KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 36 292
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 689
Цитат
От туитър


Funda Özkalyoncu /телевизионна водеща/ : "Халит Ергенч и Бергюзар Корел изгледаха целия филм хванати за ръка."  Love Love Love

Funda Özkalyoncu: Halit Ergenç & Bergüzar Korel gala'da filmi sonuna kadar el - ele izledi


За какво и е на Берги 14.02. ,тя не го харесва защото е само един ден в годината. Grinning

А за тях всеки ден е ден на влюбените. Heart Eyes

Може ли хора, които не се обичат да се държат през цялото време за ръка. Grinning

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 14:46 от ВГ

# 721
  • Мнения: 12 152

Може ли хора, които не се обичат да се държат през цялото време за ръка. Grinning


 newsm10 txtloves

Обаче не мога да не се пошегувам с един виц, на който се смеем с ММ  Joy
Скрит текст:
- Толкова години сте женени с жена ти, а колкото пъти ви срещна из града, винаги се държите за ръка... Възхищавам се на чувствата ви!
- Ако я пусна, веднага ще купи нещо.



видео от премиерата https://www.facebook.com/KenBerg.Pakistanfans/videos





# 722
  • Мнения: 5 689
Големи сладурковци!  Heart Eyes

А Кенанови нерде са?  Joy
Защо не се появиха  на премиерата. Grinning
Скрит текст:

# 723
  • Мнения: 15 391

...  един виц, на който се смеем с ММ  Joy
Скрит текст:
- Толкова години сте женени с жена ти, а колкото пъти ви срещна из града, винаги се държите за ръка... Възхищавам се на чувствата ви!
- Ако я пусна, веднага ще купи нещо.



 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Нещо от архивите, което се появи днес в некермана  Laughing Laughing







Скрит текст:

 Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 15:40 от g_georgieva08

# 724
  • Мнения: 12 152

Нещо от архивите, което се появи днес в некермана  Laughing Laughing



 Joy Joy Joy Joy
Eee, това беше култова преса за коса от 70-те  hahaha





Скрит текст:


 Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao






Sinem Kobal, gazetecileri bir anda karşısında görünce, korkudan ödü koptu...

Папараците изкарали акъла на йенгето  Shocked...уплашили са я нейде...Следващият път потупванията от Кенан аби по раменете им ще са по-силни  Joy

# 725
# 726
  • Мнения: 23 357
Видеото

Халит поздравява репортерите. Казва, че очаква филмът да е хубав. След това звукът заглъхва и думите му не се чуват.

Берг: Всички са мои приятели. С един от актьорите сме приятели от училище, с Ръза участвахме в общ проект. След това Туба Юнсал, тя ми е приятелка от гимназията.  С нея участвах в първия си сериал. Ако не се лъжа, бях на 15 години тогава, а тя на 16. Живеехме заедно в една къща. Познавам я много добре, всички са ми приятели. Познавам и Уур, режисьора и сценариста на филма. Вълнувам се преди премиерата. Мисля, че ще видим един хубав любовен филм.

Репортер: Разбирахте ли се с Туба?

Берг: Разбира се, много се забавлявахме. Даже може и да сме били по-малки, когато участвахме в общия проект. Заедно с татко. Той също участва. Много се забавлявахме.

Второто видео

Берг: Много хубаво беше. Значи могат да се правят и в Турция такива филми. Без преувеличения и измислици, истински, героите, диалозите, всичко беше много истинско. Нека хората дойдат и гледат филма. Да видят Туба Юнсал. Всички актриси да дойдат и да видят Туба. Неотразима е!

Халит: И на мен много ми хареса. /после е отрязано/

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 17:19 от varna_2

# 727
  • Мнения: 12 152
Варна  bouquet за превода!

видео в YT формат от нинолка  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 23 357


Във видеото на нинолка ги питат допълнително "Кой е най-хубавият мирис на света" /така се казва филмът/

Халит: Мирисът на нашата рожба.

Берг: Да, Али. Мирисът на нашата рожба.

Халит: Бог да пази децата на всеки от нас.

# 729
  • Мнения: 11 116
Привет на всички! Hug
Много хубави нови снимки от премиерата и купоните! bouquet bouquet
Специално благодаря на Варна за всички преводи! Hug Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 5 689
Добър вечер с още една усмивка. Grinning

# 731
  • Мнения: 23 357

Хубава вечер на всички!
  Heart Eyes


# 732
  • Мнения: 12 152


 Grinning Grinning




Една шегичка от ТТ  hahaha https://vine.co/v/inWU2EvJp0P

# 733
  • Мнения: 23 357

 Joy

Продължават да творят феновете. Явно ще е така, докато Берг и Кенан се появят с нови партньори на екрана.

# 734
  • Мнения: 15 391

Косева,  Hug Heart Eyes не си сложила, джанъм, хулиганския превод под снимката... ама аз ще те допълня  love001 love001

Ищте бу...  hahaha най-добрия номиниран и спечелил титлата "Златната губерка"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Общи условия

Активация на акаунт