МАМА каза, че приема Сандия и като снаха, и като полицай!  newsm44 Любимата ми част (след тази в люлката Whistling) е когато Лалима си оправя багажа! smile3534  Даде на Сандия идола и и се извини, после се прегърнаха, а Сантош ги покани за Дивали!  smile3506  Дано наистина си е разбрала грешката Лалка и скоро да се пръждосва завинаги заедно с онова нещо Локеш! smile3521 После Сурадж и Сандия толкова сладко се бяха гушнали в люлката, но Мена се развика и им развали кефа!  txtloves txtloves txtloves hahaha  Караше се на Викрам, че не и е купил подарък, горката, остана ощетена!  smile3533  Сураджи спаси положението като му даде телефона си да поръча онлайн! И Сандия се направи на луда, и тя нямала подарък за Дивали, Сурадж казва, че има любовта на Сантош и семейството, друго не и трябва!  smile3533  Нещо се направи на обидена и си тръгва, но той я спря!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Софи Hug, за мисия Махабали Сандия има опит и умения, но за чистене и готвене...май ще поотслабнат тези дни Рати-тата!  smile3534


Ени, Робин - благодаря ви за прекрасните разкази на епизода в Индия!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Прочетох ви с удоволствие и напълно споделям мнението ви ...  newsm10 newsm76 Two Hearts В момента нямам никакво време, но когато мога и аз ще си кажа по-подробно мнението!!!  smile3503 Определено беше страхотен и имаше много силни диалози и сцени ...  txtloves txtloves txtloves  ppp Hands Clap И на мен много ми хареса като Сантош си изля душата и каза всичко за това, колко обича снахата Сандия и как не може да раздели Сурадж и Сандия, защото те са събрани от Боговете!!!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts smile3501 А като се появи Лалима и Сандия се показа изпод воала - Сантош разбра, че е говорила на Сандия! Силен беше момента като Сандия и Сантош се прегърнаха ...  newsm44 Heart Eyes Flushed Супер много ми хареса и когато Сурадж призна на всички плана си и как той нарочно е пратил полицията и човека от социалната служба - съответно стана ясно, че няма развод и документите са били фалшиви!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm44 Уникален е Сурадж - най-добрият съпруг - как само изтъкна един по един всички добродетели на Сандия пред майка си и останалите! Напълни ми душата!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Heart Eyes People Cop Hands Clap И така Сантош осъзна грешките си спрямо Сандия и я прие обратно в семейството като най-голяма снаха и полицейски инспектор ...   newsm18 Heart Eyes  Flushed Тогава Мена веднага помоли Сандия да разбере кой е откраднал саритата от магазина й ...   smile3533 И на мен любимия момент ми е когато Сурадж и Сандия се гушкаха на люлката - толкова сладък момент! Двамата са невероятни - как само се бяха прегърнали и си бяха опрели главите един в друг ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 hug За съжаление Викрам и Мена се появиха, та ги прекъснаха - но пък бяха много забавни ...  Joy Joy Joy И след като Сураджи даде идея на Викрам как да купи подарък онлайн - Сандийка също си поиска своя от Сураджи!!! Той ще й го даде - само да идат в спалнята ...  smile3521 txtloves luvbed Two Hearts loveuuu

Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 05:18 от Roxis

# 19
  • Мнения: 2 592
Страхотни Сураджи и Сандийка гушнати  и люлеещи се в градината Heart Eyes
може би си спомняха за джунглата Laughing ама надали.. Two Hearts Kissing Heart Сандия си чака подаръка Crazy Joy мнооого  нетърпелива  е станала.Two Hearts txtloves loveuuuJoy Joy


 Heart Eyes


  Heart Eyes

 Heart Eyes

 Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 340
Рокси Благодаря за прекрасно оформената нова темичка на нашите Светлинки.

