Звездни компромати- 266 част

  • 75 749
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 677
 Сигурна съм, че механиците и шофьорите, вобще всички от мъжки пол, които по принцип купуват, разглеждат и си закачат някъде подобни на Пирели календари, ще оценят високо красотата на тези истински жени. Точно това са чакали. Аз също съм много доволна, ще показвам този календар на мъжа ми вместо да се оправдавам с главоболие, гаранция за спокойни нощи и лек против нежелана ерекция!
 Благодаря Пирели!  Hug

# 46
  • Мнения: 4 292
Нали все се питате кой прави тези кофти снимки за Хайлайф - случайно видях - Виктория Сиракова е фотографката.
Никога не съм я чувала. Почнах да се притеснявам за осведомеността си. Обаче разгледах страницата ѝ. Ще замълча, снимките говорят достатъчно.
Това, което съм чувала е, че всъщност фотографите са поне 3-ма, според това кой е на линия. Може и повече да са дори.

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
...
Angelina Jolie

Скрит текст:

....

Хубава  Peace

# 48
  • Мнения: 4 184
Антонио Бандерас
Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 1 455
Антонио Бандерас
Скрит текст:

Не остарява добре, но има някакъв незаменим чар, който си запази през годините.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Антонио Бандерас
Скрит текст:

Не остарява добре, но има някакъв незаменим чар, който си запази през годините.
Има нещо закачливо и палаво в погледа му, което въпреки годините, го прави харизматичен.

# 51
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Записвам се и аз, колкото да кажа, че календара на Пирели не ми харесва  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 31 206
Спилбърг иска нов "Индиана Джоунс" преди Харисън Форд да стане на 80 г.

Скрит текст:
Супер.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 411
Календарът не ми харесва, но пък това е първият на Пирели, който разглеждам. Ще се вфигне шум, предполагам. Може това да е иидеята.

# 54
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Джой bouquet

Редактирам се!
Не бях видяла календара на Приели и цитирах Меркантилница, като мислех че са красиви жени без значение облечени или не Peace

На мен не ми харесва този календар, предполагам че и на повечето механици или шофьори няма да им подейства никак. Довечера ще го покажа, ако се сетя на мм, но доколкото го познавам предпочита други Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 дек 2015, 17:45 от Hushpuppy

# 55
  • Мнения: 924
King Kylie
Скрит текст:










# 56
  • Мнения: 1 793
Сега и Патрик на Венетка ще гледаме по тАлАвизора...

Скрит текст:
Патрик Георгиев, синът на Венета Райкова, най-накрая реши да се покаже официално в родна медия. До този момент малкият мъж е имал много покани за снимки и интервюта, но ги е отказвал. Сега обаче е приел и ще се появи тази неделя като една от изненадите за известната си майка в предаването "Търси се" по bTV. Гордата Венета не пропусна да се похвали с неговото решение в профила си във Фейсбук.
"Моят син ме изненадва всеки ден.. Поредната му изненада - реши да се снима в "Търси се".. Канили са го от всички предавания и списания, никога не се е съгласявал... Сега просто каза - ще се снимам, но в любимата ми книжарница и Нели да ми подари книжка... Патрик Георгиев - любовта на живота ми...", изля душата си устата блондинка.
http://www.blitz.bg/documents/newsimages/editor/201512/sinche1.jpg

Много голям интерес към този Патрик, всички предавания го канели... Joy България тръпне в очакване.

Венета ще е интересна свеки. Mr. Green "Любовта на живота ѝ"...

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, аман! ooooh! Поредната Кардашианка с г*за отвън, колко оригинално Tired И тоя сладолед дето го лапа като пишка, а всичкото кандидат-компаньонка отвъд океана и се радва.... Sick Sick Sick

И аман от американското слизко лицемерие, което слага възрастта на пълнолетие чак на 21, но продава гола детска плът от столетие Sick Tired ooooh! Sick

Егати, ядосах се, а рядко ми се случва заради голите части на  съмнителни знаменитости!

# 58
  • Мнения: 924
Охх, аман! ooooh! Поредната Кардашианка с г*за отвън, колко оригинално Tired И тоя сладолед дето го лапа като пишка, а всичкото кандидат-компаньонка отвъд океана и се радва.... Sick Sick Sick

И аман от американското слизко лицемерие, което слага възрастта на пълнолетие чак на 21, но продава гола детска плът от столетие Sick Tired ooooh! Sick
Не съм съгласен, но няма да споря  Peace
Тя показва себе си - в България децата търсят това което ''Поредната Кардашианка с г*за отвън'' има Money

Скрит текст:


# 59
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Pirelli - защо тъй 2 съблечени, останалите с дрехи? Много от имената не са ми известни, но включването на Йоко Оно разкекерчена като вариететна танцьорка... интересно с какво е заслужила да е там, с това "изкуство" като в долното клипче ли? И с цял живот доене на славата на Джон Ленън? Whistling

Внимание, намалете звука!

https://www.youtube.com/watch?v=HdZ9weP5i68

Коментарите под клипа са уникални  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт