Професионални серии за коса - тема 93

  • 42 894
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Добра си е серийката доста. Crazy И аз много харесвам серума, шампоаните пък страшно ми успокояват скалпа. Като цяло са ми нежни продукти, но действащи в същото време. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 767
Фрея разкошни лилави коси,много празнично изглежда темичката ни  bouquet
В началото когато започнах да ползвам професионални продукти,купувах безразборно,но вече поопознах косата си и вече пазарувам по-премислено.Косата ми харесва повече протеин и мисля следващата ми покупка да бъде двойният  серум на Лореал липидиум,имам маската от серията,в момента ми е фаворит,обичам си косата след нея,а и забелязах,че най се разбирам с кремообразни финиши.Също и фузио дозите са ми в уиш листата след всички отзиви в по-предната тема.
На Алтерна имам хидратиращи ш+б ,но все не им идва ред,че искам да привърша безразборно купуваните неща,харесах ги,но трябва да се измия скоро с тях,за да си припомня как ми се отразяваха...Имах тестер на СС крема,но много ми утежняваше и не бих го купила.

# 17
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Благодаря за хубавата тема  Hug

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Страхотно оформление, както винаги, Фрея Hug
Следващите продукти, които обмислям да купя, са възстановяващите ш-н и маска на Мароканоил, хидратиращите - още се чудя дали да са пак на марката, или хайверените на Алтерна/тях не съм ги пробвала, ако някой се смили да ми прати пробичка, ще съм много благодарна Blush Реших да купя Мароканоил, заради проба от мила съфорумка Hug на маската, която в съчетание с ДПШ, се оказа разкошна за моята коса - добавя обем, не пресушава и мирише страхотно, надявам се и ползите да са й толкова Simple Smile Имам малки разфасовки и на серията за обем - доволна съм и от тях.

От хайверените серии на Алтерна съм имала само Рипеър - ш-н и балсам, използвах ги дополовина - започнаха да ми пресушават дължините, останалото количество размених.
Имах тестер на СС крема - не беше лош, но не бе и нещо уау, което да ме накара да го взема в пълен размер.

Очаквам още впечатления за олиото Елексир за обем на Керастаз - сложила съм го в уиш листата Wink

# 19
  • Мнения: X
Страхотно оформена тема  bouquet .
Прическите на снимките ми харесват ужасно много.
А и не само те снимките които се показаха в предната тема.Всички имате разкошни коси.
Стана ми едно такова тъжно за моята малка и къса коса .
И още ми е тежко ,че фризьора ме подстрига толкова много без дори да попита а направо ми сряза косата а уж беше да е до раменете уговорката...Да не се отклонявам.Ще порасне хубава и здрава след години .

По въпросите днес очаквам Дисциплин балсама , шампоана и термото.
Следващите покупки замислям да са шампоана на вела за боядисана коса /нямаха го наличен сега в Арлен/ и  уплътняващ спрей за обем на косата от label.m.На Label. m се спрях по описанието от сайта на арлен.
На вела се спрях след изчетените отзиви от тук http://irecommend.ru/content/krem-maska-wella-professionals-dlya … h-i-tonkikh-volos има описание и за маската и за шампоана.
И тук отзиви и снимки за шампоана http://irecommend.ru/content/shampun-wella-professionals-brillia … h-i-tonkikh-volos
освен тях мисля да си взема и това олио за коса Wella Professionals Oil Reflections .Спряла съм се на него по описания отново от този руски сайт .

2. От хайверените Алтерни имам само мостри които не съм изпробвала.Страх ме е да ги използвам защото може да ми харесат.А цента им не ми харесва  Joy .