# 21
  • Мнения: 340
Здравейте всички  smile3525 smile3525 smile3525

Искам да ви благодаря,за всички неща които сте пуснали в новата тема,да ви пожелая прекрасни почивни дни,по малко проблеми иии повече любов.Хубав ден на всички  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 08:07 от Rosince

# 22
  • София
  • Мнения: 1 822
Благодаря ти за новата тема Роси Най-романтичната до сега! Two Hearts newsm03 Two Hearts







Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 09:08 от miha-

# 23
  • София
  • Мнения: 1 822
                                                              Здравейте момичета Hug Hug Hug

Хайде и от мен няколко снимки  newsm10 да открием сезона на Diwali
Тяхната нова година с две думи, че ако се отплесна в разкази ще стане дългичко...ааа време няма Hug


Diwali gift from my lovely jethani ji#@kanicamaheshwari#thank you so much#n happy Diwali to all lovely people out there

Пуджа, Каника и гардеробиерката-така съм си я кръстила Laughing а жената си е цял директор на продукция, ама нейсе Heart Eyes Истинско удоволствие, ми доставят снимките им зад кадър Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И Дипика е чудесна, малко гладничка ми се вижда, като гледам  как позира с храната newsm53 Two Hearts



И накъде без....Сурия Two Hearts Ама тези двамата, все по-хубави стават Two Hearts


Ени HugИлиянка HugСофи HugРоси HugРосинце HugТара HugМими Hug Лорри Hug Робин Hug
      Хубав ден от мен Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 8 413
Здравейте Светлинки  Hug Hug Hug
Днес имам повод да ви почерпя ,че помъдрявам с още една година  smile3521заповядайте да ви е сладко  smile3521

Скрит текст:
Първо ще започнем с кафенцето  smile3521





и после идва ред на основното  smile3521















И понеже сме в тема  за индийски сериал ,а и си имаме цял готвач за главен герой ви го водя да ви почерпи с нещо индийско  smile3521

# 25
  • Мнения: 8 413
Миха Hug мерси за хубавите снимки  smile3525Брей значи аз съм родена на Нова година  smile3521 супееееер винаги съм завиждала малко на тези които са родени на Нова година ,защото на този ден всичко е толкова празнично украсено и пълно със светлина и топлина и етоооо оказва се че и аз съм родена в най-празничния ден в годината  smile3521 Е индийска нова година ,но все пак си е нова година  smile3503 smile3521
Миха а индийците празнуват ли на 31 декември или сега си им е официалната Нова година  newsm78
Роси HugСофи HugРосинце HugИлинака HugПоли HugРобин HugТара HugМими Hug



# 26
  • София
  • Мнения: 1 822
Честит рожден ден Ени Да си жива,  здрава и много щастлива, миличка!
Благодаря за почерпката newsm24 много мило Поздрав  и от СУРИЯ Two Hearts
Ени  newsm03 ти си родена в месеца на Diwali
обикновенно се пада вкрая на октомври и средата на ноември. Фестивалът на светлините наистина е впечатляващ, гледали сме в индийските сериали, колко е пищен и красив HugПразнуват си и Нова година, разбира се- но за тях Diwali
 е символ на пречистване и новото начало. Изчистват домовете си от старото, обличат си новите дрехи, отиват в храмовете да се помолят, а някои търговци даже приключват с отчетната година, за да започнат наново след праздника. Така, че да, нашата родженничка, т.е. ТИ няма за какво да завиждаш вече, макар и малко на новогодишните рожденници, като се сетиш за далечната страна и техният Diwali Two Hearts  Много хубави колажи си ни донесла и този път Two Hearts Kissing Heart


# 27
  • Мнения: 628
Здравейте Светлинки  Hug Hug Hug
Днес имам повод да ви почерпя ,че помъдрявам с още една година  smile3521заповядайте да ви е сладко  smile3521

Скрит текст:
Първо ще започнем с кафенцето  smile3521





и после идва ред на основното  smile3521















И понеже сме в тема  за индийски сериал ,а и си имаме цял готвач за главен герой ви го водя да ви почерпи с нещо индийско  smile3521


Ени smile3525 smile3525 smile3525
Благодаря за почерпката и честит рожден ден!  newsm59
Пожелавам ти много здраве, щастие, успехи, и разбира се, любов! bigdance2 newsm67 party023 ura
Ето ти две подаръчета от мен:   newsm47


# 28
  • Мнения: 2 592
ЕНИ  Hug Честит Рожден Ден!! lovekiss
 hbdtu newsm67 cook
Пожелавам ти много любов txtloves Kissing Heart Two Hearts щастие dancing и късмет Flowers Four Leaf Clover smile3521
Благодаря за почерпката cheers love001

# 29
  • Мнения: 340
ЕНИ  smile3525 love001 smile3525

Честит Рожден Ден
Пожелавам ти много здраве,щастие,късмет,сбъднати мечти ииии мнооого ЛЮБОВ !
Благодаря за почерпката  love001 love001

Общи условия

Активация на акаунт