Сладкарничка за книги-тема 55

  • 24 685
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 829
Добро утро  Hug

Честит Рожден Ден, Точи! Пожелавам ти много дни изпълнени с щастие, много хубави неща ви предстоят и ви желая да има само хубави моменти  Hug Heart Eyes



Деси, писанка спинка сладко  Heart Eyes И нашата писа много напълня, а роди преди 3 месеца при това 6 котета и едва ги изхранваме вече ... На теб искам да ти кажа, че всичко ще се нареди просто трябва да мине време и да изживееш и това. Сигурна съм, че скоро ще се съвземеш и ще продължиш към нови успехи.  Hug Hug Hug Hug

Дев, благодаря за темата  bouquet

Бъбълче, грижи се за себе си.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 491
ДУ  Hug
Честита ни нова тема,сигурна съм че ще е пълна с хубави емоции!
Дев,благодаря за темата Hug

Точенце миличко, пожелавам ти всичкото щастие на света,бъди жива и здрава и все така позитивна, мила и прекрасна!  Нека нестихващия поток от прекрасни емоции към теб никога не спира и винаги да си така щастлива! Весел празник и много приятни изненади!  bouquet

Бъбли,не се преуморявай и идвай когато можеш  Hug
Деска,гушки,всичко ще се нареди-вярвай го! А техниката -на майстор Wink

Снощи ходихме на Спектъра, не е кой знае какво, но се насладих на Д.Крейг максимално  Heart Eyes Heart Eyes

Честит празник на всички!
И моето детенце е именик,но в момента не мога от телефона да пусна почерпка,така че довечера Wink Да ми е жив и здрав!
Хубав и слънчев ден,момичета!

# 17
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Toчи,мила моя приятелко,малък звезден ангел честит да е денят във който си родена!
 bouquet Hug Heart Eyes
Прекарай го чудесно с близки и любими хора и нека настоящата  и идна  година ти донесат много здраве, щастие и късмет във всичко!




Бъб,гуш за теб  Hug Hug Hug Hug Hug

Гигич,да силен и здрав Вики и да ти носи много победи!
Честито да е името му  bouquet

# 18
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ох, Гигова, честит имен ден на Цар Виктор!  Hug Да ти е здраво хубавото и добро дете, да ви прави много щастливи!  Heart Eyes Как само забравих да те поздравя, хайде, извини ме! Praynig

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
Дев, благодаря за разкошната темичка и председателският съвет какъв е прекрасен.

Бъбли, пожелавам ти скоро да се нормализират нещата около теб, по начина както си го представяш.

Камиче с удоволствие си взимам от кафето.

Точиии, слънчице синеоко, желая ти от все сърце само и единствено прекрасни неща около теб. Ти озаряваш със светлина толкова хора и им даряваш усмивки - а много скоро най-прекрасната усмивка ще е в ръцете ти. Нека дните ти до следващия този ден са изпълнени с любов, любов и любов.

Гиговче да е живо и здраво момчето ти, да му предстоят прекрасни моменти и успехи в живота.

Аз дадох лаптопа на момчето, което се занимава с интернета при А. защото ни е близко и сме доволни от него. Така по описание каза, че има вероятност да е и сериозна повредата...квото такова, тази сутрин съм малко по-спокойна, нямам свободни нерви да се тровя за вещи, да сме живи и здрави другото все ще се появи.
Тук духа, но е прекрасно временцето...
Хубав ден на всички.

# 20
  • Мнения: 1 196
Цоп! И аз в прекрасната нова темичка. Mr. Green
Дев , данке Hug
Точи , честит рожден ден! Hug Бъди жива и здрава, ти и цялото ти семейство. Все така излъчваща сияйна и позитивна енергия, с която убедена съм,  заразяваш всички. Heart Eyes Нека усмивката никога не слиза от лицето ти, а поводите за нея да бъдат твой верен спътник дълги години напред. Гуш. Hug bouquet
 newsm59 party041


Да ви почерпя и за моя имен ден, за който знам едва от няколко години и никак нямам навика да празнувам,  все още ми е странно, когато ми го честитят hahaha
Скрит текст:


Десенце  Hug Наистина с цялото си сърце ти желая всичко да се подреди и скоро да те "декорираме" с една перманентна усмивка. Hug
Може да стиснете по едно палче днес за мен, имаме един предварителен тест и ако всичко мине добре, ще си спестя една редовна изпитна дата. Flutter
Бай Дъ Уей, аз всяка сутрин изяждам по една не много голяма купичка с кисело мляко, пчелен прашец, пчелен клей и мед Peace Съжалявам само, че и аз трябваше да се грипосам преди да започна, но за следващия грипосезон ще взема мерки отрано.  Mr. Green
Козметичката ми пък ми сподели, че за нейните мъже в къщи прави един голям буркан пчелен мед с настърган джинджифил вътре и също бил страшен имуностимулатор Peace Само че аз недолюбвам  джинджифила и тази рецепта за сега си я спестявам. Flutter
Хубав ден на всички. Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 5 568
Деси, радвам се на новия ти поглед върху нещата! Hug
Скрит текст:
(И у нас в момента събираме пари и за нов лаптоп, че големия юнак си го счупи, и за нов телефон, че малкия си го счупи в училище и не могат да се ремонтират и двете неща... Децата да са здрави, останалото все ще се намести. На изплащане ще ги вземем и така.  Sunglasses)

Честит имен ден на Вики, Гиговче, да е здрав, и много да ви радва! bouquet

Честит имен ден и на теб, Lys Bleu! bouquet Да те закриля Свети Мина!

# 22
  • Мнения: 1 107
Дев благодаря за страхотната тема Hug

Точинце, мило и златно, честито ти помъдряване! Желая ви здраве на цялото семейство, а на теб лично - винаги да бъдеш себе си, защото си невероятна!
Прегръщам те силно Hug знаеш за топлите ми чувства към теб Blush , затова пожеланията ми за една страхотна година, а тя ще е такава, ще се сбъднат Hug


Миж понякога наистина имаме нужда Hug Но бързо се връщай, че ще липсваш.

Лис пристигна ли писмо от чужбина? Изчакай първо него, пък после пращай роклите. Благодаря ти отново Hug


Маришка, много приятен списък! Heart Eyes (С теб съм забелязала, че харесваме сходни книги).  Wink

И с мен, и с мен Blush

Мая разбирам те напълно Hug само едно мога да те посъветвам - гледай си здравето, все още си млада та да носиш толкова дини Peace

Деска  spoko

Нелче да ти е честита свекървата!

Честит имен ден и на зетя! Гигич да ви е жив и здрав! Hug
Лис, честито и на теб! Мисля, че си прекрасно момиче, затова заслужаваш само прекрасни неща да ти се случват! Hug сетих се аз, че и ти празнуваш Wink

# 23
  • Мнения: 5 776
Точииии, честит рожден ден  bouquet Много емоции те очакват скоро, дано да са още по-прекрасни, отколкото се надяваш  Heart Eyes
Честито със закъснение на Нези и Елинка, много здраве, щастие и усмивки ви пожелавам момичета  bouquet

И аз малко се позатрих, ама пък си имам половинка  Flutter
Обаче успях да ви прочета, толкова е красива и цветна темичката  Hug

# 24
  • На високо
  • Мнения: 824
Здравейте, момичета!
Дев, голямо благодаря за приказната нова темичка! bouquet
Точи, честит рожден ден! Бъди все такова слънчице! Много, много щастие ти пожелавам! Бъди здрава, обичана и най-прекрасната мама на най-чаровната мъничка принцеса!
[/color]
Скрит текст:

