Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 480
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз тук Grinning.
Не оставам никога без измивен продукт (гел или пяна) и спирала.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Мда, в енцо се намират бюджетни хайлайтъри, но пък само за един продукт не е изгодно да се пуска поръчка. Иначе този не изглежда зле, има 3 цвята.

http://www.enzo.bg/makeup-revolution/vivid-baked-highlighter-ozarjavassha-pudra/

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 883
Така е, да. Иначе в палитрата, за която писах и ползвам, трите в десния ъгъл са хайлайтъри, трите по-тъмни цвята на долния ред са за контуриране, а двете светли жълто и розово са нещо като пудра-коректор. Комплектът задоволява всякакви изисквания.  Peace

# 63
  • Мнения: 740
Взех си и на промо термална вода, огромен флакон + малък за чанта, на Avene за 19 лв.
Откъде? Не съм използвала досега и тези дни си мислех да взема.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Благодаря за темата  bouquet.
Може ли да ми помогнете да си намеря този балсам, че нещо не го откривам
https://www.google.bg/search?q=nivea+lip+care+angel+star&cli … Y8myberW-YfD9M%3A

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Продукта , който ми е най-ценен е слънцезащитният крем за лице.Сега ползвам един на Nivea spf30.Важно е да пазим лицето си от вредните слънчеви лъчи.
Относно декоративната козметика , продукта без , който не се чувствам на място е помадата ми за вежди на Anastasia Beverly Hill , която е малко скъпичка , имам и молив за вежди на CATRICE Ash Blonde.Прекалено бледи вежди имам.

Течния камофлаж на Катрис дали замества перфектно този в кутийката ?

Последно време много ми харесват малките лакове на Golden Rose .Знам , че ще свършат по-бързо , отколкото ще изсъхнат.

# 66
  • Мнения: 1 270
Продукта , който ми е най-ценен е слънцезащитният крем за лице.Сега ползвам един на Nivea spf30.Важно е да пазим лицето си от вредните слънчеви лъчи.
Относно декоративната козметика , продукта без , който не се чувствам на място е помадата ми за вежди на Anastasia Beverly Hill , която е малко скъпичка , имам и молив за вежди на CATRICE Ash Blonde.Прекалено бледи вежди имам.

Течния камофлаж на Катрис дали замества перфектно този в кутийката ?

Последно време много ми харесват малките лакове на Golden Rose .Знам , че ще свършат по-бързо , отколкото ще изсъхнат.
Не бих казала, че го замества напълно. Единия ползвам под очите/ и двата цвята са светли/, а другия за прикриване по лицето. Единия е кремообразен, а другия е течен. Хубавото е, че и двата са добре пигментирани. Важното е къде ще го използваш. Аз мисля да поддържам налични и двата.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 021
За очите ползвам коректора на Bourjois и търсех коректор за останала зона от лицето.

В youtube гледам , че нашумяха ръкавиди/стелки , с които се почистват четките за грим.
Загледах се онзи ден в DM , има една пилиг...гума( мини ръкавица за три пръста ) на Ebelin.Мисля , че би могло да свърши работа , ама е 7лв.

# 68
  • Мнения: 17 546
Взех си и на промо термална вода, огромен флакон + малък за чанта, на Avene за 19 лв.
Откъде? Не съм използвала досега и тези дни си мислех да взема.
От аптека Медея на Плиска. Флаконът наистина е гигантски и ме радва Laughing
В Лили в Мл.4 видях един хайлайтър на Ревлон, като по-розовия е по-хайлайтър, а по-теракотения си е повече руж според мен. Хареса ми доста, но имам два, не ползвам много, спестих си 21 лв с мъка Laughing , ама просто не го взех. Crazy

За мен течния камуфлаж на Катрис е по-добър от кремообразния в кутийката. Но аз нямам какво да покривам по лицето, само леки сенки под очите от нощните смени...

# 69
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря за новата тема  bouquet

Днес минах през ДМ, купих и маската на Балеа, която се коментираше, и електрическа четка за зъби с намаление и лепенки за нос на Purederm. Явно ми влияят доста темите Simple Smile

Не оставам никога без солидна бройка червила, доооооста кремове за лице и душ-гелове. От почти всички продукти имам сериозни залежи, но обичам да трупам.

# 70
  • Мнения: 17 546
От почти всички продукти имам сериозни залежи, но обичам да трупам.
Очевидно всичките сме "катерички" и складираме в хралупата...  Flutter Ще мине един психолог като фъртуна през темата и ще ни обясни как сме пълни с емоционални дефицити, та затова така... ku-ku icanfly Crazy  hahaha

# 71
  • Мнения: 20 172
Купих кремчето за устни на Ла Рош, дано помогне.
Дай после отзиви.
Аз си поръчах на Нютроджина, но ще го получа чак след месец  Crossing Arms
Балсама на Алверде не прави нищо, като падне мазният слой, устните си остават същите сухи и напукани.

# 72
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
В новата колекция на Катрис нямаше ли хайлайтър? Тъкмо исках да ви питам дали сте го виждали вече някъде зареден. Иска ми се да го пробвам.

Има Peace,днес го видях в Лили ринг мол.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Този балсам на Ла Рош не съм пробвала, но явно му е време. Иначе при мен само тези с био състав май наистина работят - в смисъл, че след тях виждам трайно подобрение.
Последно се разочаровах от един на Елизабет Арден, който в момента омекотява, но малко по-късно устните ми са в по-лошо състояние, отколкото преди това. И сега ще си отлежава.

Аз харесвам балсамчетата на Алверде, особено с черешката - даваше и лек цвят, но вече не се намира.

# 74
  • Мнения: 2 045
Бижу, дано ти хареса - сподели после! За мен е най, най-доброто на пазара! Утре съм сигурна, че няма да имаш проблема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт