Парфюмни размисли и страсти - 194

  • 95 424
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Няма парфюм, който да съм нарочила, че  ми носи лош късмет. Но когато знам, че ще имам труден ден слагам само най-любимите парфюми за късмет. Явно съм суеверна.  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 142
Между анди тауер desert marocain  и lonestar memories кой е по-добър,дълготраен и т.н. Simple Smile?

# 47
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Атти, благодаря!!!  bouquet

Въобще не съм парфюмно суеверна, но за среща с ММ слагам само най-най-любимите парфюми. Wink

SOTD: Velvet Orchid Tom Ford

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 13:37 от BBeLLa

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Моля за отзиви за Oscar de la Renta Pour Lui. Искам да го взема за подарък, четох 1-2 мнения тук в темата, но след това прочетох и ревютата във Фрагрантика и искам да разбера алдехидите и кожата ясно изразени ли са? Също ме интересува дали е прекалено силен и остър аромат.
За ориентир - мъжът харесва Кокорико и Avant Garde Lanvin.

# 49
  • София
  • Мнения: 849
В отговор на събитията от петък, в една от групите някой даде идеята една седмица да носим само френски парфюми .. не знам доколко подава в графата "парфюмно суеверие", но идеята ми допадна и реших да споделя. 

SOTD : Jour d'Hermes L'Absolu
Предишните дни - Comme des Garcons Blue Encens

# 50
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Атти bouquet интересна тема
Суеверна съм, но не и парфюмно.Избирам какво да слижа  импулсивно.
Харесвам тамяни, даже много...
Любимият ми е  Juozas Statkevicius.
Беше споменато за реформулации на М7.Въпреки, че е сравнително нов парфюм е реформулиран няколко пъти, преди да бъде спрян.
Новият му вариант е La collection  М7  oud absolu,  не е реформулация, а друг парфюм.При реформулиране името на парфюма са запазва непроменено.
.Интересно е, че през определен периодв парфюмната история ,  ЕДР e било ПДТ Parfum de toillete





Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 17:46 от sl

# 51
  • Мнения: 662
Някой ми трие постовете.Какво се случва?

# 52
  • Мнения: 35 967
Има тема за размяна на парфюми, правилата важат за всички.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 732
Момиченца, някой добра ли се вече до парфюма на Нивеа? Дайте отзиви, че трябва да знам дали го искам, или го искам много...
И за протокола - днес се сдобих с Yes Gold на Pupa. Моят нос че не е, какъвто беше, не е, ама толкова никаква разлика да не открих с Мис Диор Шери, че си е направо добра новината Simple Smile.

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 00:06 от Rafiqa

# 54
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Момиченца, някой добра ли се вече до парфюма на Нивеа? Дайте отзиви, че трябва да знам дали го искам, или го искам много...

Малко трудно да се доберем. И аз много го искам, но щом ще се предлага само в два-три шопа на Нивеа, надали ще успеем. Hug

# 55
  • Мнения: 7 055
Аз се надявам да го пуснат и в парфюмериите в скоро време. И на мен ми се иска да го тествам, харесвам доста от нещата на Нивеа.

# 56
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Aттиbouquet
Аз съм от парфюмно суеверните, щото употребата на някои води до трупове от мъже.  Mr. Green  Mr. Green
Съкращение на какво е SODT - song/saint of the day?
SOTD: Samsara Guerlain


# 57
  • Мнения: 17 546
Съкращение на какво е SODT - song/saint of the day?
SOTD: Samsara Guerlain
scent Peace

# 58
  • Мнения: 10 012
Имате ли любими следтренировъчни аромати? Днес видях дъното на The Beat EdP и неговото място в чантата зае Trussardi A Way:
http://www.fragrantica.com/perfume/Trussardi/Trussardi-A-Way-for-Her-24720.html
Друго приложение на парфюма не можах да намеря. Приятен, свеж и кротичък, с мизерна трайност, при все това симпатичен.
Много обичам чаени аромати и се чудя на Екстродинерното Извънземно.... Thinking Мисля, че много ще ми отива след тренировка.

SOTD: The Beat EdP

# 59
  • София
  • Мнения: 849
Имате ли любими следтренировъчни аромати?

За след фитнес залагам на леки и неангажиращи аромати (обикновено след това тегля душ и припадам така или иначе  Laughing).
За след плуване - атомни бомби, защото обонянието не е на ниво след хлора и трябва да се възстанови някак  hahaha

SOTD: Serge Lutens Five O'Clock Au Gingembre .. продължавам на френска и тамянена вълна Wink

Общи условия

Активация на акаунт