Гласуване за "Аз, проклетникът" /номинация за неприятен/

  • 10 457
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аква я харесвам!  bouquet

Чек! Peace

Аз Лиляна  Crazy Laughing
не ми е чак любимка  Laughing ама никога не ми е била дразнеща/неприятна   Rolling Eyes
Хм  Thinking

За Аква ту ме кефи ту не , понякога все едно различни човеци пишат  Laughing такова усещане имам  Wink

# 46
  • Мнения: 8 892
Използвах с удоволствие единия си глас. Няма големи шансове моя фаворит, но ми стана много драго, че изобщо името й е тук.

# 47
  • Мнения: 6 301
Аз пък не знаех, че Чек е проклета  Crossing Arms Не съм я засичала много, но от това, което съм чела я харесвам. Жармен също ми се струва отзивчива и добронамерена.

# 48
  • София
  • Мнения: 23 096
За мен неприятен е онзи, който съвсем съзнателно и преднамерено обижда по грозен и непристоен начин, като същевременно отправя и заплахи. И точно за този човек гласувах. Това като обосновка.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 883
...
Редактирам. Понеже не мога да виждам резултатите без да съм гласувала, то ще трябва да гласувам. Отчитам го като манипулация това.
Никаква манипулация не е! Другото е чиста проба сеирджийство!
То пак става. Аз влязох, гласувах за Лиляна, понеже съм сигурна, че води, видях резултатите и си изтрих гласа. Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 11 489
Polina и Жармен.

# 51
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Малко ми е чудно, че Лиляна води.

Аз гласувам за polina, дразнеща ми е с вечното си мрънкане, оплакване за някакви глупости, пламенната защита на Пайнер и Анелия/Преслава и незнамсикойдруг. Малко съм я чела, не й знам житейската история, но мисля, че това ми е достатъчно. Добре, че не я засичам много в темите, които следя.

# 52
  • Мнения: 6 669
Гласувах. Предполагам различните хора имат различни критерии, по които определят дадени хора за неприятни. На мен са ми откровено неприятни индивидите, които бъркат или маскират злобата и просташкото изцепване със смелост и откритост. Липсата на добронамереност и елементарни обноски също не е сред най-очарователните човешки качества.

Това се покрива и с моето мнение на 100%. Peace С други думи-гласувах. Naughty

# 53
  • Мнения: 2 837
И аз смятам, че категорията е гадна. Стилът на някои от номинираните откровено не ми импонира и затова или избягвам да ги чета, или се опитвам да изразя несъгласието си по начина, по който намирам за уместен. Няма да гласувам.

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
За мен неприятен е онзи, който съвсем съзнателно и преднамерено обижда по грозен и непристоен начин, като същевременно отправя и заплахи. И точно за този човек гласувах. Това като обосновка.
Изобщо не си длъжна да се обосноваваш, никой не е длъжен.
Имаш мнение, казваш го, сега защо е така - все едно се оправдаваш.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 096
Мери, най-малкото искам да звучи като оправдание.  Wink Доста народ обаче се чуди ама защо този, пък защо онзи. Реших да обясня кое за мен е неприемливо.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 515
Лиляна я заобикалям, останалите не са ми неприятни, така че няма да гласувам.

# 57
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Мери, най-малкото искам да звучи като оправдание.  Wink Доста народ обаче се чуди ама защо този, пък защо онзи. Реших да обясня кое за мен е неприемливо.
Ама нека си се чуди, няма как твоите усещания за определен индивид да са проектирани в този народ. Усещането е субективно за останалите и обективно за теб самия. И е изградено върху твои лични минали или настоящи взаимоотношения с определен човек /когото посочваш или номинираш, или гласуваш за него/ или върху чувствата, които същия оставя у теб, четейки го и наблюдавайки го във взаимоотношенията с околните.
Това е моето виждане за нещата. Peace

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ама, Тонка, как може да даваш обяснения. Виж колко поста размахан пръст отнесе, само защото си решила нещо да кажеш.

# 59
  • София
  • Мнения: 23 096
Ама, Тонка, как може да даваш обяснения. Виж колко поста размахан пръст отнесе, само защото си решила нещо да кажеш.
Къде? Тук или в друга тема? Или да съм пропуснала нещо съществено...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт