Нови данъчни облекчения за деца

  • 45 702
  • 211
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 124
Благодаря за пояснението, коя дата се попълва - когато аз предоставям декларацията в счетоводството предполагам, че ако оставя отворен дата, може да инсценират, че не е подадена в срок?

При разпечатване и трите листа ли се представят?

# 151
  • Мнения: 54 871
А ако не се вижда печата на сканираната бележка за доход, проблем ли ще е? Защото миналата година по тази причина подавах в НАП, въпреки, че имам ПИК.

# 152
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Като тегля декларацията от страницата на НАП излиза някаква маймуница. Ходих и до фотото от 2 компютъра с 2 различни версии на Уърд пак не става. Идеи?

# 153
  • Мнения: 2 124
Полето за въвеждане на ЕИК на фирмата е с 4 кутийки по-дълго. Попълването от първата кутийка ли става (и остават 4 празни накрая) или как?

# 154
  • Мнения: 790
сканирайте го цветно и така ще се вижда печата

# 155
  • София
  • Мнения: 4 549
Благодаря за пояснението, коя дата се попълва - когато аз предоставям декларацията в счетоводството предполагам, че ако оставя отворен дата, може да инсценират, че не е подадена в срок?

При разпечатване и трите листа ли се представят?
Декларацията е две страници. Аз ги разпечатах двустранно. Напиши си датата сама - на която подаваш. Аз не знам скенер да сканира в черно бяло newsm78 Не помня как ми е излязла бележката и колко се е виждал печата. Не са ме търсили от НАП след подаването с ПИК.

# 156
  • Мнения: 54 871
сканирайте го цветно и така ще се вижда печата

Благодаря!

# 157
  • Мнения: 790
ами скенера сканира каквато опция си му задал. и да има опция за черно бяло и за цветно!
Лични карти и документи с печат сканирам винаги с опция цветно, ако печата е силен и на черно белия излиза, но ако е блед, на черно бялото дори не си личи че има нещо.

# 158
  • Мнения: 2 760
От HR в моята фирма ми се извиниха, че са ми поискали копия от актовете за раждане  Laughing , не било нужно.

# 159
  • Русе
  • Мнения: 249
Здравейте, в декларацията е посочено, че облекчението може да се ползва ако "детето не е настанено за отглеждане на пълна държавна издръжка в специализирана институция за деца." Според вас в това число влизат ли децата, посещаващи детски градини или ясли? Влязох в спор със счетоводството(според тях влизат) и се ядосах...
 Благодаря предварително.

# 160
  • Мнения: 5 037
Здравейте, в декларацията е посочено, че облекчението може да се ползва ако "детето не е настанено за отглеждане на пълна държавна издръжка в специализирана институция за деца." Според вас в това число влизат ли децата, посещаващи детски градини или ясли? Влязох в спор със счетоводството(според тях влизат) и се ядосах...
 Благодаря предварително.
Не,не влизат.

# 161
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Детските градини не са пълна държавна издръжка.

# 162
  • Русе
  • Мнения: 249
Еми продължават да ми твърдят, че нямам право на облекчение, ако детето посещава детска градина.

# 163
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Еми продължават да ми твърдят, че нямам право на облекчение, ако детето посещава детска градина.
Ти вече си подала такава декларация и сега не ти я признават ли?

# 164
  • Мнения: 54 871
Еми продължават да ми твърдят, че нямам право на облекчение, ако детето посещава детска градина.

Кой твърди това?

Общи условия

Активация на акаунт