На море в Турция - тема 42

  • 124 746
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
а горчив вкус ми оставиха Макс Роял

Ами, аз от кога пиша че не заслужава?  Laughing

Къде си резервирала?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Татяна,не го очаквах,уж лукс,уж хотел на ниво,на Регнума гестрилейшъна е варненче,изключително любезен и гостоприемен,каза че имат таргет да откраднат клиентите на Макса и са почти успели,близо до Макса има един хотел,който Регнум са закупили,Сентидо Зейнеб,стара база е,но ще е с концепцията на Регнума,така че има шанс и за нас да се облажим Mr. Green

# 32
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 739
Интересно - чак лош вкус. Така като чета изброените хотели, които са ви допаднали, май сме на една вълна...Но трудно мога да нарека другите лоши...

Записвам се и аз да следя...За тази година избрахме вече, както писах в миналата тема, но ще следя мнения за хотели, най - вече новите, за другото лято.
и все пак да попитам - някой, почивал или да му предстой почивка в Kamelya Fulya - Сиде? 😊

Има доста такива - хотелът е на доста прилична цена. Огромната територия и супер плаж са безспорен плюс. Храната бих сложила в графа ок. Минус беше, че част от стаите не бяха ремонтирани, тази година обаче е правен ремонт, така че предполагам, че няма да има проблем вече....

На фона на рекламите на този комплекс, колко е тих и спокоен, аз ще го помня с шума от утринната молитва - наблизо има джамия. Чист късмет стаята ми във Фулия беше в същата посока. Е няма такова събуждане... Twisted Evil

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Цитат
Интересно - чак лош вкус. Така като чета изброените хотели, които са ви допаднали, май сме на една вълна...Но трудно мога да нарека другите лоши...


Давам пример с Риксос Премиум,този хотел  ми беше мечта,чистотата е на ужасно ниско ниво,прах навсякъде,рекламното списание не може да се отдели от стъклената плоскост върху масичката от нещо лепнещо,кувертюрите са измачкани и целите в петна от кафе,тоалетните на част от хората,с които бях не са почистени,тук ще пропусна описанието,около леглата ни на пода имаше петна от вино и кафе,на рецепция,служителя на смяна би трябвало да обслужва на ниво собственик на ТА/ТО,предупреден,очакващ ни и убедена съм знаещ как трябва да протече всичко,а аз почти бях идеализирала този хотел,не искам да пиша още отрицателни неща,някакси все още не мога да повярвам,а бях там и ми се случи,пожелавам слънчеви и усмихнати почивки на всички.

# 34
  • Мнения: 48
Здравейте,
Какво мислите за почивките за Великденските празници?Има ли смисъл или не може да се усети очарованието на хотела и курорта.

# 35
  • Мнения: 164
Благодаря за новата тема bouquet
Желая - успешни резервации, а на резервиралите - добро настроение до старта.
Но, преди всичко Ви желая да сте живи и здрави!

# 36
  • Мнения: 68
Misis bos, би ли споделила имената на хотелите?
Освен имената,ще и споделя цените  с риск някой  да  ми  се  нахвърли.
 Този,който  ни  направи  най  силно  впечатление в  цената е :
 Риксос  Текирова за 3-ма стандартна стая предложен от Емералд - 2380 лв  за  пет нощувки ,а Ориент за 1944лв.Това  си са 436 лв. newsm78.  А в Експедия ми  даде  цена 806 долара,което  си  е 1450 лв. Разлика 930 лв.  За какво  говорим!?!
Susesi- 2413 lv за двама от Аква Тур. Турс -2083лв. Ориент се доближава .Разлика-330лв.
Адам и Ева 1756 лв пак от Аква ТУР, а Турс Клуб-1334лв,разлика 422лв.
Гюрал Белек при Ориент99 и ТУРС КЛУБ са заковали  една цена.
Ще пътуваме със  собствен транспорт.
Може  за  някой  да  не е голяма  разликата 300-400 лв,та  и  900лв,но фактите  говорят. Поне да  си  сверим  часовниците.
За Нова  година пък бяхме в Титаник де лукс-Белек,колкото  и  да  не  ми  се  вярваше Аква дадоха  най  изгодната  оферта за  сметка  на  останалите  ТА.  newsm78
Пак  казвам  разглеждайки  на  този  етап хотелите в Анталия ,най приемливи  са  ми  на Турс клуб и Ориент 99.
 Емералд. Астрал,Аква,Алфа  да  си  залагат на  самолетните оферти

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 04:09 от misis bos

# 37
  • Мнения: 63
Misis bos, бихте ли дaли линк зa 5 нощувки в Кемер нa Oриент 99?Блaгодaря!

# 38
  • Мнения: 27
Здравейте,
Моля ви, за мнения за хотел Vogue в Бодрум и Granada Luxury Resort & Spa. Praynig Peace
Искаме да пътуваме началото на юни 7.06 ;  14.06  или за 06.09 ; 13.09 Септември, без деца.
Благодаря! bouquet

# 39
  • софия
  • Мнения: 505
Аз съм съфорумката, с резервация от 29.04.16, непременно ще пиша, живот и здраве.
Grinning Аз пък съм за август и с нетърпение ще чакам отзиви,дано всичко да ви е наред май ще сте една от първите .Има ли някой друг за 19.08.16г ?

# 40
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Цените на Емералд ранни записвания и за февруари са непроменени.

 

# 41
  • София
  • Мнения: 105
Обещала съм, ще пиша непременно. И аз много се надявам всичко да е наред или поне в без сериозни проблеми.
Пипинс, за хотелите, които аз следя са нагоре с 70-90 лв., поне така беше вчера.

# 42
  • Мнения: 6 833
За нашия хотел цените са променени в Емералд  Peace

# 43
  • Мнения: 27
Цените на Емералд ранни записвания и за февруари са непроменени.

 


На Vogue в Бодрум има промяна и то с 400 лв. нагоре  Whistling

# 44
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Някой може ли да сподели каква е плажната ивица в Кемер и по точно Гоунюк . на картата се вижда пясък , но ще се радвам  на вашите мнения и впечатления.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт