"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 39

  • 40 856
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 435
Здравейте момичета! Hug
Свет,благодаря за темичката! bouquet Heart Eyes
Е страшна кифла тази Карото,сигурна съм ,че само се е фотнала с кожухчето,без да си го купи!Или търси балъци,да и го платят? Twisted Evil
Какво да очакваш от жена,която се снима по тоалетните!

# 16
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета кокичета , днес от работа пропуснах сутрешното кафе , но следобедното е от мен  smile3525 smile3525 smile3525

Скрит текст:


Наде, първата е за теб , и вижте как ни следят какво правим  newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 2 643
Вили, а този е за теб мила, радвай му се  newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Принкс, здравей, ето ти линка към статията, която те интересува http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gun...-fazla-kapildi

# 19
  • Мнения: 942
Хорти, мерси, но не излиза статия, пък и е на турски.  Но ти си я преразказала в предишната тема, страшна работа, ако е така. 

За пръв път чувам за такова нещо, но няма да се изненадам.

Значи сега ви изчетох - Карото нови снимки - е много хубави - изглежда е преживяла Агата, не изглежда много бременна обаче.

# 20
  • Мнения: 942
Може би? Защо иначе ще се снима в магазина?

Здравейте момичета! Hug
Свет,благодаря за темичката! bouquet Heart Eyes
Е страшна кифла тази Карото,сигурна съм ,че само се е фотнала с кожухчето,без да си го купи!Или търси балъци,да и го платят? Twisted Evil
Какво да очакваш от жена,която се снима по тоалетните!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
По-важно е какво пише над фотката : "  Наслади се на живота днес, вчера мина, утре може да не дойде никога!"  За мен това е обръщение към определен човек и то гласи - "Не ми пука, животът продължава!" newsm78 newsm78 newsm78
Между другото тук лицето й е отвратително - бабината питка!

# 22
  • Мнения: 435
Аз пък бих и написала под снимката:"Айде марш в тоалетната,че там снимките излизат по-качествени!" Twisted Evil

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Аз пък бих и написала под снимката:"Айде марш в тоалетната,че там снимките излизат по-качествени!" Twisted Evil
Защото осветлението е по-добро! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 24
  • Разград
  • Мнения: 8 243


http://www.youtube.com/watch?v=h-56uZcdfOc

Последна редакция: пн, 14 дек 2015, 20:32 от vania_e

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Вече я видяхме, не ни я навирай пред очите пак тая бабина питка!  Sick Sick Sick bash bash bash bash

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Вече я видяхме, не ни я навирай пред очите пак тая бабина питка!  Sick Sick Sick bash bash bash bash
Заповедта ти е изпълнена.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Вече я видяхме, не ни я навирай пред очите пак тая бабина питка!  Sick Sick Sick bash bash bash bash
Заповедта ти е изпълнена.
Благодаря ти, скъпа, златна си!  newsm51 newsm51 newsm51
Клипът е чудесен! newsm74 newsm74 newsm74

# 28
  • Мнения: 2 643
Много рано си легнахте бе момичета  newsm78 newsm78 newsm78

Хайде ,  аз казвам лека нощ  smile3524 и Агата си легна и аз лягам до него   smile3508  smile3524

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Много рано си легнахте бе момичета  newsm78 newsm78 newsm78

Хайде ,  аз казвам лека нощ  smile3524 и Агата си легна и аз лягам до него   smile3508  smile3524


Силистра, вие с Агата на пода ли спите, скъпа?

Общи условия

Активация на акаунт