На море в Турция - тема 42

  • 124 744
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 459
В Бодрум кой от хотелите е близо до центъра, или поне в самия град?

# 46
  • Мнения: 27
В Бодрум кой от хотелите е близо до центъра, или поне в самия град?


WOW BODRUM RESORT 5* - на  4 км. от Бодрум ; DIAMOND OF BODRUM 5* -  в центърa на Бодрум; ISIS HOTEL & SPA 5* - на 4 км. ; ROYAL ASARLIK BEACH 5 *  - 3 км. ; ROYAL ARENA RESORT & SPA 5*  - 4 км. ;
SALMAKIS BEACH 4 * - 1,5 км ;  Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В Бодрум кой от хотелите е близо до центъра, или поне в самия град?


WOW BODRUM RESORT 5* - на  4 км. от Бодрум ; DIAMOND OF BODRUM 5* -  в центърa на Бодрум; ISIS HOTEL & SPA 5* - на 4 км. ; ROYAL ASARLIK BEACH 5 *  - 3 км. ; ROYAL ARENA RESORT & SPA 5*  - 4 км. ;
SALMAKIS BEACH 4 * - 1,5 км ;  Peace
Салмакис ми харесва много на външен вид и мисля, че е с добри отзиви. Исис е хотел с добър потенциал, но не знам защо мениджмънта му държи да го пропилее.

# 48
  • Мнения: 5 459
И аз чувам добри отзиви за Саламакис.

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте, искаме с половинката тази година да направим едно море в Турция за 7 нощувки с автобусна програма от 12.06 или 17.06. Нямаме претенции за курорт, но лошото, е че бюджета е около 500 лв на човек. Тоест търсим хотел с 3 звезди за тези пари. Моля, за помощ в избора на хотел. Искаме да има пийване и хапване на плажа и безплатни чадъри и шезлонги, по възможност и басейн. Поздрави!

Сега като поразрових, за тази дата и тези пари - изборът не е много голям. Харесах тези 10 хотела.
Моля, ако някой има отзиви били то положителни или отрицателни да помага Simple Smile.

Кушадасъ - PALMIN SUNSET PLAZA 3*

Алания - MC. MAHBERI BEACH - 4*

Дидим - LETOON HOTEL 3*

Бодрум  - POSEIDON SUITES 2*

Бодрум  - POSEIDON CLUB BODRUM 3*

Бодрум  - LIGHT HOUSE RESORT & SPA 4*

Бодрум  - ACACCIA HOTEL 3*

Бодрум  - SERENE BEACH RESORT 3*

Бодрум  - SUN CLUB HOTEL BODRUM 3*

Бодрум - WOXXIE HOTEL 4*

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 15:27 от Pebalsss

# 50
  • Мнения: 3 118
Благодаря за новата тема!  bouquet
Резервирах преди няколко дни седем нощувки в края на май за новия хотел в Дидим AQUASIS DELUXE RESORT & SPA.
Харесва ми, че е на 2-3 км от града и в същото време на брега на морето. Надявам се да ни хареса. Дано нещата през май вече да са уредени, въпреки, че хотела още се строи, трябва да е готов края на април.

# 51
  • Мнения: 1 286
Благодаря за новата тема!  bouquet
Резервирах преди няколко дни седем нощувки в края на май за новия хотел в Дидим AQUASIS DELUXE RESORT & SPA.
Харесва ми, че е на 2-3 км от града и в същото време на брега на морето. Надявам се да ни хареса. Дано нещата през май вече да са уредени, въпреки, че хотела още се строи, трябва да е готов края на април.

Може ли да попитам какви стаи резервира? На мен ми предлагаха "тераса рум" и аз като видях на снимките къде се намират, се отказах- приличаха ми на землянки... Но стаите в централната сграда със сигурност ще са мнооого хубави.

# 52
  • Мнения: 3 118
Аз пък тези землянки много харесах..., но ги видях след като бях резервирала.  Mr. Green Не знам как се казват. Имаш си тераса и можеш да се печеш на нея, a около теб зеленина, нещо такова мернах в нета като снимка.
Deluxe Room with Lake view резервирах. Не знам къде се намира.
Най-яки според мен са апартаментите/къщичките дето излизаш от тях и направо в басейна. А банята е много яка - дизайнерска. Заслужава си ако отидете повече хора, иначе излиза соленичко.

# 53
  • EU
  • Мнения: 164
Здравейте,
Моля ви, за мнения за хотел Vogue в Бодрум и Granada Luxury Resort & Spa. Praynig Peace
Искаме да пътуваме началото на юни 7.06 ;  14.06  или за 06.09 ; 13.09 Септември, без деца.
Благодаря! bouquet
Няма смисъл да сте без деца,  детският център му е най-силната страна Simple Smile
Бяхме миналото лято края на септември, първите 3 дена беше супер, После затвориха част от баровете намалиха персонала, а  в същото време се изсипаха 3 автобуса с българи, и поне 20 коли. Стана доста натоварено и персонал откачи, а и ние покрай тях  :mrgreen
Алакарт ресторантите се заплашат, но не е нещо символично, а по 30 евро. За сравнение в Титаник искаха по 5 евро
Не е лош хотел, но няма да го повторя, още повече че и цената му по-висока сега

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 16:50 от evi99

# 54
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте, искаме с половинката тази година да направим едно море в Турция за 7 нощувки с автобусна програма от 12.06 или 17.06. Нямаме претенции за курорт, но лошото, е че бюджета е около 500 лв на човек. Тоест търсим хотел с 3 звезди за тези пари. Моля, за помощ в избора на хотел. Искаме да има пийване и хапване на плажа и безплатни чадъри и шезлонги, по възможност и басейн. Поздрави!

Сега като поразрових, за тази дата и тези пари - изборът не е много голям. Харесах тези 10 хотела.
Моля, ако някой има отзиви били то положителни или отрицателни да помага Simple Smile.

Кушадасъ - PALMIN SUNSET PLAZA 3*

Алания - MC. MAHBERI BEACH - 4*

Дидим - LETOON HOTEL 3*

Бодрум  - POSEIDON SUITES 2*

Бодрум  - POSEIDON CLUB BODRUM 3*

Бодрум  - LIGHT HOUSE RESORT & SPA 4*

Бодрум  - ACACCIA HOTEL 3*

Бодрум  - SERENE BEACH RESORT 3*

Бодрум  - SUN CLUB HOTEL BODRUM 3*

Бодрум - WOXXIE HOTEL 4*

Здравей,

аз несъм ходила до сега на море в Турция , но предният месец резервирахме  Бодрум  - LIGHT HOUSE RESORT & SPA 4* . На снимките , а и погледах клипчета и снимки от хора, които са летували там ми допадна.

Да ти кажа правата не чакай кой знае какъв отговор тук защото следя темата от едно известно време и освен 5* хотели не се обсъжда друго. Shocked Shocked Shocked Сега, за да не ме нападне някой ще кажа, че който с каквото разполага , а и всеки си знае възможностите. Получих  отговор от един господин , който беше много любезен , но за жалост не е почивал в този хотел. От Емералд твърдят, че клиентите им са били мн доволни от този хотел.

Успех с избора!

# 55
  • постоянно
  • Мнения: 7 123

Да ти кажа правата не чакай кой знае какъв отговор тук защото следя темата от едно известно време и освен 5* хотели не се обсъжда друго. Shocked Shocked Shocked Сега, за да не ме нападне някой ще кажа, че който с каквото разполага , а и всеки си знае възможностите. Получих  отговор от един господин , който беше много любезен , но за жалост не е почивал в този хотел. От Емералд твърдят, че клиентите им са били мн доволни от този хотел.

Успех с избора!

И аз съм забелязала , че  в повечето случай се обсъждат само  5* хотели .   Peace

# 56
  • Мнения: 25
Имате  ли , някой хубав 4* звезден на нивото на 5*,моля споделете да е чисто със свежа храна и на по-иска цена от 5*
 :ха:Например около 600лв на човек. Ако има и аквапарк ще е супер!
Ще е полезно за всички новобранци с деца. Wink

Последна редакция: ср, 03 фев 2016, 09:56 от mama10

# 57
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ако изберете автобусна програма на някоя от фирмите, то цените на 5-звездните хотели са съвсем, съвсем приемливи.
Ако се спрете на самолетна програма, то и 3-звездни за 500-600 лв. няма. Това за Анталия.
В Анталия не препоръчвам 3 и 4-звездните хотели, защото са далеч от това, което ние имаме като представа за този клас хотели.
Дори и при 5-звездните не всички са наистина 5-звездни.
Кушадасъ, Дидим, Мармарис със сигурност предлагат хубави хотели за 500-600 лв. на човек, но с автобус. Предполагам, че и 5-звездните там са на изгодни цени с автобус.
Полетът е скъп, летищните такси и те са си пари - по 79 евро на човек.
Има много, много голям избор.
Успех!

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 19:55 от Пипинс

# 58
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 739
Не се обсъждат 3*, тъй като много често тяхната цена е по-висока от читав хотел в БГ или Гърция. Честно казано не виждам смисъл, а и не бих препоръчала на клиент да бие толкова път, ако ще е в мизерен хотел. Специално 3* хотели, които съм разглеждала в Анталия са ужас - без територия, без собствен плаж....В Егейския регион беше като че ли по-добре, но там основен плюс е че са на крайбрежните алеи...

# 59
  • София
  • Мнения: 105
Турс клуб са пуснали невероятна, в буквалния смисъл, оферта за майските празници в Мармарис, ако не е някаква грешка, си е направо подарък!

Общи условия

Активация на акаунт