1-ва_желана_бременност_на_43-44_години????

  • 9 036
  • 192
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде
  • Мнения: 4 955
за тези думисъм съгласна  Peace
ОК - радвам се че стигнахме до консенсус! Peace

# 61
  • Мнения: 3 089
мисля си, че възрастта не е същинският проблем. ето, тук писаха много майки, родили децата си около 40-те.
дори това, че сама ще отгледа детето си, не е особено голям проблем - има много самотни майки.
обаче съвкупността от тези 2 неща би могло да доведе до провал.
мои приятели сега чак имат дете - той е към 50-те, а тя на 38. след много опити, много лечения, много мъка. но те са двама. не мога да си преставя нощ след нощ да ставаш по 100 пъти, да си сама, да нямаш човек до себе си, който да помага или поне да те подкрепя, да бачкаш като луд, да си изморен и да няма н акого да оставиш детето дори за час.
а по темата - не бих поощрила, но не бих и осъдила тази жена.
дано бог й помага

# 62
  • Мнения: 104
Изцяло бих подкрепила тази жена и я поздравявам за решението й!

# 63
  • Мнения: 5 500
... едно дете не може да запълни празнотата в живота на тази самотна жена - то самото има нужда от много обич!!!която, обаче не получава  И съвсем не е лесно да живее без никакъв баща! Виждам го в очите и, когато сме там и моите деца се радват на баща си. Не знам дали е поради тази причина, но това дете се смята за момче  Shocked И иска като порастне да стане мъж и баща  Shocked
Напълно съм съгласна с Ета и аз за това говорех! За това казах, че според мен е егоистично!

# 64
  • Мнения: 2 614
Аз бих я подкрепила. А и кой ли би се навил да я съди, решението е нейно, а и щом има любов за даряване на бебче - нека я дари!  bouquet

# 65
  • Мнения: 262
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Аз съм на 39 и родих за 1 път преди 4 месеца. Когато детето ми тръгне на училище и аз ще бъда на "преклонна"възраст. Не съм искала мнението на никой, но всичките ми роднини, приятели  и колеги се радваха за мен и с мен. Даже искам да имам още едно дете. И ще направя всичко по силите си за да го направя.
Ами ако някое семейство не може да има биологични деца и си осинови в по-късна възраст, това не ни прави впечатление, нали?
Защо си мислим, че не може да осъзнаем майчинството и на по-късна възраст?!
Като чуя жени, че са стари на 34-35 г. и изтръпвам. Я питайте един човек на 50 г. колко са млади хората на 40.
А епитети като егоист, саможивец и т.н. как така го лепите на хората?!
Не осъждайте майките, решили на по-късна възраст да имат дете!
По-добре да дадат любовта си на едно дете отколкото на едно куе!
Е, най добре и на двете smile3503

# 66
  • Мнения: 8 769
Бих подкрепила жената.
Това е най-доброто,което може да направи с живота си оттук нататък. И нека съдбата бъде благосклонан към нея и я закриля.
Щом като досега не е намерила мъж, с когото да се обичат и да имат деца, няма какво повече да чака. А природата си казва думата-жената е създадена,за да създава живот. 
Браво за смелостта на тази дама!
Мути, предай на братовчедка си нашите искрени възхищения и подкрепа. Дано роднините ти също осмислят "шокиращата" новина и й помагат оттук нататък!  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 255
Аз бих я подкрепила в това нейно решение  thumbsup
Дано да успее и да си роди здраво и хубаво детенце  Wink

# 68
  • Мнения: 8 769
Забравих да кажа, че точно вчера сутринта в "Защо не?"на Марта Вачкова мярнах,че имаше тема за дете в напреднала възраст. Не гледах предаването, не знам какво са говорили, ако някой е гледал, може да сподели. Grinning

# 69
  • Мнения: 3 591
Тя_няма_да_разчита_на_родители,понеже_те_ще_са_вече_доста_над_70_години.
А_и_не_познавам_дете,отгледано_от_толкова_възрастен_родител.
Не_оказва_ли_влияние_на_едно_дете_това,че_когато_то_тръгва
на_училище,тя_е_над_50_години.?!

Aми доста майки не разчитат на помощ за гледане на децата и гледат сами по повече от 1 дете без проблем.
А за това, че детето ще има майка над 50 като тръгне на училище - какъв е проблема? Докато порасне и стане самостоятелно майка му все още ще е САМО на около 60 години - все още активна, с акъла си, че и на барчета ще и се ходи с порасналото дете .

# 70
Подкрепям напълно.
 newsm10

# 71
  • Мнения: 27 524
Поздравявам я и подкрепям решението й с две ръце.Не е такава рядкост вече да се стане майка на по-късна възраст,щом е преценила и се чувства добре физически и психически за едно бебе и има възможност - разбира се.Ще стискам палци всичко да е наред,да ни кажеш  Hug Просто трябва да си намери добър лекар,на когото да иам доверие,да следи отблизо и по-внимателно бременността й и да си направи амниоцентеза,заради възрастовия фактор.Успех  Heart Eyes

# 72
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
сега разбрах историята с тиретата Sunglasses
Ами няма лошо, по-добре да има дете жената, отколкото да остане самичка.
Да, бих подкрепила жената- всеки има право на щастието, да бъде майка


Нямам какво да добавя  Peace

# 73
  • Мнения: 7 914
Поздравявам я за решението! smile3501

# 74
  • София
  • Мнения: 7 039
Дано мечтата на жената да се сбъдне и да успее да си има бебе. newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт