Гласуване за "Аз, проклетникът" /номинация за неприятен/

  • 10 453
  • 91
  •   1
Отговори
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Тук ще гласуваме за неприятните за нас потребители. Номинираните са:
Polina- 7
Жармен- 7
Лиляна- 6
bongo- 4
absurt- 3
Aqua-  3
Check Please- 3

kikamora- 2
рейнбоу2012-1
Касита- 1
Hercules- 1
душата- 1
Ша- 1
Жаклин- 1
Куркума- 1
Кукумицинка- 1

За гласуване са предложени първите пет по брой гласове. Ако има равен брой гласове, до изравняване (т.е. може да са 6,7 и т.н.). Ако след първите четирима има само номинирани с по един глас, влизат само четиримата с повече от един глас.   Peace
Гласува се три дни, до четвъртък вкл. Имате право на два гласа и промяна на гласа си. Резултата ще видите, след като гласувате!

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 21:07 от Shagya

# 1
  • Мнения: 9 571
Гласувах си за този,който си бях и номинирала. Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз гласувах

# 3
  • Мнения: 4 500
Моята "фаворитка" я няма тук  Mr. Green, но все пак гласувах. За Лилето  Crazy

# 4
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Гласувах си за този,който си бях и номинирала. Peace
Аз също  Peace

# 5
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Лиляна. Няма друг достоен за призьор в тази категория. Бих гласувала два пъти, но не може за съжаление.

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 21:20 от Merri_An

# 6
  • Мнения: 1 365
Честит първи глас на Полина от мен.

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Check Please  Peace
само един глас ако можеше и два щях да и дам  Grinning

(за другият глас чакам 'агитации'  Laughing )

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За мен неприятни са единствено вулгарните хора и алкохолиците. Сред предложените не съм усетила да има такива. Може би Аква леко, но не чак да гласувам за нея. Та, понеже аз съм на много хора неприятна, защото успявам да им кажа директно много неща, ще следя тази тема и ласкавите думи за мен, без да гласувам.

Редактирам. Понеже не мога да виждам резултатите без да съм гласувала, то ще трябва да гласувам. Отчитам го като манипулация това.

# 9
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
За мен неприятни са единствено вулгарните хора и алкохолиците. Сред предложените не съм усетила да има такива. Може би Аква леко, но не чак да гласувам за нея. Та, понеже аз съм на много хора неприятна, защото успявам да им кажа директно много неща, ще следя тази тема и ласкавите думи за мен, без да гласувам.

Редактирам. Понеже не мога да виждам резултатите без да съм гласувала, то ще трябва да гласувам. Отчитам го като манипулация това.
Никаква манипулация не е! Другото е чиста проба сеирджийство!

# 10
  • София
  • Мнения: 23 096
Check Please  Peace
само един глас ако можеше и два щях да и дам  Grinning
Peace
И аз имам един свободен глас, но ще си остане такъв. Чак толкова неприятни за мен във форума няма.

# 11
  • Мнения: 4 290
 За Aqua едва, едва давам глас и остава един свободен. На баклава вървя тази година, а ако има и кадаиф ще освободя и втори глас.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 374
За Чек бих гласувала и 2 пъти, ама не дават. Така че вторият ми глас отива за Aqua.

# 13
  • Мнения: 54 444
Аква я харесвам!  bouquet

Чек! Peace

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Другото е чиста проба сеирджийство!
Не само за сеир искам да следя, все пак. Може някой да се престраши и да напише няколко думи в подкрепа на вота си тук в темата, а не по разни други теми да подхвърля от тук от там.

# 15
  • Мнения: 10 547
Отвратителна категория.

# 16
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
...Другото е чиста проба сеирджийство!
Не само за сеир искам да следя, все пак. Може някой да се престраши и да напише няколко думи в подкрепа на вота си тук в темата, а не по разни други теми да подхвърля от тук от там.
Има начин да следиш темата.  Peace
Отвратителна категория.
Категориите бяха приети след гласуване!  Peace

# 17
  • Мнения: 10 547
Пак влизате в оправдателен режим, Шаги. Не ви карам това, само споделям, че от подобни низости ми се гади.

