Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 98 848
  • 772
  •   1
Отговори
# 675
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

А кефира, след като е станал (вече няма гъба в него), може ли да се докосва до метал?


готовото мляко може да се бърка с метална лъжица, само кефирените зърна не трябва да се пипат с метал.

# 676
  • Мнения: 40
Здравейте от десет дни съм щастлива че си отглеждам кефирените гъбки, вече са двойно количество но са като дребна леща и са много, кога стават на гъба приличаща на карфиол?
Чувствам се по леко, нямам тежест в стомаха и редовно посещавам wc, за сега това е ефекта който забелязвам.
Споделете как се чувствате от кефира?Yum

# 677
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Подарявам гъба ако някой ми изпрати на лична име на офис на еконт и тел. номер Simple Smile

# 678
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Офертата се отменя ще я подаря на приятелка и без това от форума никой не се обади Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 14:39 от pvacheva

# 679
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
току що видях тази тема.Моля ви ако някой има от гъбката за даване -ще се радвам ако ми изпрати

# 680
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 141
Жената преди теб беше пуснала, че изпраща от гъбата. Изпусна я за няколко минути.

По колко на ден пиете? Аз изпивам по една непълна стъклена чаша на Кока Кола, но ми се ослажда. От малко количество дали има ефект върху организма?

# 681
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Съжалявам раздадох я даже за мен си оставих съвсем малко Simple Smile Оказа се че дори хора около мен не са знаели че нагъвам кефир Simple Smile
Вероника@, вие в София можете да си го купите от магазин Берьозка готов - http://www.berezka.bg/produkti/kefir-ryazhenka

# 682
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Пия около чаша - две на ден за да притъпя апетита си и за регулиране на стомаха Simple Smile

# 683
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
благодаря,но търся гъбата

# 684
  • Мнения: 375
благодаря,но търся гъбата

За София мога лично да дам. С еконт не ми се занимава. Ако иска някой да пише.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 877
Имам гъба за подаряване. Количеството й е доста - може да се раздели на две или три части. В София и Перник може и лично да стане предаването.

# 686
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 141
Ако ти се идва до Костинброд и аз мога да ти дам.

# 687
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
ако някой се съгласи по еконт да ми пусне гъбката -ще съм благодарна .Веднага на лични ще дам адрес.Нямам време да идвам лично и да я взема

# 688
  • София
  • Мнения: 1 877
ако някой се съгласи по еконт да ми пусне гъбката -ще съм благодарна .Веднага на лични ще дам адрес.Нямам време да идвам лично и да я взема
Давай адреса Wink

# 689
  • Мнения: 121
как изваждате гъбока след като си е свършил работата и млякото вече е сгъстено?

аз прецеждам с пластмасова цедка, но става бавно и се чудя няма ли по-ефективен начин... Вие как я отделяте?

Общи условия

Активация на акаунт