В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 199

  • 25 696
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 350
Знам че отдавна движат заедно и от самото начало си мисля това. То ако не бяха ги "гаджосали" с Дерията, колко щяха да чували за нея извън Турция ...

Oт сета на Делибал. Peace Така като гледам май за тази сцена е имало дубльор  Laughing


От тази снимка виждам още един актьор Rüzgar Aksoy, който в момента играе в Kara Sevda ...

Tя Дерия се гаджоса наистина с онзи Сечкин .. забравих му фамилията  Joy Joy Joy може и да си права ... знам ли .. то вече не знам за кого, какво да мисля .. освен за Чачо, разбира се  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Не мога да разбера какво му харесват на тоя Зурлу...  Rolling Eyes Има къде-къде по-хубави и интересни места/локали в Истанбул.

Ани, Глезенови ли визираш, или някой друг smile3503

тези, че паразитират на негов гръб е ясно  Joy Joy Joy ама не са само те .. едни печелят едно, други друго .. кой, каквото му трябва  Joy Joy и от каквото има полза.  Joy Joy Ама Чачко нали е добър .. какво да прави?  hahaha hahaha

# 46
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 905
Скрит текст:
Знам че отдавна движат заедно и от самото начало си мисля това. То ако не бяха ги "гаджосали" с Дерията, колко щяха да чували за нея извън Турция ...

Oт сета на Делибал. Peace Така като гледам май за тази сцена е имало дубльор  Laughing


От тази снимка виждам още един актьор Rüzgar Aksoy, който в момента играе в Kara Sevda ...

Tя Дерия се гаджоса наистина с онзи Сечкин .. забравих му фамилията  Joy Joy Joy може и да си права ... знам ли .. то вече не знам за кого, какво да мисля .. освен за Чачо, разбира се  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Не мога да разбера какво му харесват на тоя Зурлу...  Rolling Eyes Има къде-къде по-хубави и интересни места/локали в Истанбул.

Ани, Глезенови ли визираш, или някой друг smile3503

тези, че паразитират на негов гръб е ясно  Joy Joy Joy ама не са само те .. едни печелят едно, други друго .. кой, каквото му трябва  Joy Joy и от каквото има полза.  Joy Joy Ама Чачко нали е добър .. какво да прави?  hahaha hahaha


Така си и мислех hahaha hahaha hahaha Чачо ще се светне, но дано не е много късно. И дано сам да решава кой, с какво и колко да го използва Peace

# 47
  • Мнения: X
Скрит текст:
Знам че отдавна движат заедно и от самото начало си мисля това. То ако не бяха ги "гаджосали" с Дерията, колко щяха да чували за нея извън Турция ...

Oт сета на Делибал. Peace Така като гледам май за тази сцена е имало дубльор  Laughing


От тази снимка виждам още един актьор Rüzgar Aksoy, който в момента играе в Kara Sevda ...

Tя Дерия се гаджоса наистина с онзи Сечкин .. забравих му фамилията  Joy Joy Joy може и да си права ... знам ли .. то вече не знам за кого, какво да мисля .. освен за Чачо, разбира се  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Не мога да разбера какво му харесват на тоя Зурлу...  Rolling Eyes Има къде-къде по-хубави и интересни места/локали в Истанбул.

Ани, Глезенови ли визираш, или някой друг smile3503

тези, че паразитират на негов гръб е ясно  Joy Joy Joy ама не са само те .. едни печелят едно, други друго .. кой, каквото му трябва  Joy Joy и от каквото има полза.  Joy Joy Ама Чачко нали е добър .. какво да прави?  hahaha hahaha


Така си и мислех hahaha hahaha hahaha Чачо ще се светне, но дано не е много късно. И дано сам да решава кой, с какво и колко да го използва Peace

Явно е изключително лоялен към партньори, партньорки, работодатели, колеги... и към себе си, евала!   Hug

Разгледах го тоз Зорлу център, те са снимали там Меджезирски сцени...  Crazy, а и всичко си има... хич не е лош...  hahaha hahaha

 Crazy Crazy

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 15:42 от Анонимен

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 25 350
ще има нова фотосесия  Party Party Party Party



Нови от Делибал  Heart Eyes Heart Eyes



Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 16:37 от Ани (Aniska)

# 51
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Момичета Hug Hug Hugмило ято Hug Hug Hug
Рени HugВивчо HugАни HugВени HugБойче HugГале HugТара HugЛули Hug
Благодаря ви за подкрепата-понякога е нужна даже да е виртуална-поне е искрена Hug Hug Hug
А този е морална подкрепа за цялото ято Laughing
Ани Hugхареса му муцунко и чакам с нетърпение новата фотосесия Party Party Party Party

# 52
  • Мнения: 27 735


 Heart Eyes Heart Eyes


ще има нова фотосесия  Party Party Party Party


 Heart Eyes Heart Eyes



дали ще е фотосесия за списание или приятелско щракване от Илкер  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 25 350
Ей, джадъ, кога се преоблече бе?  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Сега ние ...   Crazy Crazy Crazy  hahaha hahaha hahaha


До теб изчезнаха всичките ми страхове, освен един страх.. страхът да не те нараня.

# 54
  • Мнения: 15 391
Малейййй... какви красоти сте наредили в темата...  Crazy Crazy Crazy това в постове, аватари, подписи ... много сте хубави Hug Hug Hug Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 25 350
Малейййй... какви красоти сте наредили в темата...  Crazy Crazy Crazy това в постове, аватари, подписи ... много сте хубави Hug Hug Hug Heart Eyes
Hug Hug Hug Hug

Джадъъ,  Hug Hug този Илкер не го знам какъв е .. аз това за фотосесията го написах само като мое предположение.  Party Party Ама защо не?  Crazy Crazy Crazy
Този Илкер работи ли към някакво списание?  Thinking

Мимка, помогна ли виртуалната подкрепа?  Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 27 735
Ей, джадъ, кога се преоблече бе?  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

 Heart Eyes Heart Eyes 



До теб изчезнаха всичките ми страхове, освен един страх.. страхът да не те нараня.



много страх се усеща от кадрото  ooooh!

усещате ли накъде тръгват вече нещата  Mr. Green  подготвят ни  Mr. Green  Joy Joy Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 4 381


 Heart Eyes Heart Eyes


ще има нова фотосесия  Party Party Party Party


 Heart Eyes Heart Eyes



дали ще е фотосесия за списание или приятелско щракване от Илкер  Rolling Eyes

Много готин  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и много различен от последната му фотосесия


А тук е себе си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 25 350
Ей, джадъ, кога се преоблече бе?  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

 Heart Eyes Heart Eyes  



До теб изчезнаха всичките ми страхове, освен един страх.. страхът да не те нараня.



много страх се усеща от кадрото  ooooh!

усещате ли накъде тръгват вече нещата  Mr. Green  подготвят ни  Mr. Green  Joy Joy Joy


 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! дано да умре Фю  Joy Joy Joy не за друго, ами за нея ще рИвем по-малко.  Joy Joy


# 59
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ани  newsm10 сега в сряда чакам още един резултат  и се надявам и там всичко да е ок Praynig Peace Hug Hug Hug
Свате-черпим с един батю,докато излезе мърдащо агънче и аз тогава ще се преоблека Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт