KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 70

  • 32 837
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 249
Много нежно и романтично.
Батю да си води записки.

# 46
  • Мнения: 15 391
Много нежно и романтично.
Батю да си води записки.

 Laughing Laughing Laughing Срамота ще е, ако за три години пък той не научил нищо от Берг докато му беше под ръка.

# 47
  • Мнения: 12 152


http://www.lanacion.com.ar/1849064-vuelve-sherazade-estrenan-la- … k_time=1448558520

В Аржентина : Vuelve Sherazade! Estrenan la nueva novela de Bergüzar Korel    Шехерезада се връща! Премиера на новата новела с Бергюзар Корел.

и въпроса: ¿Esta dupla, causará tanto magnetismo como Sherazade y Onur?    Дали това дуо ще предизвика магнетизъм както Шехеразада и Онур?







Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 22:26 от косе-босе

# 48
  • Мнения: 15 391

и въпроса: ¿Esta dupla, causará tanto magnetismo como Sherazade y Onur?    Дали това дуо ще предизвика магнетизъм както Шехеразада и Онур?


Ще, ще...  smile3521

# 49
  • Мнения: 23 409
Добро утро!

Майдрийм  Heart Eyes много ти благодаря, че си изровила текста.

Аз вчера тършувах из старите си постове, но явно съм прескочила тази страница.

Затова пък си припомних първите новини около КД, още неизбистрената картина около това какви точно ще бъдат Кенан и Берг, информацията за другите участници, постовете на Сема, Ейлем, Неслито, Джем от първия ден на снимките...

Хубаво било човек да си преглежда старите постове ... Grinning

Минах и през много, много, много преводи за Берг и Халит. Всяка тяхна стъпка през последните седем години. Всичко, което сме имали шанса да стигне до нас, разбира се.

Реших всеки ден да припомням по нещичко от изминалите години.


Берг:

Много исках да имам дете от Халит. Децата много го обичат. Ефе, детето, което играеше моя син в "1001 нощ", често заспиваше в обятията му. Халит ще прекарва много време с детето ни и ще ми помага след раждането. Сега преживява много вълнуващи дни. Не съм ходила нито на йога за бременни, нито съм вземала уроци как се гледа бебе. Искаме всичко да следва естествения си ход. Халит е много спокоен и уравновесен човек. Бих искала сина ми да вземе това от него. Той е човек, който умее да проявява разбиране, с него мога да споделя и да разговарям за всичко. Това страшно много ми липсваше. Дългогодишното ни приятелство внася спокойствие между нас. Халит ме научи, че  със спокоен разговор мога да разреша всеки проблем. В Халит има и нещо детско. Много е жизнерадостен, емоционален. С него навсякъде може да намерите повод за забавление. Обича дълго да разговаря за морето, подводния свят и детството си.  Той е професионален гмуркач, аз съм аматьор. Много обичаме да се гмуркаме заедно.

Откъс от интервю с Халит

Въпрос: Какъв човек е Халит Ергенч?

Халит: Чувствителен, движен от емоциите, отправящ  предизвиквателства към налаганите му ограничения, опитващ се да надскочи себе си. Не понасям хората, които се отнасят несериозно към работата си и в това отношение мога да бъда много взискателен. Понякога като погледна назад си казвам, че е щяло да се получи и без  да съм бил толкова настойчив и педантичен, но аз съм си такъв. Гледам много сериозно на работата си, за мен тя се е превърнала във въпрос на живот и смърт.

Въпрос: Вярвате ли в любовта от пръв поглед.

Халит: Да, вярвам!

Въпрос: Останаха два месеца. Какво е чувството да очакваш дете?

Халит: Много е странно, интересно. Понякога се разчувствам много, понякога съм развълнуван, друг път в главата ми се въртят тревожни мисли.

Въпрос: Какви тревожни мисли?

Халит: Човек иска  да направи всичко по най-добрия начин. Непрекъснато се пита: "Ще мога ли, ще успея ли да се справя?". Това е много емоционален период.

Въпрос: Какъв баща искате да бъдете?

Халит: Вие си правите планове, но децата никога не са доволни. Искате например да си бъдете като приятели, но детето може да каже: "Искам баща ми да се държи като баща." Затова, не знам! Но не искам да имам разглезено дете, няма да го глезя.

Въпрос:  Това във вашите ръце ли е, само от вас ли зависи?

Халит: Не, но доколкото е възможно, ще се опитам да го накарам да си даде сметка за някои неща-  да вярва в себе си, да разбира живота, да разбира хората, да познава и лошото в този живот. Това е много важно, искам да се предпази от наивността, прекалената доверчивост.

Въпрос: Имаше спекулации около името на детето, последното ви решение какво е?

Халит: Първо мислихме да го кръстим Мерджан, но се отказахме. Спряхме се на много по-семпло, по-изчистено име- Али. Да видим какво дете ще бъде Али?

Въпрос: Любопитен ли сте какво дете ще бъде?

Халит: Много, много се вълнувам, не можете да си представите колко! Дори се разплаках няколко пъти по повод неща, свързани с развитието на детето. (предполагам, че има предвид контролните прегледи, видеозон, когато е започнало да рита...такива неща).


Откъс от гостуването на Халит в шоуто на Беяз малко преди да се роди Али

Беяз разговаря с гостите какво биха направили в името на любовта

Беяз: Трудно е да се задава този въпрос на човек, който в момента не е влюбен, но сред нас има един влюбен мъж!

Халит: Има!
Беяз: Точно така, скоро, ако е рекъл Господ и детето ще се появи.
Халит: Дай Боже!
Беяз: Месец и половина остана, нали?
Халит: Месец и половина.
Беяз: Избрахте ли му вече име?
Халит: Али
Беяз: Аз знаех, че ще бъде Мерджан.
Халит: Първо това си мислехме, но през този период на хората им идват различни идеи. Сега искаме да се казва Али, това е последното ни решение.
Беяз: Не се съмняваме, че ще бъдеш страхотен баща.
Халит: Надявам се.
Беяз: Защото си чувствителен човек. Но ми се струва, че ще бъдеш обсебен от това дете.
Халит: Най-вероятно така ще стане....А и то може да бъде обсебено от мен.
Беяз: Какво ми каза? Сонгюл /Йоден/ ти е пожелала нещо много хубаво, свързано с детето.
Халит: А, да! Онази вечер Сонгюл ми каза: " Надявам се някой ден, когато хората те срещат, да  ти казват: "Аааа, Вие не сте ли бащата на Али? /иска да каже, че Али ще е надминал баща си и вече няма да говорят за него като за детето на Халит/
Беяз: Дай боже!
Халит: И аз се надявам да стане така!
Беяз: Много хубаво го е казала. На всички наши гости, бъдещи родители, им даваме възможност да кажат нещо от студиото. След месец и половина ще се роди твоят син. След 6-7 години, когато започне да разбира, ще му показваш какво си правил преди появата му. Може би и касетата от днешното предаване би могъл да му покажеш. Може би искаш да кажеш нещо на сина си от тук. Нещо, което още нероденото ти дете сега, ще може да чуе един ден.

Халит: Сине, миличък мой! Сега си в хубавото коремче на мама, стоиш си там, помръдваш от време на време. Някой ден непременно ще видиш този запис. Бъди умен, познавай хората, бъди чувствителен, опонирай ми, предизвиквай ме, колкото можеш. Във всяко нещо търси най-доброто за себе си! Обичай всички, а на любимия човек отреди най-хубавото кътче в сърцето си.

Беяз: Не,не, хващам се на бас, че това ще бъде най- обсебващият татко, дъх няма да го остави да си поеме . Детето ти има да тегли. Ти няма да се отделяш от него. Добре, да те попитам и теб. Какво би направил в името на любовта? Правил ли си нещо лудо?

Халит: Бих пожертвал живота си.
Беяз: Би пожертвал живота си?
Халит: Да, единствения  живот, който имам.

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 08:30 от varna_2

# 50
  • Мнения: 5 720
Добро утро!  Hug

Mydream ,varna_2  Hug Hug bouquet bouquet

Благодаря, че ни върнахте към любими интервюта и спомени!

Винаги с удоволствие ги чета и препрочитам.

Халит и Берги са прекрасни родители, дано да си имат още дечица Grinning,
ако това е и тяхно желание. Praynig

Хубав петък!

# 51
  • Мнения: 23 409
Имаме новини и за Кенан

Снощи се е забавлявал в заведението "Сохо".  Улични музиканти са препречили пътя на колата и дълго време не са й позволявали да тръгне.  Искали са пари. Намесила се е охраната на заведението.




 Joy



Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 09:06 от varna_2

# 52
  • Мнения: 15 391
" Бих пожертвал живота си!"  Е-е-е-х, любов!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Добро утро, сладурки!  Hug Hug Hug

Много хубав ден ви пожелавам днес.  Heart Eyes

Черпя с нещо любимо

# 53
  • Мнения: 23 409
Какво има по клюкарските сайтове.

Двама щастливи годеници

Кадир и Неслихан



Ханде Догандемир билa хваната с новото си гадже. Гледали се влюбено в очите и прекарали романтични мигове. Кой знае какво ще излезе в крайна сметка. Те журналистите видят ли мъж и жена седнали в кафене веднага ги обявяват за севгилита.