# 20
  • Мнения: 1 304
Благодаря за новата тема Фрея,винаги с голямо старание bouquet
Набелязани продукта за покупка са :  маската Дисциплин на Керастасе, Терапист серума на Керастасе, Редкен Екстрийм шампоан  и маска.
Не съм ползвала от  сериите Хайвер на Алтерна, но нямам и интерес Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 500
Уау Фрея много готини снимки-в тон с цвета на Алтерните  bouquet и някак празнични.
1.не трябва да пазарувам въобще-но се чудя на новата серия хидратиращата на Алтерна-може и да я забърша Mr. Green
2.имам хидр. и протеиновите ш. и м.-но още не съм пробвала  Embarassed комбинацията с балсамите ми идваше недостатъчна.Хидратиращата серия в началото не ми хареса защото не е типичната омекотяваща,но после реших че всъщност ще ми е добре за балансирана серия между другите ми продукти които са силно в двете крайности.Това което ме дразни и в двете серии е бързото съхнене на косата след измиване,нямам достатъчно време да стилизирам.
-за обем ш.и б.-заедно са добре,но б. ми се комбинира страхотно с всички протеинови ш. с които го ползвах досега и ми е фаворит.усещам го като балансиран продукт.
-серума за скалп и дължини-на скалпа не ми хареса,но за дължините е супер и си го комбинирам с кеф със серума Митик ойл.Лек продукт,не се усеща в косата,има и термозащита-доволна съм на първо четене,за ефект е още рано да кажа.
-олиото синьото (нуришинг) също ми харесва -добавя блясък и мекота без да утежнява,доста по-различно е от всички други олиа които имам-като средно гъст прозрачен гел е,слагам го на мокра коса преди/след серума за дължини,броя го за една от успешните ми покупки на сляпо без отзиви.
-протеиновият крем-противно на очакванията е много хидратиращ при мен,не ми допада за дължините но за връхчетата мисля че ще е идеален.
-СС крема не ми хареса-може би защото го пробвах на мокра коса и хич не е икономичен продукт.Сега имам тестер и ще видя на суха коса как ще се представя.
-имам и спрея от серията-още не съм го ползвала но гледам на челно място в състава е алкохола  newsm78 мислех че е като реконструктор,а всъщност е спрейче за освежаване на дължините.
Серията Тен-от проба ш.и б.-не бях възхитена,ш. ми се стори доста остъргващ,б.недостатъчен-косата ми беше суха,обаче пък без грам фризита и хубаво се начупи.Сега съм взела м. но още не съм стигнала до нея.

# 22
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 520
Добро понеделнишко утро и прекрасна нова седмица на всички!
Фрея , тези прекрасници на първата страничка са много готини ! Следващата темичка може да е насочена към подготовката на косата за новогодишната нощ  Mr. Green Mr. Green

Хич не ми се иска да планирам нова покупка, защото периода хич не ми е подходящ, но при първа възможност на дневен ред са ми Исо Бюти пресата и серията Дисциплин Simple Smile Дисциплина съм го планирала отдавна само по отзиви от тук, но вече имам и пробички /Магнолийка  Hug Hug Heart Eyes/ така че се надявам наистина да ми допаднат Simple Smile

От хайверената серия не съм пробвала нищо, още съм на бамбуците  Grinning

Може ли някой да направи сравнение между ДПШ на Лейбъл М и ДПШ на Алтерна  Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 2 562

Фрея,новата тема е прекрасна!Твоето старание ни донася радост и добро настроение!Благодаря ти  bouquet

БИСКВИТКА,радвам се че бамбуците за блясък са ти харесали!Косата ти е прекрасна,гъста и блестяща  Hug Ще ти пратя от хидратиращите Алтерни ако досега никой не ти е предложил  Hug

Ани,двата ДПШ са нежни и не премиват.На Алтерна е супер щадящ за скалпа и дължините.За мен е по-добрия.

