Канадските мами - отчетна темичка; среща - 15 април, събота, 12 часа, "Хай Парк"

  • 10 485
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, гледате ли "American idol"? Досега съм тръпнала, да не си тръгне Елиът, аз съм за него. Grinning Вие имате ли фаворити?

Снежи, как върви омайването на съпружеското тяло? Flutter Ще ви видим ли на срещата? Hug

# 256
  • Мнения: 318
Момичета, гледате ли "American idol"? Досега съм тръпнала, да не си тръгне Елиът, аз съм за него. Grinning Вие имате ли фаворити?


Мен ме кефят Катрин и Тейлър,  Кели също я намирам сладуреста.


Хей,монреалки дайте и ние да си спретнем срещичка и току виж сме изпреварили торонтянките hahaha
Тия дни прогнозата е дъжд,та решавайте кой,кога и къде! Grinning Може и пикник да си направим на някоя поляна! Mr. Green


Аз съм навита за петък. Почивам и ако има съгласни можем да се видим тогава. Hug

Ох, ама за този петък ли? Много е скоро май. що не почакаме да се стопли, че как ми се ходи навън на слънце...чак ми се плаче. Ама както речете де. Аз съм за среща, само кажете къде и кога...

# 257
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Момичета, гледате ли "American idol"? Досега съм тръпнала, да не си тръгне Елиът, аз съм за него. Grinning Вие имате ли фаворити?

Снежи, как върви омайването на съпружеското тяло? Flutter Ще ви видим ли на срещата? Hug
Почти е сигурно, че ще дойдем Grinning Дори му обясних, че тъй като имам огромна нужда от почивка, ще му връча двете щерки да ги разхожда, а аз ще си пийвам кафенце с вас - тук малко си правя сметките без кръчмар Wink
Наде, Американ айдъл ми е любимо предаване. Аз съм за Катрин или Парис - страхотни гласове имат.

Криси, ние като кацнахме в Монреал, отседнахме в хотел за един месец и така имахме възможност да си намерим прилично жилище (докато бяхме в хотела го пребоядисаха, смениха му мокета и сложиха теракот) и да обиколим за мебели. Лично аз не бих се доверила на никой да ми намира жилище според неговия вкус. Това с намирането на приятеля ми е малко странно. Със сигурност звънят по телефон и разпитват за всичко - къде сте се запознали, имена на родители, какво сте учили и т.н. За дъщеря ти - недей да казваш на никой нищо, тях това, че има някакви леки проблеми с математиката не ги вълнува. Не си създавай излишни емоции с обясняване на този и онзи. Ако тук се появи някакъв проблем в училище, на място ще вземат мерки - най-вероятно ще назначат допълнителна учителка, която да се занимава индивидуално с нея. Да, и децата се водят на медицински преглед, но ако няма някакво външно проявлене, се съмнявам изобщо да забележат проблема.

# 258
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Момичета, гледате ли "American idol"? Досега съм тръпнала, да не си тръгне Елиът, аз съм за него. Grinning Вие имате ли фаворити?


Мен ме кефят Катрин и Тейлър,  Кели също я намирам сладуреста.


Хей,монреалки дайте и ние да си спретнем срещичка и току виж сме изпреварили торонтянките hahaha
Тия дни прогнозата е дъжд,та решавайте кой,кога и къде! Grinning Може и пикник да си направим на някоя поляна! Mr. Green


Аз съм навита за петък. Почивам и ако има съгласни можем да се видим тогава. Hug

Ох, ама за този петък ли? Много е скоро май. що не почакаме да се стопли, че как ми се ходи навън на слънце...чак ми се плаче. Ама както речете де. Аз съм за среща, само кажете къде и кога...



Ами да, нека се постопли...Аз съм свободна само съботите и неделите.

# 259
  • Мнения: 327
Здравейте,
Аз отскоро съм в Торонто и много бих искала да се запозная с бъдещи и настоящи майчета. Можете ли да ми дадете повече информация за тази среща?

# 260
  • Мнения: 636
Здравейте,
Аз отскоро съм в Торонто и много бих искала да се запозная с бъдещи и настоящи майчета. Можете ли да ми дадете повече информация за тази среща?

Добре дошла  Hug
Про4ети постингите по-горе. Има подробни инструкции къде е парка и как се стига до него. Ще те 4акаме на срещата.

# 261
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Здравейте,
Аз отскоро съм в Торонто и много бих искала да се запозная с бъдещи и настоящи майчета. Можете ли да ми дадете повече информация за тази среща?

Добре дошла  Hug
Про4ети постингите по-горе. Има подробни инструкции къде е парка и как се стига до него. Ще те 4акаме на срещата.

