Аутистичен спектър. Аутизъм - тема 27

  • 123 381
  • 800
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 1 934
И аз не го вярвам.

"Аутизмът е психично заболяване, засягащо развитието на мозъка в ранна детска възраст с по-следващи специфични промени в цялостното поведение на човека." - цитирам

Каква детоксикация, каква хомеопатия, какви 5 лева?!?

Може би детето просто не е било аутист  Peace

# 796
  • Пловдив
  • Мнения: 14 431
И аз, прекалено лесно и хубаво е. Или е съвпадение, или преувеличава.

# 797
  • Мнения: 5 682
Момичета, имате ли информация, мнение за хомеопатичната детоксикация ?
Една позната я прилага на дъщеря си от февруари. Детето е с диагноза аутизъм, никакъв говор, никакъв очен контакт, никакво желание за общуване, никакво разбиране. След няколко месеца на терапия тя сподели, че детето вече не е аутист. Малката е на 4. В момента говори, изпълнява команди, има очен контакт и общува. Няма никакви наченки на стереотипно поведение и никакви аутистични черти. Звучи прекалено хубаво и доста обнадеждаващо. Някоя от вас да знае нещо повече ?
Не мога да си обясня, защо при условие, че това го знаеш от твоя позната, питаш нас?!? newsm78 Защо не попиташ нея и да споделиш с нас, какво точно е направила, какво е приложила?
Съгласна с момичетата преди мен - прекалено лесно и хубаво би било това, или просто детето не е било аутист и е израстнало ..... каквото е имало да израства  Confused

Момичета, тъй като аз не съм от редовно списващите, не се наемам, но ви напомням, че има ограничение от 50 стр. на тема. Моля, някоя от вас да я направи, да не ни заключат неподготвени тази  Peace

# 798
  • Мнения: 2 860
Как може да се наваксат 4 години за няколко месеца, дори и да приемем, че се е подобрило много. Но наистина питай майката, къде при кого го е водила, как протича лечението. А ако успееш да видиш детето най-добре ще прецениш.

# 799
  • Варна
  • Мнения: 677
Момичета, наскоро хомеопатите са ходили на някакво обучение за детоксикиране и масово го прилагат. Според тях детето приема токсини оше в утробата на майката от нея. Следва се прием на определени "ваксини" - така ги наричат малките бели топчета за месец, после почивка 1 месец и пак се повтаря.
От юни реших да дам последен шанс на хомеопатията, с цел намаляне на агресивните състояния.
След 1-вия месец (юли) и ние приложихме тази детоксикация. Разбира се чудо не е станало, по-спокоен беше като цяло. Сега работим по друга програма с хомеопатката, но това че състоянието му се подобри с около 10-20 % - говоря само за агресията, където са насочени усилията ми дава надежда.
 Peace

# 800

Общи условия

Активация на акаунт