1. Кой е следващият продукт или серия, който ще си купите? Пробвали ли сте го или само от мнения ви е привлякъл вниманието? Защо точно това?
Новата супер хидратираща серия на Алтерна.Още когато Арлен я обявиха във ФБ реших да си я купя.Прочетох някой ревюта които хич не ме ориентираха азащото половината бяха Уау,другата половина Уууу  Laughing

2.Кои продукти от сериите Хайвер на Алтерна сте използвали? Опишете ефекта им?
Имам хидратиращите ш.и б.,протеиновите ш.и б.,СС крема,гел-олиото.Всичко ми допада.От хидратиращите имам леко пресушаване,но пък голям обем.От протеинивите косата ми е мека и без обем  Laughing Ползвам ги рядко и не мога да споделя какъв е ефекта в дългосрочен план.

# 24
  • София
  • Мнения: 160
1. Кой е следващият продукт или серия, който ще си купите? Пробвали ли сте го или само от мнения ви е привлякъл вниманието? Защо точно това?
Задължително трябва в най-скоро време да си купя кръгла четка за сешоар, но все още не съм си харесала.

След изразходване на наличните количества искам да взема Joico Moisture Recovery - хидратиращи ш-н и маска - ползвала съм ги преди доста време и много ги харесвах, също искам да пробвам протеиновите им продукти - Joico K-PAK шампоан за увредена коса, още не съм преценила коя маска K-PAK Reconstruct или K-PAK RevitaLuxe (ако някоя от вас ги е ползвала ще  може ли  да ги сравни  Praynig)
Изхождайки от мнението ми за хидратиращата серия си мисля, че като цяло продуктите на Joico ще са хубави. Също така тази статия ми направи добро впечатление:
http://issuu.com/lusco/docs/arenaofbeauty33/88

2.Кои продукти от сериите Хайвер на Алтерна сте използвали? Опишете ефекта им?
Не съм използвала нищо от тази серия на Алтерна. Бих пробвала ш-н и маска Ten, може би първо от мостри или отливки.

# 25
  • Мнения: 368
Фрея, благодаря за темата  bouquet. Изключително красиво оформление, толкова празнично изглежда и някак приказно  Heart Eyes
1. Кой е следващият продукт или серия, който ще си купите? Пробвали ли сте го или само от мнения ви е привлякъл вниманието? Защо точно това? - Засега не искам да купувам нови неща, макар че съм набелязала и не знам дали ще издържа Mr. Green, слаб ми е ангела и на мен. Искам серията на Вела Лукс Ойл, която пробвах от мостричка (Вив  Hug) и мноооого ми хареса. Супер плътна, подвижна, бляскава и красива стана косата ми  Heart Eyes и така сладко ухае на дъвка и бонбонки. Загледала съм и пяната на Денсифик. Последно прочетох от setony за нея, тя я похвали за тънката си коса и аз веднага я наредих в списъка. Малко ме е яд, че тогава беше и намалена, но не поръчах  Crossing Arms. Сигурно има и други неща, но в понеделник сутрин след 6-дневната работна седмица и поредица коледни и други тържества, мисленето хич не ми се отдава  ooooh!
2.Кои продукти от сериите Хайвер на Алтерна сте използвали? Опишете ефекта им? - имах мостри на RepairX и ефектът при мен беше нещо като нищо  Mr. Green. Все едно бях измила с най-обикновена непретенциозна серия.
ani_d , аз имам и двата и на Алтерна ми харесва много повече. Ухае нежно и свежо и не премива, при мен не заплита, за разлика от Лейбъл М.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 321
Голяма красота е новата ни тема! Нежна и празнична същевременно.

1. Кой е следващият продукт или серия, който ще си купите? Пробвали ли сте го или само от мнения ви е привлякъл вниманието? Защо точно това?
Много, ама много се изкушавам от Алтерна Тен. Но мисля да си сложа спирачки, че детето само на хлебец ще кара. Най-много да си взема някое друго балсамче/ маска, напр. на Джойко за боядисана коса, за да стане серия с шампоана, който вече имам.