Добре дошла и от мен!  bouquet
Хубаво ще е ако можеш да дойдеш на срещата. Wink

Гери, правилно ли прочитам горе "ще те ЧАКАМЕ"? Laughing

# 262
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Добре присъединила се и от мен croco1. Още една Мисисагска мама  Grinning Виж назад обяснението за парка.
Гери, наистина ли ще дойдеш? Кажи "ДА" Mr. Green

# 263
  • Мнения: 369
Здравейте,
Аз отскоро съм в Торонто и много бих искала да се запозная с бъдещи и настоящи майчета. Можете ли да ми дадете повече информация за тази среща?
Здравей croco1, добре дошла на срещата.  Hug Наистина прочети горните постинги и ще разбереш къде точно е срещата. Ще се радваме да дойдеш. Колкото повече, толкова по-весело.  Tada Аз по тоя повод да кажа, че сигурно и една моя приятелка ще доведа, която не пише тук, но също е майка с двумесечно бебенце и може да я заразим и да стане и тя активна форумка.
Гери дали и аз като Надето правилно разбрах, че ще дойдеш. Ами така де, няма да се цепиш от колектива тука сега.  Naughty

# 264
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Момичета, за съжаление ние няма да дойдем утре. Бебка от сутринта ми е с температура и хрема, а каката с кашлица и запушен нос. Пожелавам ви времето да се оправи и да си изкарате чудесно!

# 265
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Снежи, много кофти новина. Sad Откъде дойдоха тия хреми и сополи... Confused Пожелавам ви много бързо оздравяване, и на бебка и на каката. Hug Пък, вие с таткото се пазете, да не ви прехвърлят "топката" на вас.

# 266
  • Мнения: 1 370
Здравейте момичета  bouquet

Ние сме като не виждали хубаво време и по цял ден сме на вън. Иначе около нас нищо интересно. Събота и неделя сме канени на гости, защото родата на мъжлето ще празнуват Великден, Даже вчера боядисвах яйца за дечицата.

Снежи дано Дъщеричките ти се оправят по-бързо Hug

Холи, много добра идея за срещата. Само кажете кога. Аз съм  free Wink

# 267
  • Мнения: 369
 Еее, Снежи много неприятна новина, но нищо това ще бъде повод да организираме и друга среща, още повече сега, когато идва хубавото време.
  Аз днес го ударих на чистене. Изгоних мъжът ми с малката и останах на спокойствие да си изчиста къщата, че то иначе тамън тръгна нещо да правя и тичам да си мия ръцете, че да подам я биберон, я играчка, я дошло време за ядене #Silly. Те пък, понеже навън времето не беше много хубаво за разходка в парка, нито пък работят магазините заради празника, отишли на гости на едни наши комшии  Laughing. Та сега тъкмо се върнаха и аз малко си почивам пред компютъра. Утре ще се виждаме с вас, а пък в неделя сме на парти на имен ден.  Heart Eyes
  Миналата година на канадският великден разбах, че съм бременна.  Blush Направих сутринта един тест и се появи бледа втора чертичка, ами сега като нямам друг тест за потвърждение, а пък празник- магазините не работят. Проверихме в интернет и се оказа, че аптеката в близост до нас, дава дежурство този ден. В 8 часа сутринта бяхме пред нея, обаче имаше табелка, че ще  я отворят в 10.  Crazy Айде после пак обратно, пък и тези два часа ми се видяха едни дъъъъълги. Та сега като се сетя ми става едно приятно от миналогодишните ни емоции по това време.  Laughing
 Ами това е засега. Чочо, весело изкарване на празника, както и на всички други, които ще празнуват този weekend. С пожелание да намерите всички шоколадови яйца и зайци   Laughing

# 268
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Писанка, представям си какви емоции са те връхлетели днес. Grinning И на този хубав ден да чистиш, не те е срам. Laughing Не отидохте да полеете резултатът от двете чертички, но нищо, утре ще я свършим тая работа. Laughing
Току що видях прогнозата за утре - между 8 и 18 градуса, слънчево, с малко облаци. Идеално. Grinning
Аз май на никой не дадох мобилен, така че ще се ослушваме утре за българска реч, а също и ще се оглеждам за златисто яке на баклавички. Wink

# 269
  • Мнения: 919
Pisanka, много сладко Heart Eyes

Утре значи ако някой ни забележи да се обажда, че ние сме едни блейки срамежливи ooooh!
Със зелена количка грако сме и още си имаме закачена мартеница на количката, надявам се някой да ни познае, ние сме едни високи, отдалече се виждаме Wink

Общи условия

Активация на акаунт