KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 70

  • 32 832
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 719
Ако бяха направили клипчето с Кенан и Берги щяха да спечелят още повече фенове. Grinning

Ама като няма кой да им каже. Joy

Можеше да си дърпат телефона, както огледалото на сета. Grinning

Тия глупости ги пиша, защото ми липсват двамата заедно. Joy  Joy

# 31
  • Мнения: 23 409

Тежко подкрепление от старша актриса Peace Ипек Билгин , майката на Езел  Heart Eyes



Въх, сериозно ли говориш? Изобщо не ми мина и през ум дори, че е тя. Гримьорите са се престарали.  Joy

# 32
  • Мнения: 23 409


Тия глупости ги пиша, защото ми липсват двамата заедно. Joy  Joy

Ох, и на мееееен!

Чакаме да се появи нещо за гледане, но явно не играят ли актьори, които са ти любими, не става.

Много искам Берг да участва в сериал другия сезон. Знам, че трудно се попада на добър проект, но беше толкова хубаво да я виждам всяка седмица.

За Кеньо, какво да кажа...ако реши да си развали "клетвата", няма да му се сърдя много.  Grinning Grinning Grinning

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 249
Хич биля няма да се сърдим, той само да реши. И аз гледах това-онова по българските телевизии, но никакъв ток не тече на екрана и ми се губи усещането.
Аз скоро си строших телефона и сега като видях рекламата, вече ще знам какъв телефон да си купя, хи-хи. Но едва ли е в комплект с Батю.

# 34
  • Мнения: 11 116
Привет на дружинката! Hug Hug


Рекламката с Кенан е много приятна!
Да вземат да му дадат / а той да вземе да не се дърпа Ич/ една съвременна ролКа,
че както е казала velikova1 няма ли ток по жицата,
работата не върви... Joy Joy Joy
Така с КД не ги усетихме три години...
Ама и остаряхме с тези турски сериали да му се не види!
1001 нощи ми се привиждаха три години, няма да говоря колко и отгоре hahaha hahaha hahaha,
докато не дойде КД, благодарение на него се излекувах от раншната диагноза....
Добре, че КД приключи с финала, да е жива и здрава Синемка, тя ме излекува на мига,
като я видях с Кенчо! Joy Joy Joy Joy Joy

Ха дано изгрее слънце и на нашата улица, че нещо напоследък ни сериал ми хваща очето, ни филмче.
Поне лятото изгледах ПО, хубави са младите сладури...
Не остана много и до премиерата на Чачи и Л. Лидия...
Варна е много права, не са ли любимите ми актьори, нищо от новите не съм погледнала, дори не искам да ги видя... Joy Joy Joy Joy JoyНи аннета, не бабета, ни абита, нищо....

# 35
  • Мнения: 23 409

Вижте го дечко.

Наистина прилича на Синемка.  Joy

Особено в очите.




.....................

Няколко нашумели двойки има в момента. Единствената засега, която прави  по-сериозна крачка към обвързване- Neslihan Atagül и Kadir Doğulu. Снощи са се сгодили.

Другите, които са под наблюдение

Бурак и Фахрие

Кенан и Синем

Къванч и Башак

Керем и Серенай

Хайърлъ олсун  Joy

# 36
  • Мнения: 12 152
вече ще знам какъв телефон да си купя, хи-хи

 Охо, и аз съм му навита много......на телефона, де  Joy Joy Joy







Няколко нашумели двойки има в момента. Единствената засега, която прави  по-сериозна крачка към обвързване- Neslihan Atagül и Kadir Doğulu. Снощи са се сгодили.

Другите, които са под наблюдение

Бурак и Фахрие

Кенан и Синем

Къванч и Башак

Керем и Серенай

Хайърлъ олсун  Joy



Успех на всички  Peace...Ще им бъде трудно, но не и невъзможно  Grinning Heart Eyes Heart Eyes






Любовният роман на Езел и Синем вече вълнува латиноамериканците  Laughing Laughing Laughing
http://www.latina.pe/entretenimiento/ezel/el-protagonista-de-la- … el-se-casa-10328/

# 37
  • Мнения: 23 409
Видях тази снимка в Инстаграм и се сетих за първото пътуване на Берг и Халит до Тайланд.

Преди цели седем години. Как минава времето. Тогава бяха само двамата. Пък може и Алито да е бил вече в коремчето на мама.  Grinning

Берг беше разказала много хубаво как е получила предложението за брак от Халит на едно от многобройните островчета в района.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Жалко, че не си пазя преводите.