# 18
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Пак влизате в оправдателен режим, Шаги. Не ви карам това, само споделям, че от подобни низости ми се гади.
Грам не се оправдавам, просто изяснявам, може да има потребители, които в момента се запознават с гласуването (като гледам бройката гласуващи). Ако се оправдавах, щях да посоча аз за кои категории съм гласувала и т.н.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 972
"Ударих едно рамо" на фаворитката до сега с голямо удоволствие Wink

# 20
  • Мнения: X
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

# 21
  • Мнения: 4 569
Бонго и Жармен.

Защо Чек да е неприятна? За феновете на Лиляна знам.  Tired Аз харесвам и двете, а другите номинирани не желая да коментирам.
Има толкова много пропуснати никове в тази категория.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Има начин да следиш темата.  Peace
Темата да, но не и вота.

...Категориите бяха приети след гласуване!  Peace
Накуп.

"Ударих едно рамо" на фаворитката до сега с голямо удоволствие Wink
Ех тези нюанси, само за удряне и удоволствие те карат да говориш.

# 23
  • Мнения: 14 635
Полина.Също кикамора,която незаслужено не е в номинираните.Някаква досадна аман имаше,но и тя не фигурира.

# 24
  • Мнения: 12 992
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.

# 25
  • Мнения: 9 475
Колкото и всички да твърдят, че искат форумен мир, гласуването е разгорещено точно в този тип категории  Mr. Green

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Колкото и всички да твърдят, че искат форумен мир, гласуването е разгорещено точно в този тип категории  Mr. Green
Е, първенството винаги се държи от категорията на хубавите и след това по интерес са отрицателните.
И аз малко да се самопохваля, но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.

# 27
  • Мнения: 9 475
... но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.
Защо?

# 28
  • София
  • Мнения: 12 374
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.
Защо? След като има номинация за любимец, където се леят едни протяжно-сантиментални обяснения в любов, е редно да има и категория, която е по-остра, и в която човек може да каже с 2 думи кой не харесва. Голяма работа..нещо много изнежен взе да става форумът последните 2-3 години.

# 29
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Колкото и всички да твърдят, че искат форумен мир, гласуването е разгорещено точно в този тип категории  Mr. Green
Е, първенството винаги се държи от категорията на хубавите и след това по интерес са отрицателните.
И аз малко да се самопохваля, но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.
За 3 часа категорията генерира половината от гласувалите за форумски любимец. Тъпо и вяло?

# 30
  • Мнения: 12 992
Таис, не ми е приятно такова хапане, то има и други начини и почти винаги става ясно кой кого харесва, без нарочна за целта тема. Ама това си е мое мнение, никой няма да се съобразява с него. Просто го изказвам Peace

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... но ако не бях аз, гласуването щеше да е още по-тъпо и вяло.
Защо?
Не виждаш ли за кого  се гласува най-много?
...За 3 часа категорията генерира половината от гласувалите за форумски любимец. Тъпо и вяло?
Ако махнеш моите гласове, какво ще се получи?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз гласувах.
Лиле, за да ти е гадно, не гласувах за теб  Grinning

# 33
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Гласувам за Чек. Не съм имала сблъсък с нея, нищо лично, но по наблюдения из темите.
Забелязвам обаче, че има нарочени за неприятни. А има също хора, които се държат противно, но те пък са всеобщи любимци и никой не ги пипа  Crazy

# 34
  • Мнения: 9 475
Лиляна, не съм цитирала правилно поста. Исках да питам защо "още по-тъпо и вяло"
ПП: видях, че си отговорила на Шаги.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По-вяло имах предвид от положителните категории. Но дори и там имам малък принос.

# 36
  • Мнения: X
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.

Не пречи на шушумигите да си начешат егото, друг няма кой да я свърши тази работа вместо тях.  Flutter Язък че има правила, щях да им обясня какво значи да ти е неприятно.  Mr. Green

# 37
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чек пък какво прави тук? Остра да, но неприятна? Тва да не е Кичка бе  Laughing
Гласувах за две кокошки.

# 38
  • Мнения: 4 290
[ Язък че има правила, щях да им обясня какво значи да ти е неприятно.  Mr. Green
седи мирно сега!