Лис, честит имен ден! Здраве, любов и много успехи ти пожелавам!
Скрит текст:
Стискам палци за днешния ти тест!
Честит имен ден и на момченцето на Гигова! Да е здрав, палав и усмихнат!
Скрит текст:
Дес, дано нещата се подредят при теб и да се появяват нови и нови поводи за радост! Не се трови за лаптопа! Ще се намери някакво разрешение. Hug
Бъбълче, намери начин да си почиваш, важно е! И ще ни липсваш в играта! Hug
Алекс, не се отказвай и давай списъка!
Моят списък ще гледам да го пусна днес или най-късно утре. Стига съм го мислила!
За пчелния прашец и четох разни хубави неща и даже си поръчах известно количество от един сайт, но още не са ми го изпратили. Не съм сигурна обаче по колко и как да се приема Thinking. Четох, че може да се смесва с малко мед и после се дъвче хубаво. Също може от вечерта да се сложи в чашка кисело мляко и да се изяде сутринта. И още имаше... Абе все ще се изяде по някакъв начин Simple Smile
Прекрасен есенен (то май е летен Crazy) ден ви пожелавам!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 269
Пете сърце, и аз съм го забелязала Wink Гигова, Кости и Мариета също са на нашата вълна. Ако един ден напиша книга, първо на вас ще я дам за оценка Wink Щото 'ко я дам на Кали приемрно, ше умре от смях  hahaha
Нел, присъединявам се към казаното от Камиче за прашеца  Peace Майка ми е много доволна, откакто го ползва. На малкия още не смея да давам, след година -две живот и здраве.
Дани, на малчо не съм му давала добавки, той по принцип е здраво дете, слава Богу!  Heart Eyes
Гигич, да ти здрав и щастлив малкия Победител!  Heart Eyes Какво му взехте за именния ден? Че събирам идеЙ за подарък за десетина годишно момченце...
Точинко! Честит рожден ден! Пълни и щастливи душа, сърце и дом ти пожелавам!  Heart Eyes Party Grinning Hug

(с тези двете ниви започвам да страдам от раздвоение на личността  hahaha тук ли-там ли...)
Елинко, и тук да те прегърна за рожденият ти ден!  Hug Като за рожден ден - чакай пакетче тези дни Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Честит празник и от мен момичета!  Hug
Нека има топлина и разбирателство в домовете ви  bouquet

Честит празник мило Точи! Всичко най-най-хубаво ти пожелавам с цялото си сърце  bouquet bouquet bouquet

Честити именни дни на Гигич на детенце, на Лис и на свекървата на Нели  bouquet Да са ви здрави именниците!  Hug

Малко ми е неудобно, че ви пиша тези неща тук, защото не съм много в темата, но все си мисля, че ще успявам да съм в нещата и все не успявам ...  Embarassed Наистина съжалявам, не е от нежелание, ако така го тълкувате. Просто ми идва в повече да изчета толкова много страници и в един момент пропускам ...  Hug

За вирусите, в момента върлува някакъв вирус с кашлица. И моята малката е болна, кашля яко. Засега й давам само сироп Бронхикум, но ми се струва, че не е достатъчно. Дано не се влоши.
За пчелния прашец, и аз много си го уважавам, макар че не мога да определя има или няма ефект върху имунната система. От вчера започнах да давам на децата, пък ще видим. Обикновено ги пазя зимата с вит. Д.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте, момичета!  Heart Eyes
Прекрасна нова тема! Мерси много, Дев!
Поздравления за всички празнуващи днес и тези, които съм пропуснала! Бъдете здрави и щастливи всички!
Камиче, кафенцето изглежда чудесно и си вземам веднага, нищо че е от сутрешното
Бъбълче, намирай време за почивка и релакс. Ще усетиш думите ни, но по-късно…
Маришка и всички подсмърчащи, оправяйте се бързо  Hug
Мижче , напълно те разбирам. Аз също минах през такъв период , за което знаете и се радвам че не ме отлъчихте . Но понякога човек има нужда за малко да се отдалечи от всичко и всички , това не означава че не ти пука , просто от това имаш нужда. Така че релаксирай , почивай си , ние сме тук , никъде няма да избягаме .  Laughing  Hug
Подкрепям думите ти, Нарче.. Сега явно аз съм в такъв период…

В последно време липсвам в темата, но много ви мисля. Понякога се случват и правим неща, за които не сме и подозирали.

