Пиене на кафе и чай сутрин в метрото

  • 36 553
  • 651
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 214


Риъл Уоман, а чанта с лаптоп ще носиш ли?   Mr. Green
Въх, шях да забравя. Не ми се мъкне, че тежи, ама освен вместо лаптопа, да сложа някой картон вътре, колкото да я държи изпъната.  Laughing Laughing Ще се нагиздя със все кифленските атрибути за метрото, и ако някой от темата ме засече, ще знаете, че съм аз.  Laughing Laughing

Как какво, Real? Чанта за лаптоп, ако нямаш сложи кухненска дъска за рязане в нея. Трябва да оставиш впечатление на забързана бизнес дама от Манхатън, сепак!!! И да вървиш бързо, да не се влачиш и оглеждаш като на екскурзия.
То аз хубаво ще вървя бъзро, ама ако объркам метрото или посоката, какво правим?  Embarassed Joy Joy

# 631
  • София
  • Мнения: 7 277
Някои от предимствата на качествената термочаша:

- не подлизва и не капе, докато пиеш
- трудно се катурва, когато е изправена на масата, защото отдолу има гума
- когато е затворена, не се разлива течност през капачката
- съхранява температурата на напитката за по-дълго време
- ако напитката е топла, самата чаша отвън не пари

# 632
  • Мнения: 6 395
ще вземем да завъртим нова бизнес идея с тея чаши  hahaha hahaha hahaha

# 633
  • Мнения: 14 478
Другата седмица ще се возя в метрото.  Laughing Laughing термочаша ще взема, с английското знаме е  Joy Друго? Кажете какво?  Mr. Green Mr. Green Да се представя както трябва сепак, кой знае кога пак ще ида НА Софията.  Joy Joy
Докато пиеш кафенцето се вози от ляво на ескалатора. На Софията така правим.

# 634
  • Мнения: 25 846
REAL_WOMAN, да не забравиш да извадиш телефона и докато се преструваш, че ровиш в него, да снимаш компромати - с кафета, с баници, с лаптопи...
После ще ги пуснеш тук и всички вкупом ще правим разбор (или преразказ по картинка) какво точно демонстрира заснетият.

# 635
  • Мнения: X

Какви са тези детски чаши?
Звучат ми подходящи за фрапе лятото на двора

Например такива , има и по-мънички.


Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 14:08 от Анонимен

# 636
  • Мнения: 2 674
Бурканче от дижонска горчица е в пъти по-добре.




Празно, нали...

Аз лично бих се разходила с бурканче от лютеница "Хоро". Българи сме, все пак!

# 637
  • Мнения: 5 060
Цонна, това е бурканчето, което идеално лепва във фабричните поставки за чаши на моята кола, твоето е демоде. И етикетчето се маха.  Crossing Arms
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 29 яну 2016, 14:03 от Церемония

# 638
  • Мнения: 6 395
аз съм го носела в бурканче от детска храна........ама все пак нормално, търкаляха се с кг в нас в тоя период на захранване и разходки с количка по цели часове и нужда от коооонски дози кафе  Crazy Crazy

# 639
  • Мнения: 2 674
Етикетчето в никакъв случай не се маха!!!

С френското бурканче веднага разбират, че кафето е приготвено с френска преса у дома, а не по старата османска технология с джезве. Всичко се прави с дълбока мисъл и втори невидим мисловен план, с който се цели да се покаже хем националната идентичност на бурканодържача, хем имотното му състояние.

Например термочаша с английското знаме веднага би възмутила група будни граждани в ГТ. Бива ли такова родоотстъпничество и то рано сутринта и то да се навира по такъв безобразен начин в лицата на сънародниците. Откъде е купена чашата с ангийското знаме? Не от България!!! Защо се демонстрират връзки с чужбина? Лично ли е закупена термочашата? Защо се срамят да се разхождат с традиционните пластмасови чашки, характерни за региона??? И т. Н. И т. Н.... Та етикета си стои, иначе ще ни бъде трудно да генерираме теми в мамата!

*будни граждани - граждани, които са събудени от кафето, изконсумирано у дома. Нелегални емигранти не попадат в тази категория.

# 640
  • SF
  • Мнения: 21 565
Тия термочаши откъде се купуват, че ме заинтригувахте?


Ти да не започна работа?
В Старбъкс между 12 и 18 лева според картинката.

Бутилките от минерална вода са за еднократна употреба. Имат знак върху тях, че не трябва да се използват повторно или продължително. Не трябва да се наливат и горещи напитки в тях. Започвали да стават канцерогенни.
Въобще при възможност заменете пластмасарията вкъщи със стъкло - кутиите в хладилниците, бутилките, каните... С пластмасови си поливайте разстенията, но са по-полезни, ако ги изхвърлите в контейнерите за рециклиране.

# 641
  • София
  • Мнения: 7 277
Есме, в Старбъкс има и по 25 лв.  Peace Има и по-скъпи.

# 642
  • SF
  • Мнения: 21 565
Е, добре де. Аз просто така го казах.
Иначе ги има и в хипермаркетите - Фантастико, Т-маркет. Могат да се намерят за по 7-8 лева метални. В магазините за кафе със сигурност продават.

# 643
  • София
  • Мнения: 7 277
Аз само исках да демонстрирам запознатост с цените и предлагането Simple Smile Вие да не си помислите сега пък нещо.  Naughty

# 644
  • SF
  • Мнения: 21 565
И аз също демонстративно я изпратих в Старбъкс да си купи чаша. Можех директо в магазин за левче да я ориентирам, ама да не си помислите, че пазарувам от такива магазини. Ако си купувам термочаша, от Старбъкс ще е!

Общи условия

Активация на акаунт