Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 3

  • 194 926
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 812
- добра хидратация, нежен аромат, попива бързо. Какво повече да искам от един лосион за тяло? Simple Smile

# 646
  • Варна
  • Мнения: 5 886


Много ми е трудно с маслата за лице. Искам да ги ползвам и харесвам, но кожата ми не е суха, напротив, а по-скоро мазна през лятото. Комбинацията от това и изключително горещото време, направиха употребата на този еликсир (както са го кръстили производителите) чисто мъчение. Нанасях вечер на влажно лице и след минути ми беше почти невъзможно да се понасям. За ефект не мога да споделя нищо конкретно - все още нямам бръчки.



Не обичам двуфазни дегримьори и не бих си купила този (или който и да е друг), мини опаковка е от 50 мл, част от комплект. Стигна ми за около седмица употреба и в интерес на истината, е един от най-приятните продукти от този тип, които са ми попадали през годините.



Абсолютно прекрасно почистващо мляко! Влюбена съм! Нежно, деликатно, страшно ефективно, разтваря грима с лекота и оставя кожата мека и гладка. Сравнявам го с в пъти по-скъпи продукти, а цената тук е под 10 лева. Със сигурност ще го купя отново, както и ще пробвам друго от производителя.



Най-впечатляващ в този лосион е ароматът - окосена трева през лятно време. Не усещам нито една друга нотка, нищо парфюмно, добавено, изкуствено. Не беше пълна изненада, защото и други продукти на Мадара ухаят така, но всеки път това ме впечатлява, настина. Добър хидратант е иначе, нищо невиждано и изумително, но си върши работата и омекотява добре.



Пълен майтап е този ексфолиант с мекичка и кремообразна консистенция и общо шест частици. При мен не върши абсолютно нищо, за ексфолиращ ефект в никакъв случай да не говорим.



Разказа ми играта на скалпа, но понеже е натурален шампоан с био активни съставки, почти до последно не го подозирах и предполагах, че я маска, я балсам, я някой финиш е виновникът за положението. Никога повече не бих го ползвала, но имам налични балсам от същата серия и още два шампоана на марката се надявам, че реакцията няма да се повтори.



Доволна съм и вече имам нова опаковка. Приглажда косата, прави я по-мека и послушна, но не я омазнява допълнително. Надявам се, че си изпълнява и термозащитната функция, не знам как да прецeня дали това е факт.

И три масълца, които ползвам основно за преуош грижа:







Както и топ лак на Есенс, който се сгъсти доста преди дъното на шишенцето, но пък иначе много ми харесва, ефективен е, откривам го лесно и цената му е изключително ниска. Така че май пак него ще взема:

# 647
  • Sofia
  • Мнения: 102
Не съм сигуна как точно се публикуват снимки, така че само пиша имената:
Koress BLACK PINE
3D Scuplting, Firming and Lifting Serum
Вече изразходвани два и трети чака да е отворен. Аз съм привърженик на многопластова грижа за кожата на лицето и това е може би 3/4 слой, точно преди нощния крем, тъй като е олио, което запечатва активните съставки на предишните серуми.
Advanced Night Repair
Synchronized Recovery Complex II
Не съм сигурна кой по ред, от години е част от грижата ми за кожата на лицето. Използвам го сутрин и вечер, по някога го смесвам с DW за по-леко покритие, ако кожата ми е доста суха го слагам през деня леко върху целия грим. Никога не ме е разочаравал.

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 170
ОК, имам доста изразходвани продукти.
http://linasfavoritestuff.blogspot.bg/2017/08/2017-empties-july-2017.html

# 649
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 812
- разделям се с този продукт, почти пълен - при мен не върши никаква работа. Не бих купила!  Crossing Arms

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Volume by L'Oreal Professional Constructor - Heat Protective Spray - термозащитен спрей


Много ми хареса, имаше и лека фиксация, а косата остава лъскава и поне изглежда здрава за дълго време Simple Smile Бих купила отново, определено!

LOreal Professional Volume Lift -Directional Spray Mousse For Root Volume- пяна за обем в корените


Също любим продукт,изпълнява обещаното, а в същото време косата не е слепена и твърда.

L'Oréal Professionnel Tecni Art Full Volume Extra Mousse - пяна за обем


Хубава пяна, няма какво повече да кажа, не мисля, че е чудо невиждано, но мирише чудесно и пада при разресване  Peace

# 651
  • Мнения: 1 436
Cutesmallcat, пяната LOreal Professional Volume Lift -Directional Spray Mousse For Root Volume- за обем в корените придава ли обем без да се използва сешоар и колко дни се задържа той? (Косата ми е мн. мн. суха и я мия на по-големи интервали, дори сега лятото Shocked )
Ще имам предвид и термо защитата за зимата, когато ползвам сешоар от време на време bouquet

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Figs, не знам, аз винаги ползвам, иначе косата ми няма изсъхване с часове... Но предполагам, че да, единствено трябва дая втриеш добре. Peace

# 653
  • Мнения: 1 436
Благодаря ти bouquet

# 654
  • Мнения: X
Привет. Следя ви от доста седмици и прочетох много полезни съвети.

Този месец свърших тези:
По принцип всички продукти са ми ползвани регулярно и ги предпочитам пред други, но шампоана на Мауи и лосионът за тяло на Ст. Ивес бяха нова покупка.
Шампоанът е мек с много наситен и тръпчив аромат и измива чудесно. Имам поне 2 измивания с него, но ще си го закупя пак.
Лосионът за тяло е мек с лек аромат и бързо попиваща консистенция, но не е много худратиращ. Предпочитам тези на Авеено.

# 655
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 812
- много ми хареса маската, въпреки че веднага след изплакване усещах сухата си кожа още по-суха, а доста често се появяваха зачервявания, но за кратко (кожата ми е чувствителна), бих купила отново. След употреба кожата ми изглеждаше по-здрава, озарена, с прибрани пори.  Heart Eyes

# 656
  • USA
  • Мнения: 7 362


1. Acne Out - крем и лосион
Кремчето е много добро,купувам го за 5-6ти път или ми го пращат от България - винаги пазя едно в резервите.Действа при мен,изсушава пъпки за броени дни.Не съм забелязала да ми се бели кожата прекомерно.Лосиона обаче - нищо особено.Не бих подновила.

2. Schwarzkopf Gliss hair repair Ultra moisture shampoo / conditioner получени в бюти кутия.
Серията е за сухи коса,страдаща от липса на хидратация.Мноого слабички,недостатъчни продукти,никаква мекота и хидратация(както обещава).Шампоана е пенлив и добре отмива косата,но балсама е ...все едно не съм ползвала такъв.Задължително нанасях маска след него.

3. Redken Blonde Idol custom tone - тонер за платинено руса коса,които има за цел да отстранява мега досадните жълтеникави,златисти отенъци между две боядисвания,също така и да подхрани косата(прави я доста напоена...което ме изненада).Очарована съм.Ползвах го 2 пъти месечно през 2 седмици с по 5 минути престояване(отне ми около година,докато изпразня опаковката от 200 мл) и обираше всякакви жълтеникави отенъци...косата ми имаше вид на прясно боядисана,освежена.За тези,които се боядисват ултра русо,ще ме разберат най-добре.Има система,която ти позволява да преценяваш до каква степен искаш да се изсветли.При минимум,има лек ефект,почти незабележим,при максимума - разликата с преди-след е фрапантна(поне на моята коса).Завърташ горната част на капачката и избираш от 1 до 6,колко силен да бъде тонера.Идва в много тъмнолилав цвят и цапа банята.
Сега вече не съм тоолкова руса,но за мен това е Тонера и не бих сменила.Маската от същата серия е
много хубава,също препоръчвам.

4. Olay Regenerist Micro-sculpting eye cream Стандартен крем за околоочен контур,не съм го запомнила като уникален,който бил купила повторно.Майка ми има крема,нощния крем и серума от същата серия,която е за зряла кожа против бръчки и възвръщане на еластичноста.Много я похвали.Така като я гледам,няма вид на "обратно на 40" но като жена,която от години събира опит в борбата с бръчки и компания и се старае да изглежда прилично,ще се доверя на мнението й.Цените са добре,в рамките на $20-35.Спомням си,че Фонсе беше похвалила измивния крем на серията.



5. Clarins Doux Nettoyant Gommant Express - нежен ексфолиант за лице с ухание на цитруси.Харесва ми,ще купя повторно,но не е приоритет.Не настъргва кожата,усещам я мека и добре почистена.

6. Clarins Baume corps super hydratant - Пак Кларинс,този път лосион за тяло с масло от ший за хидратация и мекота.Всичко,всичко ми харесва в този продукт - аромат,меката,пухкава кожа,която оставя след себе си,бързото попиване.

7. L'oreal Everstrong sulfate free Thickening Shampoo - шампоан на Лореал от безсулфатната колекция.Имах и балсам към него,но явно съм изхвърлила опаковката.Серията е за сгъстяване на косата и подсилване на изтънен косъм.Не забелязах такъв ефект.И двата продукта ухаят на подправки за ястия(розмарин).Пробутах ги на Мъжо Велики за доизразходване.Бих пробвала други продукти от колекцията,доста е богата.

8. Elemis Pro radiance Illuminating flash cream - Имах големи очаквания за този крем(ревюта из интернет) и съм разочарована.Ухае приятно,прави кожата ултра мека и напоена,дори озарена,богат състав с екстракти.До тук - ок,обаче на втория час,ако прокараш пръсти по лицето и... кир ефект.Просто крема се разпада.Не знам дали е заради жегите или просто формулата при мен действа на този принцип,но категорично няма да купя повторно.Изразходих го в рамките на 20-на дни,като мазах обилно и гушата/деколтето.Не искам да ми е пред очите.Ползвам вмомента крема Marine collagen нещо си,подарък към поръчката.За него вече - само суперлативи мога да изпиша(но това по-натам).

9. Elemis Dynamic Resurfacing gel mask  - Хубава гел маска,която имам чувството,че сваля всякаква умора и "спаружен' вид на кожата на лицето ми.Контейнерчето идва с практична помпичка,маската гел се отмива много лесно и понякога си откарвам  час,преди да отмия.В смисъл,че е толкова лека,дори незабележима.Засичала съм във форума и други позитивни коментари за продукта.Заслужава си ги.

Последна редакция: пт, 08 сеп 2017, 00:03 от Не се сърди, човече

# 657
  • Мнения: 3 803
Последно изхвърлих няколко лосиона за тяло след използването им, шампоана на Билка против косопад и един фон дьо тен. Не знам как да сложа снимки, така че слагам линкове.

http://magazinera.bg/uploads/prod/14493736265663afba3dfd1.jpg - Incandescence  от Avon, мирише добре, попива бързо и има леки блестящи частици, доволна съм

https://a57ed064b59d6d24a0db-e6a144f900fc09b8b2fc3bba00c88f87.ss … 803_1_613x613.jpg - butter, пак от Avon, попива бързо, мазничък е, но мирише много хубаво и кожата остава много мека с часове. Мисля че бях сипвала някакво масло (може би арганово) в него преди време, но просто сега му дойде реда, но като цяло и от него съм доволна

https://static.framar.bg/product/151104170534bioten-body-shape-a … llulite-cream.jpg - този крем против целулит, не знам дали има ефект, тъй като ми стигна само за 1 седмица, а пише, че трябва да се ползва 4 седмици, но няма да го купя повече. Миришеше гадно и трудно попиваше като цяло, но пък благодарение на този факт си правех и масаж, бонус за бедрата и дупето Grinning

https://static.framar.bg/gallery/bilka-shampoo-against-hairl.jpg - мирише супер добре, но косопада не намаля, а главата почна да ме сърби от него

https://www.maybelline.com/~/media/mny/global/face-makeup/founda … 41554442656-c.jpg - покривен е достатъчно за мен, имам и нова опаковка вече от него, за парите си е супер

# 658
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 532


Иновативна боя на Goldwell в цвят VV@all, лилаво. Tрябва да се получи това
Скрит текст:
но на моята тъмна основа без слънце изглежда черно, а на слънце много тъмно и наситено лилаво. Сетът представлява подготовка за боя, боя и запечатка. На мя=оята коса до раменете й стигна за два пъти. Косата става много лъскава, а от Голдуел обещават абсолютна безвредност. Между боядисванията минаха 40 дни, като до последно падаше боя при измиване. Боядисва много лошо всичко, до което се докосне, трябва много да се внимава.

# 659
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 812
- доволна съм, хубаво, трайно, неизсушаващо червило, приятен цвят. Бих купила отново.

Общи условия

Активация на акаунт