Днес е един наистина прекрасен ден – Свети Мина! Желая на всички много здраве и обич!!!

Летят списъци за играта. Прекрасен момент. Признавам, че имам огромно желание да участвам, но .. правилата са за всички и аз ще ги спазя. Не съм писала от доста време. Нооо… ще ви чета и ще се радвам с вас на всеки подарък и изненада.

Набелязвам си книги, обаче и ще ви пиша кои искам да прочета и ще моля да ги споделите с мен..

Много целувки на всички момичета. Отивам на "тръстиката"  Mr. Green

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 14:25 от Мария.Ч

# 28
  • Мнения: 2 134
Здравейте в този най-хубав за моите мама и татко ден  Mr. Green
Най-вероятно е хубав ден и за ММ  Mr. Green Joy Heart Eyes На него съм му приготвила един по-хубав ден обаче  Heart Eyes Heart Eyes
Днес стават точно 22 години от както съм се пръкнАла на този свят  bowuu
Гледам, че съм спомената от едно прекрасно момиче още в пост 1 на новата ни темичка, та идвам да ви почерпя за здраве, а при първа възможност ще изчета последните странички на предната, че направо дъх не мога да си поема тези дни  Tired
Благодаря ви за милите пожелания, скъпи момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Нека и за вас има толкова хубави неща, колкото вие сте ми пожелали Heart Eyes
Скрит текст:








Днес е и много хубав празник - денят на св. Мина. Нека закриля и помага на семействата ни Praynig
Честито на всички, които празнуват днес - Мина, Виктор и производните  bouquet
Гиг, Нелко - честити да са ви именяците bouquet
Лис, и ти да си честита bouquet Успехи много да имаш,  като започнат от днешния тест Peace
С една малка патеричка и тук да поздравя Нези и Елинка за техните рождени дни  bouquet bouquet bouquet

Дев, благодаря за прекрасната ни темичка  bouquet
Бъб, пази се и се щади. Здравето е най-важно Hug
Камиче, точно пийвам кафенце Flutter
Мижnewsm78 Hug Heart Eyes
Деси, имаш нужда от силна прегръдка, нали?  Hug  Hug Hug Нещата се подреждат, просто трябва малко време и да не се предаваш на тъжни мисли Hug
Мимка си има половинкааааа  Flutter Crazy Чудя се аз защо едва стоя права, викам си - кръвното ми съвсем падна, а то земята се тресе от емоции  Crazy Crazy Crazy Mr. Green Hug
Пчелен прашец аз си слагам в купичката кисело мляко за закуска. Обикновено гледам от вечерта да си я спретна. Мляко+1ч.л. прашец+сушени плодове/пресни плодове/семена/ядки/овесени ядки ... (каквото и ако реша)+малко мед. Нещо такова  Peace
Ако един ден напиша книга, първо на вас ще я дам за оценка Wink Щото 'ко я дам на Кали приемрно, ше умре от смях  hahaha
Това много ме разсмя  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Няма значение на коя нива Маришко, важно е вниманието  bouquet Hug Heart Eyes А вие всички днес ми отделихте много!

Хубав ден от мен!  bouquet
До утре надявам се Hug

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 14:09 от tochica11

# 29
  • Мнения: 10 899
Ехе, новата тема започва с хубава рожденичка Simple Smile
Точи, да си жива и здрава! Пожелавам ти повече дни заедно с любимите хора. Предстои ти една абсолютно нова и неповторима година в живота  Hug

Вив, не разбрах от какво ти е неудобно  Hug Няма място за такива неща тук  Hug

Ферментирало рибено масло и вит. Д давам аз засилено през зимата. Ще ми се да открия панацеята за имунитет, ама няма такава Simple Smile Сбор от толкова неща е.

Мариш, тръгна ли Гушко на ясла?

Честит имен ден на именниците!

Общи условия

Активация на акаунт