Канадските мами - отчетна темичка; среща - 15 април, събота, 12 часа, "Хай Парк"

  • 10 477
  • 278
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 676
Моми4ета 4акаите да спре да вали снега  Grinning за да се съберем в хай парк......А по готвенето хи4 ме няма, давайте гответе и за вкъщи  Grinning Heart Eyes

# 76
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ми обявяваме Всеторонтовска среща тогава. Laughing Мястото го уточнхме (изненадващо бързо Wink), сега да видим и денят кога ще е. Grinning Вашите предложения?

# 77
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Гаргамелчо, видях ти темата в другия форум и се сетих да ти напиша, че аз едно време, като имах мастит, ми бяха казали да си правя парна баня, ама на запушената гърда, като масажираш по посока на изтичане на млякото. Има ефект определено.  Peace

# 78
  • Мнения: 7 430
Моми4ета 4акаите да спре да вали снега  Grinning за да се съберем в хай парк......А по готвенето хи4 ме няма, давайте гответе и за вкъщи  Grinning Heart Eyes

Краси, появи се най-накрая Hug
Как е още по сладкия Щурчо Wink

Тути Фрути, моля, моля  Hug моя компютър е малка енциклопедия - всичко интересно, което прочета се "запаметява" Laughing Моя приятелка все ме хвали, че съм много подредена от към инфо и аз си се кефя bowuu
Някой като поиска нещо - дали рецепта за нещо или някоя снимка да види или подреждане на маса за някой празник или разните му плетки или някой диетка (макар и да не спазвам) или относно Вики нещо....абе каквото се сетиш - аз го знам къде се намира и веднага откликвам на молбата.За съжаление преди няколко месеца твърдия ми диск се повреди Sad и всичко събирано откакто Вики се е родил отиде по дяволите и започнах наново с начинанието си Mr. Green
Това е единствена моя черта, която харесвам обаче  Peace

# 79
  • Мнения: 919
Гаргамелчо, видях ти темата в другия форум и се сетих да ти напиша, че аз едно време, като имах мастит, ми бяха казали да си правя парна баня, ама на запушената гърда, като масажираш по посока на изтичане на млякото. Има ефект определено.  Peace

nadi_n, много мерси.. аз пак пробвах да цедя но с малък успех.. започна да ме тресе и имам температура Cry Cry Cry дано не е мастит.. Чакам мъжо да се прибере да си взема един горещ душ.. а как се прави тая парна баня?

# 80
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ми точно както се прави парна баня на лицето - завира вода в една тенджера, сваляш я на походяща височина и се надвесваш така, че парата да бие в болната гърда. Естествено няма да се гориш, да е поносима топлината. Така,  колкото може повече, като същевременно правиш лек масаж. При мен млякото направо потичаше. Задължително направи нещо веднага, щом и до Т е стигнало. Confused Стискам палци.  Heart Eyes

# 81
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Гаргамелчо, намерих тези 2 теми (то има много по въпроса, но едва ли ти е до  четене):

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29197.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=35235.msg672799#msg672799

Дано помогнат.

# 82
  • Мнения: 919
мерси, супер си! Simple Smile
сега ще пробвам парната баня Sad
чета и се чудя.. нито е червено, нито подуто, а нямам и никакви рани през които да е влязло нещо и всичко стана толкова бързо, тази сутрин нищо необичайно не съм забелязала... ох спирам до тук, извинете че пълня темата с моите глупости

Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 04:00 от Гаргамелчо

# 83
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ми то и при мен нямаше червено, нито подуто. Беше ми твърдо от едната страна и много болеше, но не съм имала Т. Като отидох на мамолог, тя каза че е мастит и препоръча преди лекарствата парната баня и с това се оправих. Peace
И не се притеснявай - тя, темата е за това, да обменяме опит и да си помагаме. Wink

# 84
  • Мнения: 318
... моя компютър е малка енциклопедия - всичко интересно, което прочета се "запаметява"
..абе каквото се сетиш - аз го знам къде се намира и веднага откликвам на молбата.

Супер си! Ще знам кого да врънкам  Hug

Лека ви нощ от мен! Да сънувате пролетни сънища!

# 85
  • Мнения: 1 370
Момичета, включвам се, да ви кажа,че ви чета с интерес, но мястото ми не е в кулинарията и илачите.
Много се радвам за срещата, която си организирахте.
Ако Дидка прочете, какво съм написала, ще каже, че аз съм виновна, затова че ние сме на 2 крачки и не се виждаме, ама ще е права Hug Heart Eyes Hug

Сега ви пожелавам приятен ден  bouquet

# 86
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Гаргамелчо, аз на три пъти се пробвах да направя мастит (последния път след 9 месеца кърмене). Винаги решавах проблема с няколкочасов горещ душ (обливах болезнената гърда с топлата вода към 10 мин., после изцеждах, пак топла вода няколко мин. и пак изцеждах) и 3 пъти по 1 таблетка Лецитин. Веднага след процедурата в банята кърмех щерката първо от болезнената гърда. Ако и след кърменето бучката (при мен ставаше нещо като клонче с разклонения) не се разнесе, повтарях процедурата баня + цедене + кърмене.
За Хай парк - хайде да е в почивен ден, защото иначе няма как да се добера до парка. Хич не се наемам да пътувам от Мисисага до там с две деца.

# 87
  • Мнения: 676
Моми4ета 4акаите да спре да вали снега  Grinning за да се съберем в хай парк......А по готвенето хи4 ме няма, давайте гответе и за вкъщи  Grinning Heart Eyes

Краси, появи се най-накрая Hug
Как е още по сладкия Щурчо Wink


Мила Дидка...Тук съм, но ви 4ета тайно Wink А пък щур4о Раян расте и щурее като дявол4ето Викич Wink

# 88
  • Мнения: 676
Гаргамел4о ето http://club.biberonbg.com/search.php?8,search=%EC%E0%F1%F2%E8%F2 … uthor=1,subject=1 още малко теми отностно мастита. Съжалявам 4е не мога да ти дам то4на информация.

# 89
  • Мнения: 7 430
....Ако Дидка прочете, какво съм написала, ще каже, че аз съм виновна, затова че ние сме на 2 крачки и не се виждаме, ама ще е права Hug Heart Eyes Hug

Ами сърдита съм ти  Crossing Arms после като се преместите, съвсем ще ме забравиш Tired
Хайде утре ще се чуем и целувки на най-малкото Чочи от баба Меца Heart Eyes Mr. Green



... моя компютър е малка енциклопедия - всичко интересно, което прочета се "запаметява"
..абе каквото се сетиш - аз го знам къде се намира и веднага откликвам на молбата.

Супер си! Ще знам кого да врънкам  Hug
Лека ви нощ от мен! Да сънувате пролетни сънища!

Мерси, мерси Hug...лека вечер на всички ви - да лягаме, че в Бг-то вече започнаха да си надигат дупетата Joy

Общи условия

Активация на акаунт