Гласуване за "Аз, проклетникът" /номинация за неприятен/

  • 10 468
  • 91
  •   1
Отговори
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Тук ще гласуваме за неприятните за нас потребители. Номинираните са:
Polina- 7
Жармен- 7
Лиляна- 6
bongo- 4
absurt- 3
Aqua-  3
Check Please- 3

kikamora- 2
рейнбоу2012-1
Касита- 1
Hercules- 1
душата- 1
Ша- 1
Жаклин- 1
Куркума- 1
Кукумицинка- 1

За гласуване са предложени първите пет по брой гласове. Ако има равен брой гласове, до изравняване (т.е. може да са 6,7 и т.н.). Ако след първите четирима има само номинирани с по един глас, влизат само четиримата с повече от един глас.   Peace
Гласува се три дни, до четвъртък вкл. Имате право на два гласа и промяна на гласа си. Резултата ще видите, след като гласувате!

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 21:07 от Shagya

# 1
  • Мнения: 9 571
Гласувах си за този,който си бях и номинирала. Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
И аз гласувах

# 3
  • Мнения: 4 500
Моята "фаворитка" я няма тук  Mr. Green, но все пак гласувах. За Лилето  Crazy

# 4
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Гласувах си за този,който си бях и номинирала. Peace
Аз също  Peace

# 5
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Лиляна. Няма друг достоен за призьор в тази категория. Бих гласувала два пъти, но не може за съжаление.

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 21:20 от Merri_An

# 6
  • Мнения: 1 365
Честит първи глас на Полина от мен.

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Check Please  Peace
само един глас ако можеше и два щях да и дам  Grinning

(за другият глас чакам 'агитации'  Laughing )

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За мен неприятни са единствено вулгарните хора и алкохолиците. Сред предложените не съм усетила да има такива. Може би Аква леко, но не чак да гласувам за нея. Та, понеже аз съм на много хора неприятна, защото успявам да им кажа директно много неща, ще следя тази тема и ласкавите думи за мен, без да гласувам.

Редактирам. Понеже не мога да виждам резултатите без да съм гласувала, то ще трябва да гласувам. Отчитам го като манипулация това.

# 9
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
За мен неприятни са единствено вулгарните хора и алкохолиците. Сред предложените не съм усетила да има такива. Може би Аква леко, но не чак да гласувам за нея. Та, понеже аз съм на много хора неприятна, защото успявам да им кажа директно много неща, ще следя тази тема и ласкавите думи за мен, без да гласувам.

Редактирам. Понеже не мога да виждам резултатите без да съм гласувала, то ще трябва да гласувам. Отчитам го като манипулация това.
Никаква манипулация не е! Другото е чиста проба сеирджийство!

# 10
  • София
  • Мнения: 23 096
Check Please  Peace
само един глас ако можеше и два щях да и дам  Grinning
Peace
И аз имам един свободен глас, но ще си остане такъв. Чак толкова неприятни за мен във форума няма.

# 11
  • Мнения: 4 290
 За Aqua едва, едва давам глас и остава един свободен. На баклава вървя тази година, а ако има и кадаиф ще освободя и втори глас.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 374
За Чек бих гласувала и 2 пъти, ама не дават. Така че вторият ми глас отива за Aqua.

# 13
  • Мнения: 54 445
Аква я харесвам!  bouquet

Чек! Peace

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Другото е чиста проба сеирджийство!
Не само за сеир искам да следя, все пак. Може някой да се престраши и да напише няколко думи в подкрепа на вота си тук в темата, а не по разни други теми да подхвърля от тук от там.

Общи условия

Активация на акаунт