Какви витамини пиете по време на бременността?

  • 56 097
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 069
Премама Дуо съдържат витамин Д.
АГ ли ти го изписа за допълнителен прием?
Вигантол ли?

# 61
  • Мнения: 92
Да вигантол оил. Имунолог ми ги изписа. Нивото на вит д ми било ниско. Четох че на 80% от хората не е в норма.

# 62
  • Мнения: 1 069
При мен определено е ниско, защото избягвам слънчевите бани. Много съм бяла и кожата ми бързо изгаря.
А ти изследва ли нивото на витамин Д ?

# 63
  • Мнения: 92
Да нормални стойности над 30. Мойто беше 24.5

# 64
  • Мнения: X
Пренатал и продължавам с тях.

# 65
  • Мнения: 22
Прегнакер ориджинал

# 66
  • Мнения: 26
Пренатал на Джеймисън

# 67
  • Мнения: 121
Спряаха да внасят, съответно и да продават по аптеките, течните витамини за бременни и кърмачки на HIPP. Някой да знае дали могат да се намерят някъде или друг еквивалент течни витамини?  newsm78

# 68
  • Мнения: X
Аз също пия Pregnacare original. Пише, че са номер 1 витамини в Англия. Дано е така!

# 69
  • Мнения: 18 562
Само и единствено ФК.И нищо др,док.така ми каза.

# 70
  • Мнения: 87
И аз пия Пренатал. Таблетките са големички, но при мен няма гадене, поне за сега. Мисля да си продължавам с тях, докато спра да кърмя  baby_neutral

# 71
  • Мнения: 13
И аз пия Джеймисън Пренатал .Докторът ми каза един месец да ги пия,един да почивам.Иначе в началото на бременността и на мен ми ставаше лошо от тях,но сега съм в 6-ти месец и няма проблем. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3
Аз пия комбинираните Pregnacere + Omega доволна съм  Wink

# 73
  • Мнения: 256
Аз лично пия Pregnacare plus+Omega 3 и Неофолик мета. Когато ми направиха инсеминацията акушерката каза, витамините няма да ти навредят само могат да ти помогнат.

# 74
  • Мнения: 8
Аз пия ПРЕГНАГАРД който съдържа витамини,минерали,микроелементи и омега 3.Преди седмица ми се наложи престой в болница и ми изписаха Феро-Фолгама,защото съм била анемичма и с ниско желязо. Как би се отразило това на бебето и след като ПРЕГНАГАРД съдържа толкова много неща на какво се дължи този  дефицит?

Общи условия

Активация на акаунт