Канадските мами - отчетна темичка; среща - 15 април, събота, 12 часа, "Хай Парк"

  • 10 449
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 449
Снежи, да оздравявате бързо. Много неприятно, но важното е децата да се оправят.
Писанка, хубави емоции сте имали миналата година. На всеки Великден ще си спомняш случката.
Утре и аз ще се услушвам за българска реч, а пък ако някой и нас случайно забележи да се обажда, че и ние сме от срамежливите.

# 271
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ей, ама сме срамежливи много в тая темичка. Flutter

Прилагам снимков материал на мен и бебишкото, ще се надявам да ме познаете. Flutter

# 272
  • Мнения: 210
Значи среща ще има.СУПЕР. Laughing Laughing
Ние ще сме облечени мьж ми с керемидено спортно яке,аз сьм с очила и косата ми е хваната, количката ни е Грако синя на цвят.
 Айде ще се видим утре  friendship

# 273
  • Мнения: 1 283
Айде приятна ви срещичка,мами торонтянки!  bouquet Ние така и не се уговорихме,ама  монреалки много сТрамежливи! Mr. Green
Аз днес цял ден бях в парка,и сега краката ми туптят! Crazy
Времето е разкошно,та ако искате среща-свиркайте!!  Whistling
Аз съм с двете деца(даже тази вечер са три),мъжо не си пада по женски събирания! Crazy
Лека нощ на всички! Hug

# 274
  • Мнения: 369
Добро утро момичета!
 Току що Снежи ми се обади, че те сигурно ще дойдат, защото малките са О.К. и даже някои са станали сутринта в 4 от нетърпение за разходка в парка.  Mr. Green
 Междувременно и една друга мама от Мисисага ми се обади, че ще дойде. Напоследък не пише много, че не й остава време за форума, но е регистрирана като Zo.
 В тарапаната само Гери не я проверих, но да се надяваме, че ще се изкуши от хубавото време и ще дойде.
 Времето се очертава страхотно. Още от сутринта е изгряло  слънце, така че ще изкараме супер.  Peace

# 275
  • Мнения: 3 271
Айде, чакаме снимки  Hug

# 276
  • Мнения: 1 283
Ехоо  Whistling мина ли ви Онтарската среща? Mr. Green

Тук цял ден ту завали,ту спре...даже и градушка вална малко! Tired Дано сте случили на време за срещата! Peace Чакаме снимки ! Party

# 277
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Среща имаше и беше супер. Grinning Сега свалям снимките и ще ги кача веднага. Grinning

# 278
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Пуснах нова тема, заповядайте там. Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92636.new#new

Общи условия

Активация на акаунт