# 38
  • Мнения: 15 391
Видях тази снимка в Инстаграм и се сетих за първото пътуване на Берг и Халит до Тайланд.

Преди цели седем години. Как минава времето. Тогава бяха само двамата. Пък може и Алито да е бил вече в коремчето на мама.  Grinning

Берг беше разказала много хубаво как е получила предложението за брак от Халит на едно от многобройните островчета в района.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Жалко, че не си пазя преводите.




Варничка, няма ли начин да го изнамерим от някъде... нещо ако ми дадеш подсказка мога и аз да се включа в търсене... иска ми се да прочета тази история.  Praynig Praynig Praynig

# 39
  • Мнения: 12 152



 Не били 20 секунди  Wink с леко забавяне от Джулито са станали 31  Joy






Ето, рекламата вече въздейства  Rolling Eyes момчето си е купило телефонче  smile3552  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 20:13 от косе-босе

# 40
  • Мнения: 15 391



 Не били 20 секунди  Wink с леко забавяне от Джулито са станали 31  Joy

Вай... разкош  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


И пак, и пак гледах рекламата  Laughing Laughing Laughing много ме кефеи... а пък за ханъм ефендито кво да кажа... "телефона бил шик" за него говорила  ooooh! Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 20:28 от g_georgieva08

# 41
  • Мнения: 12 152
Karadayi 110 ep. KISSSSS!!!!    Wink Laughing Heart Eyes





# 42
  • Мнения: 11 116
Специално за Галка! И с много благодарности към Варна, за всичко!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Берг:


Халит ми предложи брак през месец май на Малдивите. На 7 май 2009 година ми каза, че отиваме на вечеря на един от другите острови, свързани с хотела, в който бяхме отседнали. Тръгнахме с малка лодка (може да се преведе и яхта). Когато започнахме да се приближаваме към един малък остров небето вече беше се обагрило в червеното на залеза. Само фенерите осветяваха водата наоколо. Лодката ни доплава до острова и спря. Мястото беше украсено със снежнобели цветя. Бяхме само ние двамата и двама местни жители, които ни придружаваха. Опитвах се да проумея това, което се случва сън ли е или реалност, мястото, на което сме истинско ли е. В този миг изведнъж островът беше огласен от песента Sensiz Saadet Neymiş с гласа на Халит. (става дума за запис, който очевидно предварително е направил). В дланта на Халит имаше две нежни халки- най-хубавия символ на брака. Каза ми: “Искаш ли да се омъжиш за мен?” От вълнение забравих да отвърна “да”. Всичко беше като някакъв сън. На 7 август 2009 се оженихме. Сутринта се събудихме по тъмно. Валеше дъжд. От 5.30 бяхме във връзка с организатора İrem Yargıcı. Непрекъснато преценявахме времето, дали ще се наложи да направим сватбата в шатра. Ирем ни каза: “Да рискуваме, да бъде на открито, няма да вали”. Ние отговорихме: “Добре” Денят започна доста напрегнато, но след това всичко беше прекрасно. Поверихме цялата организация на възможно най-добрите и сериозни хора. Прическата ми беше направена от Uğur Alevyılmaz. Не исках да изпробваме различни прически. Изцяло се доверявах на преценката и майсторството на Уур. Направи ми огромен кок. По принцип смятахме да не махам булото и затова не затворихме здраво кока, но по-късно вечера си разпуснах косите.  İrem Yargıcı подготви украса в бяло и розово, както бяхме пожелали. Сузан Кардеш внесе колорит с балканската музика, която изпълни на празненството. Във втората половина на вечерта Salih Saka и неговият екип забавляваха гостите.  Bige Yalın ни направи сватбните снимки. Имахме 320 гости на сватбата. Hakan Yıldırım ми направи роклята. Нямахме меден месец веднага след сватбата. Направихме си го известно време по-късно, отивайки в Париж- едно специално място за нас.

http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=613044.300

# 43
  • Мнения: 12 152
Майдрийм, и аз благодаря на двете ви с Варна  bouquet bouquet

Бях чела някои неща свързани с песента, Берг и Халит... но не и този разказ. Чок романтик  Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 15 391
Майдриииииим, благодаря ти много, миличка, за този пост.

Не го бях чела преди. Знам за историята на острова, но тези думи, този разказ...  вълшебно... като че ли на острова не са били 4-ма а петима... видях, почувствах, усетих...
На Варничка за превода, всеотдайността и вълшебството от думи, с което описва всеки път тази любима сладуша, Благодаря!  Heart Eyes Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт