Лидл ::75::

  • 61 457
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте, благодаря за темата  bouquet

Искам да помоля, ако някой има излизшни 2 точки, няма значение от кой град аз ще си поема пратката ще съм много благодарна  Hug

# 46
  • Мнения: 1 557
И аз си поръчах книжката от OLX за 8,99, имам само една точка и вече е излишна, ако я иска някой мога да пратя по Еконт.

Обещана

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 19:41 от Oфeлия

# 47
  • София
  • Мнения: 16 037
Благодаря за новата тема.
Не търся точки, не искам книга. Но се чудя - нали рецептите ги има в сайта на магазина?
Защо е това истерясване?

# 48
  • Мнения: 1 230
Аз се сдобих с книгата днес, детето беше основния инициатор за това да я имаме. Сега ми е обявил дуел - той ще готви на Манчев рецептите, а аз на Шишков:-)

Някой има ли представа кафето на дози, което предлагат в Лидъл дали става за техните кафе - машини Silver Crest ?

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, търся коледните адвент календари. Ако някой ги е срещал / в София/, моля помагайте bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 179
И аз си поръчах книжката от OLX за 8,99, имам само една точка и вече е излишна, ако я иска някой мога да пратя по Еконт.
Аз я искам, благодаря. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 546
Скучна ми е тая седмица, нищо интересно като за мен.  Sad
Някои питаше за джегингс-ите - ужасни са и като материя и като размери са уголемени май.
От Варна съм не ми достигат 2 точки за подарък на свеки, ако някои има излишни....

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Моля ,предложете ми кафе за кафемашина  Rolling Eyes

В предните теми обсъждахе едно  кафе,май беше  в червена опаковка  ,някой пишеше, че хубаво..?Ама какво беше newsm78

# 53
  • Мнения: 1 806
Моля ,предложете ми кафе за кафемашина  Rolling Eyes

В предните теми обсъждахе едно  кафе,май беше  в червена опаковка  ,някой пишеше, че хубаво..?Ама какво беше newsm78
Аз много харесвам това

# 54
  • Мнения: 2 485
Valia77, днес видях такава синя книга за оцветяване при нас. Имаше 2 бр., а от другите  цветове доста повече. Но не знам дали ще имаме път натам пак тези дни...

# 55
  • Мнения: 1 557
Снощи взех панталон за малката и чорапогащник, и двата бяха последните от нейният размер, от всичко бяха останали само малки размери. Имаше доволно количество от дървените играчки и нямаше навалица при тях, за разлика от тези, които пускаха преди седмици, тогава всичко беше свършило още първия ден.

Някой питаше за етажерките, в Монтана имаше 5 бр.

# 56
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 812
У дома се пие само Нова Бразилия. Всичко друго има различен вкус.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Благодаря, момичета! Не знаех, че я продават. Ако не успея с точките ще си я поръчам от OLX. Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 21:16 от Наирянка

# 58
  • София
  • Мнения: 983
Аз имам две точки и ще ги подаря с радост Hug
Взех на малкия комплекта с влакчето и 5-те играчки.

Обещани

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 22:21 от mishoto

# 59
  • София
  • Мнения: 73
Другата седмица какви ще са промоциите ? Видях само патица или гъска ...нещо такова беше ...

Общи условия

Активация на акаунт