2.Кои продукти от сериите Хайвер на Алтерна сте използвали? Опишете ефекта им?
Имам опит с хидратиращата Ш и Б и не знам... Балансирана я усещам, но някак с не особено мек протеин - косата ми става обемна и блестяща, всъщност доста красива, но суха на пипане като особено пресушени са краищата. Тази серия задължително я ползвам с финиш.
Имам също така и Омега олиото от серията, но за пореден път се убеждавам, че маслените финиши не са страхотно решение за тънки и не особено дълги коси - блясък на първия ден и омазнена коса на втория ден. 
Ароматът на продуктите е разкошен!

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Фрей, разкошна, виолетова тема  Heart Eyes Тачно в тон с желанието ми за цвят  Mr. Green

На въпросите:
1. Следващият продукт, който ще купя е Трихотерапията на ФК, Шампоан и балсам за обем и плътност на ФК.
Терапията я избрах от ровене из онлайн магазините и търсене на решение за моят проблем - тънък косъм. Също така искам и да стимулирам нови растежи. Нямам отзиви за терапията, купувам я на сляпо.
За Ш и Б за обем и плътност - много моля за мнения  Praynig Как ги усещате, уплътняват ли наиситина косъма? Става ли по-дебел?

2. От Хайверите на Алтерна съм ползвала само Хидратиращата серия.
Усещам я балансирана към силно протеинова, много плътност ми даваше в началото, буквално УаУ ефект. В последствие пък започна да ми пресушава ужасно, кота асми ставаше слама с нея. За мен тази серия си е сериозен протеин, нищо че се нарича хидратираща. Харесвам я, ако бъде ползвана в подходящия момент за косата, наистина е добра.

Връщам се да ви чета  Hug

# 28
  • Мнения: X
Привет, момичета Hug
Не мога да се сдържа да не споделя, че след като съм преспала и днес, косата ми е още по-добре в краищата от снощи след баня, все едно няма етажи - толкова добре подредена и гладка стои. Рядко и много отдавна така да съм хвалела някое олио/серум, но това на sachаjuan явно е добро за косата ми. Crazy

Вече 2 приятелки Hug от темата ме питат защо разменям сатина на кюн, а действително след първо ползване ми допаднаха, та ще споделя, за да не заблуждавам някой със преднишния ми отзив. Тогава косата ми стана мека и хидратирана. На втория път обаче беше пригладена, но не така мека, със сух вид в краищата (тя Мишелчето спомена, че се усеща протеина в серията, ама кой да слуша Blush). Наистина ми напомни на олео-релакса, с която я сравнявате, но аз и с нея имах подобен ефект, само серума ми хареса в крайна сметка. Освен това скалпа ми още не е изцяло възстановен от едни глупости, които си причиних на него и косата още от лятото и сега има някои шампоани, които много ми дразнят, засърбяваме и се залюспва на две места, а след второто ползване на сатина стана така (така съм и с керастазките шампоани). Та серията може и да си е хубава, но май не е точно за мен в момента. Peace Докато с нещата на so pure имам значително успокоение по главата и заради това предпочитам ако мога да ги сменя. Blush

Вив, ако не се лъжа в размените ги има наскоро тези за обем на ФК, може да погледнеш. Wink

# 29
  • Мнения: 1 670
Благодаря за страхотната тема  Heart Eyes

Имам интерес към новата серия Алтерна, но ме е страх да не ми сплеска косата  Thinking
И четка сешоар..евентуално  Mr. Green

От хайверните Алтерни съм пробвала хидратиращата и Рипеър Х- много ми харесаха и двете, но не за често ползване.
СС кремът не ми хареса никак. Усетих леко втвърдяване по дължините, после то премина и косата си ми беше същата- т.е. не видях ефект никакъв.

Кремът за сешоар за това пък ми хареса супер много  Heart Eyes омекоти и раздвижи косата ми, приглади връхчетата  Heart Eyes
Нощната терапия също ми хареса, много лека и приятна за ползване  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт