Гласуване за "Аз, проклетникът" /номинация за неприятен/

  • 10 452
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 992
Таис, не ми е приятно такова хапане, то има и други начини и почти винаги става ясно кой кого харесва, без нарочна за целта тема. Ама това си е мое мнение, никой няма да се съобразява с него. Просто го изказвам Peace

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.
Защо?
Не виждаш ли за кого  се гласува най-много?
...За 3 часа категорията генерира половината от гласувалите за форумски любимец. Тъпо и вяло?
Ако махнеш моите гласове, какво ще се получи?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз гласувах.
Лиле, за да ти е гадно, не гласувах за теб  Grinning

# 33
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Гласувам за Чек. Не съм имала сблъсък с нея, нищо лично, но по наблюдения из темите.
Забелязвам обаче, че има нарочени за неприятни. А има също хора, които се държат противно, но те пък са всеобщи любимци и никой не ги пипа  Crazy

# 34
  • Мнения: 9 475
Лиляна, не съм цитирала правилно поста. Исках да питам защо "още по-тъпо и вяло"
ПП: видях, че си отговорила на Шаги.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По-вяло имах предвид от положителните категории. Но дори и там имам малък принос.

# 36
  • Мнения: X
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.

Не пречи на шушумигите да си начешат егото, друг няма кой да я свърши тази работа вместо тях.  Flutter Язък че има правила, щях да им обясня какво значи да ти е неприятно.  Mr. Green

# 37
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чек пък какво прави тук? Остра да, но неприятна? Тва да не е Кичка бе  Laughing
Гласувах за две кокошки.

# 38
  • Мнения: 4 290
[ Язък че има правила, щях да им обясня какво значи да ти е неприятно.  Mr. Green
седи мирно сега!

# 39
  • Мнения: 4 290
Чек пък какво прави тук? Остра да, но неприятна? Тва да не е Кичка бе  Laughing

то повечето тук, са остри а не неприятни. изсмукана номинация.

# 40
  • Мнения: 2 811
Бих гласувала за бонго и Полина, но понеже имам само един глас, го давам за бонго.

# 41
  • Мнения: 5 366
Гласувам за Чек. Не съм имала сблъсък с нея, нищо лично, но по наблюдения из темите.
Забелязвам обаче, че има нарочени за неприятни. А има също хора, които се държат противно, но те пък са всеобщи любимци и никой не ги пипа  Crazy
И аз забелязвам това.
И аз гласувах за Чек. Неприятни са ми заядливите ѝ постове.
Другият глас дадох за Лиляна, въпреки че я чета в подфорума за книгите, имаме сходни вкусове и там не ми е направила неприятно впечатление.

# 42
  • Мнения: 2 196
Гледам номинираните и се чудя какво се случвало цяла година във форума.
И ми става още по-интересно на какво ще приличат малините.

# 43
  • Мнения: 4 290
до малини може и да не стигнем.

# 44
  • Мнения: 2 196
То по-добре вместо отрицателните една по една, директно след положителните номинации да минем на малините / знам, знам, имахме цели три мигвания време за предложения /.
П.П. "Хубава жена" вече не знам към кои е - уж положителна,ама те така и на дисекцията на жаба едно време са гледали. Като изключим жабата, за всички други е било едно положително начинание да я мушкат със скалпел. Образователно.
След нея тази категория ми се вижда като детскоградинското "пък Пешко лош". Simple Smile
Ама при всички случаи е хубаво да го кажеш директно на Пешко, не да го пишеш на стената в тоалетната анонимно.

Общи условия

Активация на акаунт