Пиене на кафе и чай сутрин в метрото

  • 36 554
  • 651
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 12 687

Продължавайте, скоро не съм в метрото в Лондон ще има плъхове, а ще плъзнат и по автобусите.

Това не го разбрах, в смисъл,че ако падне троха или капка кафе или енергийна напитка и плъховете ще се заселят, така ли?

Дори само миризмата на храна ги привлича.

# 601
  • SF
  • Мнения: 21 565
За мен носенето на храна от дома единствено би ми спестило лутането и чуденето какво да ям, докато имам работа. Не мога да сметна дали храната от къщи ще е по-евтина от баничката или козуначената кифла. Храната, която нося от къщи трябва да е суха. Буркан със супа не бих влачила. Нито в буркан, нито в един от онези термо сетове, които се затварят плътно и си имат дръжка и лъжичка. Супа не бих носила, таратор не бих носила, нито зелеви сърми. Това е.

# 602
  • Мнения: 6 214
Аз вече писах, че с яденето на домашна храна на работа демонстрирам, че:
1. искам да знам какво ям - ако ще е супа или готвено/пържола/кюфтета.
2. че с моята заплата не ми се дават 5 лева за шепа домати и краставици или 3 лева за инстантна супа от кутия.

# 603
  • Мнения: 13 499
моите колеги си носят по две причини или пестят или са някакви диети по специални, по-мързеливите на диети карат на кисело мляко на обяд или на салата

# 604
  • Мнения: 6 395
и аз съм си носила храна, доста често. Най-вече плодове и зеленчуци и накълцани салати и кисело мляко. Имаме мини хладилник в офиса. От съображения, че не ям почти всичко с което се готви навън- най вече рафинирани мазнини и месо, а периодично съм в режим на веганство. А ме е страх да купувам салати , защото знам как ги "мият по заведенията"  Tired Tired Tired

Сега пак ще кажа за моята любима Англия- много ме кефеше , че в магазините имаше много избор на пактирана прясно сготвена храна и то за точно такива като мен - веганска , безглутенова и т.н.....и то на прилични цени. Взимаш си и отиваш в парка на въздух в обедната почивка. Кеф голям......... еее, верно имаше много катерици /модерни плъхове/

# 605
  • Мнения: 1 136
Звезден прах , наистина е приятно да хапнеш в парка . Аз ще стоя далеч от теб , че ще взема да нахраня модерните и старомодните плъхове Simple Smile Simple Smile

# 606
  • Мнения: X
Ами да, всеки си има някакви причини.  bouquet Не е задължително и да ги споделя на всеослушание. Ако темата е просто за споделяне на лични неща, би била много интересна и полезна - за идеи напр.

Обаче когато се трупат негативни анализи и разсъждения относно другите , като тези за демонстрации, мързел, и подобни, наистина е неприятно.  Confused

# 607
  • Мнения: 6 395
Аз обичам катерици и плъхове./ама малки/.....не ме страх от тях, а установих , че и тях не ги е страх от мен. Приятно се чувствах с толкова животни в парка, в сърцето на такъв голям град.  Crazy Crazy

Плъхове в метрото не съм виждала  newsm78 newsm78 newsm78 нямам идея дали щях да им се възхищавам така  Joy

Обачееее сега се сетих за една случка в Бургас прди години, отивайки рано сутрин пеша към офиса от един контейнер с боклук буквално изкочи оооогроооомен плъх.........сега като се замисля за тази случка- не ме кефи....ама може да е отивал да отвори хладилника в офиса и да ми вземе обяда, гад мръсна  #2gunfire #2gunfire rotfImbo rotfImbo

# 608
  • Мнения: X

Продължавайте, скоро не съм в метрото в Лондон ще има плъхове, а ще плъзнат и по автобусите.

Това не го разбрах, в смисъл,че ако падне троха или капка кафе или енергийна напитка и плъховете ще се заселят, така ли?

Дори само миризмата на храна ги привлича.

Може би е така, не разбирам от плъхове, но когато човек си е напазарувал храна и си я носи към вкъщи, плодове, пресни хлебчета в хартиен плик и т.н., то също им мирише вероятно. Или ако влезе в метрото с палто, пропито с миризма на готвено, не вярвам да направят разлика животинките. Ако е чисто в метрото и няма остатъци , надали ще стоят  на миризмата и ще чакат ден след ден да се появи и храна.

Просто подобни аргументи не са в подкрепа на непиенето на кафе в метрото от безопасна чаша или шише. Нерде Ямбол, нерде Стамбул малко ми звучи.  Peace По-скоро са си заяждане  по повода.

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 12:29 от Анонимен

# 609
  • Мнения: 13 499
А убедени ли сте че няма плъхове в метрото, по улиците има, та там едва ли е останало незаселено

# 610
  • Мнения: 6 214
или пестят или са някакви диети по специални,

Или просто нямат възможност да дават по 6-7 лева всеки ден за обяд, а опцията тестяна закуска за 1 лев не им се нрави.

# 611
  • Мнения: X
Или не искат да се хранят с боклуци.

# 612
  • Мнения: 6 214
Или не искат да се хранят с боклуци.
Peace Аз посочих И тази причина за себе си.

# 613
  • Мнения: 827
Естествено, че има плъхове в метрото. Една сутрин докато чаках и поглеждах към посоката от която чаках влакчето мернах един плъх, боязливо и под сурдинка слезе по стълбите и се мушна към мястото, където влиза персонала на метрото, забранено за достъп на пътниците, (все едно влизате в тунела). Май само аз му бях публиката на неговото кратко представление.  Simple Smile

# 614
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Тия термочаши откъде се купуват, че ме заинтригувахте?

Скрит текст:
Авторът, да не си дистрибутор под прикритие?

Общи условия

Активация на акаунт