Пиене на кафе и чай сутрин в метрото

  • 36 544
  • 651
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 14 478
Тия термочаши откъде се купуват, че ме заинтригувахте?

Скрит текст:
Авторът, да не си дистрибутор под прикритие?
Да бе. Ся ше хукна термочаша да купувам. Аз си нося кафето в бурканче.
Върши същата работа

# 616
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Аз пък се навих за чаша.

# 617
  • Мнения: 14 478
Аз пък се навих за чаша.
Като застанеш на мегдана с чашата, като отпиеш и примижеш може да си представиш че си в Манхатън

# 618
  • Мнения: 6 395
Подарихме на близък страхотни чаши от Коста кафе покрай Коледа  Peace

# 619
  • Мнения: 5 060
Тия термочаши откъде се купуват, че ме заинтригувахте?

Скрит текст:
Авторът, да не си дистрибутор под прикритие?

На много места продават.
Имам две различни, купувани от Лондон и двете остават пръски в колата, защото както и да пия, винаги остава кафе по улейчето на капачето.
Та чудесна работа ми върши стъклена чашка от дижонска горчица.

# 620
  • Мнения: X
Мен пък ме примамват неразливащите детски чаши със сламка.  Wink

# 621
  • Мнения: 4 569
Убедете ме, че ми трябватермочаша.
Аз ползвам шише от минерална вода. С буркан се оливам.

# 622
  • Мнения: X
Практически не трябва термочаша.
Обаче ако си открия някоя красива, ще си я използвам.  Peace
Пък и нали да се ползват пластмасови шишета многократно не е добра идея, някакви вредни вещества можело да се отделят, особено ако сипваме топла напитка.

# 623
  • Мнения: 6 395
не ти ли пари шишето. И аз съм си взимала бурканче като излизам на разходка с детето. Бутилката ми пари. Мъжото ми подари чаша с винт и улей, ама я счупих  hahaha hahaha hahaha тази идея с детската чаша със сламка много ми допада, особено сега за дългите излизания навън в парка  Whistling Whistling

п.п какъв е шанса обаче дребното да го докопа и да сръбне кафенце  Crazy Crazy

# 624
  • Мнения: 6 214
Другата седмица ще се возя в метрото.  Laughing Laughing термочаша ще взема, с английското знаме е  Joy Друго? Кажете какво?  Mr. Green Mr. Green Да се представя както трябва сепак, кой знае кога пак ще ида НА Софията.  Joy Joy

# 625
  • Мнения: 4 569
Мразя топлои слабо кафе. Приготвям си го предишната вечер и го оставям отворено да изстине.

Риъл Уоман, а чанта с лаптоп ще носиш ли?   Mr. Green

# 626
  • Мнения: 2 674
Най-добрите термочаши са японски. Не се разлива в чантата, остава топло и може да се намери и по-евтино. Може да се демонстрира и финансово благополучие, ако се остави етикетчето с цената.


https://jet.com/product/detail/c2d91ae31f5744feba077e657b458c12? … soCFc2RHwodDKwFUA


Разбира се, бурканчето няма аналог в света Mr. Green Спор по този въпрос няма!

# 627
  • Мнения: X
Звезден^Прах , пАри ми, да, това също го прави неудобно за мен, както и че бързо изстива течността вътре, ако навън е много студено.
А пък детските чаши със  сламка хем са от качествена пластмаса, хем са с по-дебели стени, и наистина не се изливат. Пък и са много шарени.  Crazy

# 628
  • Мнения: 5 060
Как какво, Real? Чанта за лаптоп, ако нямаш сложи кухненска дъска за рязане в нея. Трябва да оставиш впечатление на забързана бизнес дама от Манхатън, сепак!!! И да вървиш бързо, да не се влачиш и оглеждаш като на екскурзия.

# 629
  • Мнения: X
Звезден^Прах , пАри ми, да, това също го прави неудобно за мен, както и че бързо изстива течността вътре, ако навън е много студено.
А пък детските чаши със  сламка хем са от качествена пластмаса, хем са с по-дебели стени, и наистина не се изливат. Пък и са много шарени.  Crazy

Какви са тези детски чаши?
Звучат ми подходящи за фрапе лятото на двора

Общи условия

Активация на акаунт