KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 36 292
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 152
Косе,  Hug   bouquet

Много хубави снимки с Кенан.

Няма ли нещо зад кадър и от КД?



Видео  Peace



Любимо видео  Joy Joy Joy



КД зад кадър  Heart Eyes Heart Eyes



# 706
  • Мнения: 5 689
Косе,  Hug

Чок, чок тешекюр!  newsm51




# 707
  • Мнения: 12 152


Riza Film galası, bu gece Grinning

# 708
  • Мнения: 15 391

Ай, банбинката ми тя.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 4 642
     



             

# 710
  • Мнения: 15 391
И още снимки  Hug Hug Hug Криси  bouquet

Дано да се появят още много, много...  Praynig


те тука и линк към новата тема,

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=904244.msg32524851#msg32524851

ако тук не се поберат да слагате и оттатъче.  Grinning

# 711
  • Мнения: 4 642


   И още една от премиерата на Реза!


     


# 712
  • Мнения: 15 391
Добро утро!  Hug Hug Hug

малко  след премиерата  Grinning







# 713
  • Мнения: 5 689
Ръза е много елегантен на тази снимка.

# 714
  • Мнения: 23 357
Добро утро!  Hug

Мъжът на Сема е имал рожден ден. Явно от единия купон са се прехвърлили на другия.  Grinning Grinning

Дано репортерите са ги питали някое въпросче, извън коментарите за филма.

.....................

От архива ви връщам към 15 септември 2014 година, когато започва трети сезон на КД.

Думите на Фериде към Махир след трагедията, която опустошава цялото му семейство.


Любими ,
Знам, че живееш в неописуема болка
В сърцето ти бе отворена рана, която скоро не ще спре да кърви
В най-трудните ми дни ти си бил моята единствена опора, ти си ми давал сила в най-тежките  мигове.
А аз се чувствам толкова безпомощна, толкова отчаяна пред празнотата, която смъртта остави след себе си.
Не знам какво да сторя, за да облекча болката ти
Искам да ти кажа, че всичко ще мине, че времето ще излекува всичко, да ти дам надежда, но каквото и да правя, ми изглежда напразно
Болката от смъртта не си отива никога, след време човек само се научава да живее с мъката
Може би няма да успея да спра страданието ти, но ти обещавам винаги да бъда до теб, винаги да държа ръката ти
Ще споделям всяка твоя мъка, всяка твоя болка, както споделям любовта ти, скъпи мой





Фериде: Знам, че ми се сърдиш. Но не го прави моля те. Ако в гнева си направиш нещо, след това ужасно ще съжаляваш.

Махир: Не изпитвам гняв към теб, Фериде, а към това, което трябва да преживея. Няма думи, с които  да опиша колко ме боли.

Фериде: Толкова ми се иска да можех да направя нещо, да можех да излекувам болката ти, да поема част от товара ти, да превържа сърцето ти.

Махир: Много ми е тежко, Фериде. За кое да скърбя по-напред, за това че изгубих майка си или че  баща ми остана на тази възраст без другар в живота. А Назиф...Само да ми го върнат, за миг няма да се замисля, ще жертвам живота си за него. Бих умрял вместо него. Беше още толкова мъничък. Лицето му е непрекъснато пред очите ми. Гласът му звънти в ушите ми и сякаш с нож ме разсичат на две. Не мога да погледна сестра си в очите. Как ще посрещаме утрото всеки ден? Как ще дишам и ще съм благодарен за това, че съм жив, Фериде? Няма ли да гори болката в мен?

Фериде: Ще гори...Ще гори, Махир. Не мога да ти кажа, че всичко ще отмине, защото не е така. Нищо не може да запълни отсъствието им. Но животът продължава, Махир. Продължава... И ти ще продължиш да живееш. Заедно ще превържем раните си. Ще ги излекуваме.




Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 08:42 от varna_2

# 715
  • Мнения: 15 391
Хоп... и по червеното килимче  Grinning Grinning

# 716
  • Мнения: 12 152
Добър ви ден!  Hug Hug Hug
Гледам, че имаме нова тема, но тук има още за довършване, затова ще пиша тук  Grinning
Благодаря на Криси за хубавите снимки от снощната премиера!  bouquet


Хоп... и по червеното килимче  Grinning Grinning



Берг е просто прекрасна  Heart Eyes грее цялата!
Пак се е породила дискусия във фейса - бременна ли е или не?  Wink но аз вече не се ловя...малко преди да роди ще мога да кажа със сигурност  Joy




Цитат

Варничка!  Hug архива тук хваща за гърлото...Но пък как играха всички, невероятни!  newsm20

# 717
  • Мнения: 23 357
От туитър


Funda Özkalyoncu /телевизионна водеща/ : "Халит Ергенч и Бергюзар Корел изгледаха целия филм хванати за ръка."  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Funda Özkalyoncu: Halit Ergenç & Bergüzar Korel gala'da filmi sonuna kadar el - ele izledi


# 718
  • Мнения: 12 152


We are missing someone here , but we are happy to see our lovely lady    Wink Grinning Heart Eyes






http://www.hurriyet.com.tr/kenan-imirzalioglu-ile-kivanc-tatlitu … re-kaldi-40052924

# 719

Общи условия

Активация на акаунт