Звездни компромати- 266 част

  • 75 761
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 924
Всички снимки на Кайли
Скрит текст:

# 61
  • Viena
  • Мнения: 3 596
Ох тая Венета #Crazy

# 62
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Прощавай, но и предния път ги беше пуснал всичките. Или ще я показваш на всяка страница? Stop

# 63
  • Мнения: 4 690
Джеймс Макавой  Simple Smile
Скрит текст:




# 64
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 389
Pirelli - защо тъй 2 съблечени, останалите с дрехи?

Аз пак го гледах този календар и пак не ми харесва особено.
Но, замисъла и посланието на самите снимки/ може би не за Пирели точно/ ми допадат.
Няма как да са съблечени всички, защото някои видях, че са журналистки, други писателки... Против нормите в професиите им е, не вярвам да искат да ги споменават как някога си са се снимали голи за кауза Rolling Eyes
Прилично облечени са, има загадъчно гол крак, тук-там, рамо...Приятни са снимките Peace
Вече, тези на актриси и спортистки и манекенки/Водянова, манекенка ли е Thinking/ са разголени.
Вярно, натурални са голите фотоси /всички ще остареем, знаем си го...и няма да сме изпънати/, но въпреки това предпочитам да гледам млади натурални тела Peace

Не ми харесва, че си смениха темата на календара, както и преди мен сте коментирали Peace

# 65
  • Мнения: 1 536
Pirelli - защо тъй 2 съблечени, останалите с дрехи?

Аз пак го гледах този календар и пак не ми харесва особено.
Но, замисъла и посланието на самите снимки/ може би не за Пирели точно/ ми допадат.
Няма как да са съблечени всички, защото някои видях, че са журналистки, други писателки... Против нормите в професиите им е, не вярвам да искат да ги споменават как някога си са се снимали голи за кауза Rolling Eyes
Прилично облечени са, има загадъчно гол крак, тук-там, рамо...Приятни са снимките Peace
Вече, тези на актриси и спортистки и манекенки/Водянова, манекенка ли е Thinking/ са разголени.
Вярно, натурални са голите фотоси /всички ще остареем, знаем си го...и няма да сме изпънати/, но въпреки това предпочитам да гледам млади натурални тела Peace

Не ми харесва, че си смениха темата на календара, както и преди мен сте коментирали Peace
Да ,ама и едни голи ,други облечени...не мисля ,че е добра идея.Да бяха облечени всичките тогава.
Йоко ми е отвратителна. Дърта кукувица
Майлито имала  ли е проблеми с дрогата,точно така ми изглежда ?

# 66
  • Мнения: 2 183
Андреа и Николета
от рождения ден на втората. Андреа ми прилича на Мис Пиги.Другата даже няма да я коментирам.

# 67
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 389
Андреа и Николета
от рождения ден на втората. Андреа ми прилича на Мис Пиги.Другата даже няма да я коментирам.

Офф, кви са тия вежди, бее, кво е това чудо Whistling
То, на страшилище се обърнало това момиче ooooh!
С едните цици на пред и нищо след тях! Tired

# 68
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Тия двете сякаш си разменят циците.
Един път при едната преливат, друг път - при другата.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 424
Андреа е с 20 кила надолу. В Папараци оня ден беше като прасенце. Даже се чудя да не бременна.

# 70
  • Мнения: 9 683
Андреа е с 20 кила надолу. В Папараци оня ден беше като прасенце. Даже се чудя да не бременна.

Тя не пуска снимка без пълен фотошоп. Винаги е била пухкава към дебела. Laughing

# 71
  • Мнения: 9 144
Сигурна съм, че механиците и шофьорите, вобще всички от мъжки пол, които по принцип купуват, разглеждат и си закачат някъде подобни на Пирели календари, ще оценят високо красотата на тези истински жени. Точно това са чакали. Аз също съм много доволна, ще показвам този календар на мъжа ми вместо да се оправдавам с главоболие, гаранция за спокойни нощи и лек против нежелана ерекция!
 Благодаря Пирели!  Hug

 Joy Joy Joy
Много разбран мъж имаш, че само с един календар минаваш, пък бил той и на Пирели, у нас караме на по-високи технологии  Flutter

# 72
  • До морето
  • Мнения: 7 123
Аз пък тая Андреа съм я признала честно - то може ли 10 години вече да разхождаш една и съща тъпа физиономия и едни опърпани руси букли  ooooh! Николета поне прическите сменя - цветове, дължини! Тая не и не - устата отворена сластно като чекмедже и прогорели масури на килограм!

# 73
  • Мнения: 1 167
https://www.youtube.com/watch?v=jz3BwJBr-eU

Това е Андреа, преди доста години в рекламата за мастика или по-скоро снимането на рекламата. Предупреждавам, че се размятат дини пред всички, без грам свян.

Айде и аз веднъж да пусна компромат, па макар и не звезден.

Ето го въпросното интервю в Папараци. Наистина има едни 10-20 кг. отгоре

https://www.youtube.com/watch?v=GOwlVbQopMg

# 74
  • Мнения: 924

">#t=41[/video]

Общи условия

Активация на акаунт