На море в Турция - тема 42

  • 124 748
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 739
Благодаря за новата тема!
Пак да си задам въпроса: има ли почивали в хотел Амара Кушадасъ?

Не съм почивала, но миналата година май месец го разглеждах. Нов хотел е от миналата година. Мога после да покажа снимки и ако кажете, какво ви интересува да споделя.

Има 10 а-ла-карта, които не работят само за вечеря, а и през деня. Като 3 от тях са на известни вериги -т.е. не са просто така кръстени, а са си качествени заведения.

Ранните продължават и цените ще са малко по-високи.

# 16
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Jane2013, кой хотел избрахте?
Aquasis De Luxe Resort & Spa, като видях в миналата тема, че ще има една съфорумка преди нас, ще се радвам да сподели мнение Hug
Коя агенция го предлага?

# 17
  • Мнения: 140
Благодаря за новата темичка  Flowers Bouquet Нов месец- нови резервации  grinning039 Ние тази година сме на изчакване все още.

# 18
  • Мнения: 3 271
Благодаря за новата тема  bouquet.Ще   чакаме юни.

# 19
  • Мнения: 8
Здравейте. Искам мнение Simple Smile Какво ви е мнението за резервация за хотел, който е с предстоящо откриване? Имам една доста добра оферта на ум, но малко се колебая точно заради това, че е нов и щял да се открива през май.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Септември в Eftalia Village 5*  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 12
Здравейте, нова съм във форума. Изчетох няколко предишни теми за Турция, но не срещнах някой да е писал подробно за пътуване със собствен транспорт до Кушадасъ. Дали е по изгодно с кола или с автобус понеже сме 4ма човека. Какъв е маршрута по който се минава и какви са пътните такси. Ще съм благодарна на всеки, който сподели някаква информация. Благодаря предварително. bouquet bouquet bouquet

# 22
  • Мнения: 1 273
Благодарности за темата.  bouquet

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Jane2013, кой хотел избрахте?
Aquasis De Luxe Resort & Spa, като видях в миналата тема, че ще има една съфорумка преди нас, ще се радвам да сподели мнение Hug
Коя агенция го предлага?
Мисля, че Емералд.

Благодаря за темата! bouquet 

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте. Искам мнение Simple Smile Какво ви е мнението за резервация за хотел, който е с предстоящо откриване? Имам една доста добра оферта на ум, но малко се колебая точно заради това, че е нов и щял да се открива през май.
Ако хотелът е от добра верига не бих се притеснявала, особено ако ще почивам от юли нататък.

# 25
  • Мнения: 68
Направих  запитвания на три  хотела в Анталия към пет агенции,има  доста  голяма  разлика при  тях. Най  изгодно  ни  излиза при Ориент99 и Турс Клуб. Даже Ориент99  ни  даде  цена  за  един  от  хотелите  сто и петдесет  лева разлика по  евтино Simple Smile След  това Албена Холидей и Емералд.  За  АКВА Тур,без  коментар,там  цените са  в космоса.

# 26
  • София
  • Мнения: 105
Misis bos, би ли споделила имената на хотелите?

# 27
  • София
  • Мнения: 553
Запис при вас smile3529

# 28
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Записвам се и аз да следя...За тази година избрахме вече, както писах в миналата тема, но ще следя мнения за хотели, най - вече новите, за другото лято.
и все пак да попитам - някой, почивал или да му предстой почивка в Kamelya Fulya - Сиде? 😊

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Почти си имам резервация,този път ще е в района на Сиде,скоро се прибрах от инфотур,разгледахме над 60 хотела,някои хотели на доста високо ниво ме изненадаха с отношението ,гостоприемството и чистотата си,къде с лошо,къде с добро,най-силно
ме впечатлиха веригата  Алва Дона,Калиста Луксури,Регнум Кария,Риксос Текирова,а горчив вкус ми оставиха Макс Роял,Риксос Премиум Белек,Сънгейт,Шерууд,много от хотелите,които ми бяха в уиш-листата отпаднаха категорично.

Общи условия

Активация на акаунт