# 39
  • Мнения: 4 290
Чек пък какво прави тук? Остра да, но неприятна? Тва да не е Кичка бе  Laughing

то повечето тук, са остри а не неприятни. изсмукана номинация.

# 40
  • Мнения: 2 811
Бих гласувала за бонго и Полина, но понеже имам само един глас, го давам за бонго.

# 41
  • Мнения: 5 366
Гласувам за Чек. Не съм имала сблъсък с нея, нищо лично, но по наблюдения из темите.
Забелязвам обаче, че има нарочени за неприятни. А има също хора, които се държат противно, но те пък са всеобщи любимци и никой не ги пипа  Crazy
И аз забелязвам това.
И аз гласувах за Чек. Неприятни са ми заядливите ѝ постове.
Другият глас дадох за Лиляна, въпреки че я чета в подфорума за книгите, имаме сходни вкусове и там не ми е направила неприятно впечатление.

# 42
  • Мнения: 2 196
Гледам номинираните и се чудя какво се случвало цяла година във форума.
И ми става още по-интересно на какво ще приличат малините.

# 43
  • Мнения: 4 290
до малини може и да не стигнем.

# 44
  • Мнения: 2 196
То по-добре вместо отрицателните една по една, директно след положителните номинации да минем на малините / знам, знам, имахме цели три мигвания време за предложения /.
П.П. "Хубава жена" вече не знам към кои е - уж положителна,ама те така и на дисекцията на жаба едно време са гледали. Като изключим жабата, за всички други е било едно положително начинание да я мушкат със скалпел. Образователно.
След нея тази категория ми се вижда като детскоградинското "пък Пешко лош". Simple Smile
Ама при всички случаи е хубаво да го кажеш директно на Пешко, не да го пишеш на стената в тоалетната анонимно.

# 45
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аква я харесвам!  bouquet

Чек! Peace

Аз Лиляна  Crazy Laughing
не ми е чак любимка  Laughing ама никога не ми е била дразнеща/неприятна   Rolling Eyes
Хм  Thinking

За Аква ту ме кефи ту не , понякога все едно различни човеци пишат  Laughing такова усещане имам  Wink

# 46
  • Мнения: 8 892
Използвах с удоволствие единия си глас. Няма големи шансове моя фаворит, но ми стана много драго, че изобщо името й е тук.

# 47
  • Мнения: 6 301
Аз пък не знаех, че Чек е проклета  Crossing Arms Не съм я засичала много, но от това, което съм чела я харесвам. Жармен също ми се струва отзивчива и добронамерена.

# 48
  • София
  • Мнения: 23 096
За мен неприятен е онзи, който съвсем съзнателно и преднамерено обижда по грозен и непристоен начин, като същевременно отправя и заплахи. И точно за този човек гласувах. Това като обосновка.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 883
...
Редактирам. Понеже не мога да виждам резултатите без да съм гласувала, то ще трябва да гласувам. Отчитам го като манипулация това.
Никаква манипулация не е! Другото е чиста проба сеирджийство!
То пак става. Аз влязох, гласувах за Лиляна, понеже съм сигурна, че води, видях резултатите и си изтрих гласа. Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 11 489
Polina и Жармен.

# 51
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Малко ми е чудно, че Лиляна води.

Аз гласувам за polina, дразнеща ми е с вечното си мрънкане, оплакване за някакви глупости, пламенната защита на Пайнер и Анелия/Преслава и незнамсикойдруг. Малко съм я чела, не й знам житейската история, но мисля, че това ми е достатъчно. Добре, че не я засичам много в темите, които следя.

# 52
  • Мнения: 6 669
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

# 53
  • Мнения: 2 837
И аз смятам, че категорията е гадна. Стилът на някои от номинираните откровено не ми импонира и затова или избягвам да ги чета, или се опитвам да изразя несъгласието си по начина, по който намирам за уместен. Няма да гласувам.

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
За мен неприятен е онзи, който съвсем съзнателно и преднамерено обижда по грозен и непристоен начин, като същевременно отправя и заплахи. И точно за този човек гласувах. Това като обосновка.
Изобщо не си длъжна да се обосноваваш, никой не е длъжен.
Имаш мнение, казваш го, сега защо е така - все едно се оправдаваш.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 096
Мери, най-малкото искам да звучи като оправдание.  Wink Доста народ обаче се чуди ама защо този, пък защо онзи. Реших да обясня кое за мен е неприемливо.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 515
Лиляна я заобикалям, останалите не са ми неприятни, така че няма да гласувам.

# 57
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Мери, най-малкото искам да звучи като оправдание.  Wink Доста народ обаче се чуди ама защо този, пък защо онзи. Реших да обясня кое за мен е неприемливо.
Ама нека си се чуди, няма как твоите усещания за определен индивид да са проектирани в този народ. Усещането е субективно за останалите и обективно за теб самия. И е изградено върху твои лични минали или настоящи взаимоотношения с определен човек /когото посочваш или номинираш, или гласуваш за него/ или върху чувствата, които същия оставя у теб, четейки го и наблюдавайки го във взаимоотношенията с околните.
Това е моето виждане за нещата. Peace

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ама, Тонка, как може да даваш обяснения. Виж колко поста размахан пръст отнесе, само защото си решила нещо да кажеш.

# 59
  • София
  • Мнения: 23 096
Ама, Тонка, как може да даваш обяснения. Виж колко поста размахан пръст отнесе, само защото си решила нещо да кажеш.
Къде? Тук или в друга тема? Или да съм пропуснала нещо съществено...  Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 9 475

Къде? Тук или в друга тема? Или да съм пропуснала нещо съществено...  Rolling Eyes

Съществено при номинациите?  Wink

# 61
  • Мнения: 15 032
Всеки има различно мнение за това кой е неприятен. Аз лично не намирам нито Лиляна, нито Чека за такива, но ето, има хора, които ги смятат за такива. Ако трябва да се обосноват, едва ли ще го направят.

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.

# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.
Това съм го пропуснала. В десятката като аргумент.
Уиш, поздравления.

# 64
  • Мнения: 1 331
Гласувам за Лиляна, ако можех и с два гласа. Изключително злобна личност е, поне според моите лични представи. Нито ще се обосновавам, нито съм длъжна. Не я харесвам.

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тази категория е гадна и се надявам догодина да я няма.
Няма да стане, не се надявай напразно Laughing.

# 66
  • Мнения: 1 612
Полина и Абсурт!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Гласувах за Polina и Bongo

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Бихте ли престанали да ползвате темата като плювалник или тепих?!
Има номинирани и тече гласуване.
Темата не е "Кой не ме кефи!"

# 69
  • Мнения: X
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.
Това съм го пропуснала. В десятката като аргумент.
Уиш, поздравления.
В предвид на описаното и подчертано се самоизбирам за абцолютен победител   Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 12 374
С какво си ядосала толкоз народ, Жармен? Аз помня само красивата ти дъщеря..не съм засичала битки в които участваш  newsm78

# 71
  • Мнения: X
Ами обиди и нападки срещу мен се трият постоянно .
  Живея чрез дъщеря си - аз съм безполезна.
 Мрънкам - даже и да не пиша - пак мрънкам .
  Дори не споделям за заболявания или проблеми - и пак мрънкам .
 Как мрънкам - не знам.
 Не обиждам никой с епитети  или не пиша да не цитирам - Естел Бързоход - ме нарече - залепнало на подметка лайно.
  Тонка Бонбонка все ме кичи  с някакви сранета из темите.
  Борилка - ме нарече алкохолизирана лелка .
 Анонимен мил и драг / скрит от админи мили и добри / - недоклатена лелка .
 Все мили и добри хорица.
  За нападките на Тарти и други подобни спрях да ги чета честно казано.
  На Лилето за това че съм недозряла не се обидих - такава съм .
   Благодаря мили хора за милите думи с които ме кичите и на милите модове дето ги трият ,че не може да ги цитирам.
   Аз съм проклетник - признавам си . Вземам си короната и не я давам никому .
 

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Проклетникът тук съм аз.
Обаче, Жармен, забрави да отбележиш, че се оплакваше, че никой не отразява твоя постната снимка или мнение. Но за това пък чак да си станала неприятна е пресилено. Може би с някои твои постове, които в последствие изтриваше.

# 73
  • Мнения: 9 571
Проклетникът тук съм аз.
Обаче, Жармен, забрави да отбележиш, че се оплакваше, че никой не отразява твоя постната снимка или мнение. Но за това пък чак да си станала неприятна е пресилено. Може би с някои твои постове, които в последствие изтриваше.
Тя на това разчита,че не са ги прочели много хора и сега пак е горката,нападната несправедливо женица. Whistling

# 74
  • Мнения: 341
Жармен, много се връзваш, честно! Какво ти пука за мнението на непознати и анонимни хора??? Stop
Чети си, когато някой те ядоса, просто натисни хикса. Не се напрягай излишно, достатъчно е труден живота ни, та да хабиш нерви и за виртуалния такъв. Peace

А иначе класацията засега върви ...съвсем логично. Blush

# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ами обиди и нападки срещу мен се трият постоянно .
 

Респект, жено!

# 76
  • Мнения: X
Ами обиди и нападки срещу мен се трият постоянно .
 

Респект, жено!
Тарти и до ден днешен не мога си обясня тез мили чувства дет питаеш към мен - от кое аязмо избликнаха Grinning

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Пусни анкета. Ще се включат хора доста. Тъкмо и останалите ще разберат защо си номинирана навред.

# 78
  • Мнения: X
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

На 100% и с моето мнение. Точно заради това гласувам за Жармен.
Това съм го пропуснала. В десятката като аргумент.
Уиш, поздравления.
В предвид на описаното и подчертано се самоизбирам за абцолютен победител   Laughing
А! И защо се припозна в моето описание? Питам, защото не гласувах за теб.

# 79
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Гласувах отново за Лилито.Нея няма кой да я бие.Защо изобщо слагате други имена в класацията>? Mr. Green

# 80
  • Мнения: 4 500
Не разбирам защо Чек фигурира тук  newsm78
Жармен я свързам с това, че някой не беше харесал и коментирал снимка на дъщеря й  Mr. Green
Лиляна я свързам с доста ерудирана личност, човек, който пише вярно и говори истината. Това, което категорично не харесвам е грубото й поднасяне обаче, на моменти брутално и доста заядливо.
Бонго ...си е бонго, въобще не го отразявам  Crazy

# 81
  • Мнения: 8 892
Предишни години кой е печелил в тази категория?

# 82
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Май пак аз от миналата година.
Но преди това като че ли беше друг.

# 83
  • Мнения: X
По-миналата година имаше една много гадна категория. Аз и Джо бяхме в организацията и я включихме по предложение на една съфорумка. Не помня подробности, но помня, че всичко беше по приетите с гласуване правила. Тази съфорумка номинира половиния форум после с бисера си, а останалите се убиха да се възмущават, като повечето чели-недочели обвиниха пряко мен и Джо за всичко.  Mr. Green

# 84
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Охооо, през 2012 най-дразнеща е била Богинята. Ти да видиш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687764.885

# 85
  • София
  • Мнения: 5 883
Е, как може да не помниш? С приборите за омари.
Мамасита не е ли била?

# 86
  • София
  • Мнения: 62 595
о, да, сега се сетих за тези прибори! Мамасита май още я нямаше, поне не помня.

# 87
  • Мнения: 2 811
абе истината е, че такива категории са по-интересни за четене от политически коректния конкурс за красота и лигавата категория за всеобщ любимец.

# 88
  • Мнения: X
За Чек бих гласувала и 2 пъти, ама не дават. Така че вторият ми глас отива за Aqua.
+1 и за двете  Crazy

# 89
  • Мнения: X
абе истината е, че такива категории са по-интересни за четене от политически коректния конкурс за красота и лигавата категория за всеобщ любимец.

АА конкурса за красота и той насъбра скорост  Crazy .

# 90
  • Мнения: 9 475
Гласуването е приключено. Пибедител с 200 гласа е Лиляна.

# 91
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, каква чест. Постарала съм се тази година.

Общи условия

Активация на акаунт