Туба заминала с близначките за Париж. Предстои седмица на турското кино.

Значи няма да е на келебеците в неделя.



https://gecce.com/magazin/foto-galeri/tuba-buyukustun-ikizleriyle-parise-uctu?p=1

Хазар Ергючлю на корицата на Космополитън

Има и интервю. Нищо интересно. Харесвала хаоса на Истанбул. Много хубаво било да си обичан от хората, да проявяват интерес към тях, но неразбирането, което проявяват понякога, е неприятно. Но това е част от играта. Определението й за любов се променя в зависимост от човека, с когото е. Любовта изисква усилия. Не е лесно двама души да поддържат връзка, в която има взаимност. Когато е влюбена губи апетит. Емоциите са на макс.  Много по-отворена е към цялата палитра от чувства. Обича солидни, умни мъже. Трудно е да се намерят такива. Обикновено това, което в хубавите дни ти  казват, че биха направили за теб, не го правят, когато дойдат дни на изпитания. Може да звучи клиширано, но в остовата на всичко е човек да бъде личност. Не може да готви, но обича да яде. Понякога някоя приятелка ме кани, когато майка й е сготвила нещо хубаво, другите звънят по телефона и викат: "Гледай Хазар да не изяде всичко, докато дойдем". Спазва режим, спортува, треньорка й е Бурчу Куш. /Брей, тази тренира де що известна личности има в Истанбул. При нея са Берг, Ръза, Неслито, Джем, Хандето ... да не ги изброявам/
Никога не си е боядисвала косата и не ползва специални продукти.




https://gecce.com/magazin/foto-galeri/hazar-erguclu-hakkinda-mer … dilenleri-anlatti

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 10:48 от varna_2

# 54
  • Мнения: 12 152
Привет сладурки!  Hug Hug Hug
Благодаря ви за всичко споделено и за поздравчето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Цитат
Никога не си е боядисвала косата и не ползва специални продукти.

Браво на Хазар!  Peace Все по-симпатична ми става тази актриса.

Ето я с Ахмет Тансу Ташанлар на сета на "Майките"



и едно видео с малчугана за който двете майки ще си скубят косите https://www.instagram.com/p/-b9doxR2-Z/?taken-by=nineteen0seven

# 55
  • Мнения: 15 391
Ходих да гледам "майката на Езел". Вече вижда, ама пак ходи с бастун.  Wink Жената направо са я мумифицирали в майките.  Shocked Само гласа напомня за нея.  Peace

# 56
# 57
  • Мнения: 12 152
Ходих да гледам "майката на Езел". Вече вижда, ама пак ходи с бастун.  Wink Жената направо са я мумифицирали в майките.  Shocked Само гласа напомня за нея.  Peace

Викаш " мумията се завръща" Joy
Аз пък  ходих да погледна рейтинга. " Майките са се застопорили на 22-то място и не си го дават  Laughing
...а султанката май е паднала още  Thinking



Йенгето на сета  Grinning

# 58
  • Мнения: 23 409
 


Аз си пуснах последния половин час. Майката на Езел не я видях, но Голямата лапа умрИя.  Grinning

Пък оня изверг, дето изнасили Кадер,  реши, че детето е негово и го причака в двора, където си играеше. Другата серия може да се появи още някой кандидат- родител на мъника.  Joy

.....................

Още едно име в "Непокорство"

Mustafa Mert Koç



...........................

Мацката, която участва в новата реклама с Кенан била актриса.

Tuba Мelis Тurk

Написала е в ИГ "Може би някои си спомнят едно мое старо интервю. Бях казала, че някой ден непременно бих искала да играя с Кенан И. Мисли позитивно, искай нещо с цялото си сърце и то става."

Хайде, и тази ще си пише в сивито "играла с Кенан". 10 секунди, ама играла... Joy



Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 12:51 от varna_2

# 59
  • Мнения: 15 391
Видиш ли, косева, искала жената, мислила, мислила, мислила позитивно и станало на нейната... ся дай да почваме двете....  

 hahaha Омммммммм! Оммммммммм! Оммммммммм!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig


Варничка,  Heart Eyes Heart Eyes "мумията се завръща" на 15:25   Joy Joy Joy Joy Joy Joy

https://www.youtube.com/watch?v=0errd3Jy59k

Общи условия

Активация на акаунт