Канадските мами - отчетна темичка; среща - 15 април, събота, 12 часа, "Хай Парк"

  • 10 484
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 369
 Така е, всеки преценява сам. Когато ние подавахме документи имаше доста разочаровани хора именно от такива фирми, затова и въобще не сме се изкушавали дори да ги проучваме. Наде, на мен само ми е чудно какъв специфичен случай може да изникне, който вече не е обсъждан в другият форум - кандидат емигрант военен, двойно гражданство, болест, която може да бъде открита или съответно скрита на снимката и медицинските изследвания, разведени с деца, без деца и още куп други, сега да не ги изреждам. Аз си мисля, че парите са доста, може и да си заслужава, ама все пак ако се мине без тоз разход, ще е по-добре. Peace
 

# 226
  • Мнения: 210
 Писанка, ако започна да давам конкретни случаи за ползата от нашият адвокат ще стане много дьлго.Ако искаш нека обсьдим плюсовете и минусите на срещата която си определихме.
 Лично аз не сьжалявам за парите които сме дали на адвоката.
 Hug Hug Hug

# 227
  • Мнения: 1 216

Адвокатът върши някаква работа, но не се заблуждавайте, че ако не отговаряте на основните изисквания, ще ви класират.
Все пак Канада гледа да си попълни емигрантските бройки, а не да дава хляб на разни адвокатчета, които в случая просто изнудват хората. Дори напротив- нявсякъде неслучайно е написано, че съвсем не е необходимо да ползваш услугите на когото и да е било. Но след като си дал парите някакси се успокоява човек, може би, че са му свършили голяма работа!

# 228
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902

Адвокатът върши някаква работа, но не се заблуждавайте, че ако не отговаряте на основните изисквания, ще ви класират.
Все пак Канада гледа да си попълни емигрантските бройки, а не да дава хляб на разни адвокатчета, които в случая просто изнудват хората. Дори напротив- нявсякъде неслучайно е написано, че съвсем не е необходимо да ползваш услугите на когото и да е било. Но след като си дал парите някакси се успокоява човек, може би, че са му свършили голяма работа!

Нищо подобно. Човекът, чиито услуги ползвахме, разглежда всяка кандидатура много внимателно и на хора, които смята, че нямат шанс, веднага им го казва и не се занимава повече със случая. Освен това всеки знае (поне в моето обкръжение хора, решили да кандидатстват с посредник), че ползването на услугите му не е задължително, но за всички тях е необходимо условие за благоприятен изход. А, ако ти кажа на колко хора, скъсани на интервю, не е взел или е взел минимални такси, сигурно няма да ми повярваш. Затова казах, че изборът трябва да се направи на база препоръка от човек ползвал вече услугите на съответния посредник или адвокат. И тъй като се изморих да пиша, че в дадени случаи (от личен опит и от този на познати казвам, че те съвсем не са малко) намесата на тези лица е крайно необходима, спирам да пиша по темата. Всеки сам може да прецени има ли или не нужда от такъв човек. Peace

П.П. Хюли, чиста случайност е, че съм ти опозиция напоследък. Wink Просто, стечение на теми. Simple Smile

# 229
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, добавих датата, часа и мястото на срещата. Който иска, освен обичайните заподозрени досега Laughing е добре дошъл. Hug

# 230
  • Мнения: 1 216

П.П. Хюли, чиста случайност е, че съм ти опозиция напоследък. Wink Просто, стечение на теми. Simple Smile
Хващаш ме на кеф днеска! Grinning Sunglasses Времето е страхотно при нас. Ще пусна снимки. А и вие направете на срещата. Много ми се ходи да разгледам на вашия бряг как е, Монреал тоже. Имаме планове някакви, но кога ще стане, никой не знае.

# 231
  • Canada
  • Мнения: 1 773
А къде точно в парка ще е срещата? Аз все пак ще се пробвам да омая половинката и да дойдем поне за малко.
Ние също не сме ползвали посредник/адвокат за процедурата. Едно време нямаше и от къде да се черпи информация, само официалния сайт. Много е важно нивото на езика, не го ли знаете поне за общ разговор, никой посредник не може да ви помогне.

# 232
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Снежи, много хубав въпрос задаваш. Laughing Който е ходил, да предложи едно забележително и неможещо да се сбърка сборно място. Grinning

# 233
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Веднага предлагам - кафето при големия паркинг. Лесно се стига, голямо е и има масички и отвън. Въпроса е как ще се познаем Embarassed Можем да разменим мобилни телефони (който има) и да се търсим на място.

# 234
  • Мнения: 919
Супер за срещата Laughing
А ще се познаем по мартениците Wink Вие свалихте ли вече вашите? Ние имаме още на количката на беба Mr. Green

# 235
  • Мнения: 449
Веднага предлагам - кафето при големия паркинг. Лесно се стига, голямо е и има масички и отвън. Въпроса е как ще се познаем Embarassed Можем да разменим мобилни телефони (който има) и да се търсим на място.

Някой може ли да ме упъти как се стига до това кафе? Ходила съм само веднъж в този парк. Ще дойда с метрото и в парка ще вляза от към Bloor St. От там има 3 пътя. Кой да избера? Сори за малко тъпите въпроси, но не ми се въртят кръгчета в парка докато намеря кафето. Нямам мобилен телефон все още, така че и аз се чудя как ще ви разпозная.  newsm78

# 236
  • Мнения: 7 430
Предлагам тази темичка да се казва вече не Канадски мами, а мами от Онтарио Wink....те Монреалки вече не пишат щото.... Tired

# 237
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Предлагам тази темичка да се казва вече не Канадски мами, а мами от Онтарио Wink....те Монреалки вече не пишат щото.... Tired

Ми пишете де. Wink
Пък и Канада не е само Монреал и Торонто, нали?

# 238
  • Мнения: 7 430
Предлагам тази темичка да се казва вече не Канадски мами, а мами от Онтарио Wink....те Монреалки вече не пишат щото.... Tired

Ми пишете де. Wink
Пък и Канада не е само Монреал и Торонто, нали?

Ами да пишем ама Tired....  отварям темичката аз и почвам да чета няколко страници къде се намира Хай Парк и т.н Crazy. ...и то времето ми за форум минало Mr. Green
За това последните постинги са само ваши  Joy
Аз за това ти казах да си направите една друга темичка  Wink за срещата  Peace

Хайде..и да правите снимки, поне да ви видим Laughing

С най-добри чувства Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 636
Хайде..и да правите снимки, поне да ви видим Laughing

A, щом ще има снимки, не мА 4акайте   Crossing Arms . Сега не съм Убава  ooooh! Ве4е се приближавам до утрояване на предишната фигура  ooooh! Ще се видим като стана пак елегантна  Flutter Като се замисля, това няма да е скоро, така 4е може и да се прежаля  smile3515

Майтапа на страна. До днес си мислех, 4е има голям шанс да дойда, но уви. Заети сме тази събота и неделя. Ние всяка събота и неделя сме заети, де. Аз пък ще спретна седми4на среща да ви е яд  smile3533
Тогава пък никой няма да дойде  Close

Дидке, не се от4айвай. Ей сега ще им мине срещи4ката и после пак ще си е по старо му.  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт