Каква беше, а каква станà (искрено и носталгично)

  • 26 352
  • 404
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 457
Нещата се променя, омръзват, стават досадни-нещо като гащите на Ша.......... Mr. Green
Ни най-малко по досадни са вашите  не на място коментари. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 981
Тук е още духът, за който спомена Лаб.

Сряда е все още. Ранко да си представяме Вилико и Ша.

# 47
  • Другата България
  • Мнения: 37 728
И на мен ми се иска триенето и забраните да са по-малко.....понякога ме напъва да си кажа баш каквото мисля, ама като знам, че няма да просъществува дълго или пък може едно бананче да гризна......

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен ми липсват заковаващите мнения на Птичия грип.

Липсват ми и силните опоненти, с които може да се спори в две различни посоки, без още втората реплика отсреща да е Лиляна, много си зла, тъпа, проста, дебела, недоклатена даскалка. Да допълня и любимото ми мърсол, трол, употребено безлично и често подхвърлено тук-там.

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 11:53 от Лилянa

# 49
  • Мнения: 22 036
Зла Вещице, Имелда си е тук и пише редовно, май само ти не си наясно с форумните инкарнации  Hug.

Момичета, съгласна съм със Сребрьо, че не се чете с разбиране. Темата, доколкото аз схванах е как ние сме се променили с времето, като писане, позиции, участие, харесване/нехаресване на някой и пр., а не кой ни липсва. Тема за липсите има. Аз не се чувствам променена, но е факт, че на някои от писанията ми мога да се задавя от смях. Избягвам да се чета  Grinning. Сещам се за някои промени, но те са свързани с житейски промени също, та не искам да ги изброявам. На Краси промяната в хранителните навици беше голяма  Grinning. Куркума прописа в клюкарника, на Мамасита теориите се променят ежедневно, според каквото и се случи, но поне е позитивна за живота си и винаги при нея е най-правилно.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво има да ѝ се разбира на темата?
... какво всъщност от старата картинка ми липсва. А на вас? Не е казано, че непременно трябва да е конкретен потребител. ...
 А на вас какво от форумния субстрат ви е карало да се усмихвате, което напоследък го няма? Ако от цялото това бла-бла не сте разбрали "какво, аджеба, иска да каже авторът", приемете темата така: "Носталгичен прочит на доброто старо форумско време".

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 807
И на мен ми се иска триенето и забраните да са по-малко.....понякога ме напъва да си кажа баш каквото мисля, ама като знам, че няма да просъществува дълго или пък може едно бананче да гризна......
Голяма работа. Аз си казвам. Първо само ти го трият. Пък и бан да получиш, те първите банове са по 2-3 дни. Трябва много да прекалиш за постоянен бан.

# 52
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Какво има да ѝ се разбира на темата?
... какво всъщност от старата картинка ми липсва. А на вас? Не е казано, че непременно трябва да е конкретен потребител. ...
 А на вас какво от форумния субстрат ви е карало да се усмихвате, което напоследък го няма? Ако от цялото това бла-бла не сте разбрали "какво, аджеба, иска да каже авторът", приемете темата така: "Носталгичен прочит на доброто старо форумско време".

Ей това:

Знам, че има тема "Форумски липси", но тя по-скоро е за конкретни лица, а аз имах предвид, липса на нещо, което преди сте харесвали тук - определен тип теми, хубави практики, шеги, начин на изразяване, начин на общуване между определени потребители и т.н.

# 53
  • Мнения: 22 036
На мен ми липсват заковаващите мнения на Птичия грип.

Липсват ми и силните опоненти, с които може да се спори в две различни посоки, без още втората реплика отсреща да е Лиляна, много си зла, тъпа, проста, дебела, недоклатена даскалка. Да допълня и любимото ми мърсол, трол, употребено безлично и често подхвърлено тук-там.

"Струва ми се, че идеята на темата е да се сподели кой каква динамика в форумните образи и отношения наблюдава от известно време насам. Да се напише нещо такова: Х оглупява, У се разхубавила, Z се оженила, U поумнява, V е откачила на тема еди коя си, тази вече не е забавна, онзи става все по-досаден, ония двете напоследък нещо са кисели, а пък една друга, да й се не надяваш - напоследък е страшна свежарка - може би откакто се разведе; а пък клюкарникът се скапва (или не се), в СО има тенденция еди каква си и така.".
Цитатът е на Куркума, а ако двамата с него не сме прави, то темата може да се затвори, защото дублира друга. Ти Лиляна, би следвало да го знаеш, тъй като следиш правилата.



# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво има да ѝ се разбира на темата?
Скрит текст:
... какво всъщност от старата картинка ми липсва. А на вас? Не е казано, че непременно трябва да е конкретен потребител. ...
 А на вас какво от форумния субстрат ви е карало да се усмихвате, което напоследък го няма? Ако от цялото това бла-бла не сте разбрали "какво, аджеба, иска да каже авторът", приемете темата така: "Носталгичен прочит на доброто старо форумско време".

Ей това:

Знам, че има тема "Форумски липси", но тя по-скоро е за конкретни лица, а аз имах предвид, липса на нещо, което преди сте харесвали тук - определен тип теми, хубави практики, шеги, начин на изразяване, начин на общуване между определени потребители и т.н.
Е, според това, кой не е по темата, освен този, който се опитва да интерпретира различно, а именно дали ние сме се променили. Аз никъде не виждам авторът да пита за наша промяна, а за промяна на други.

# 55
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Тя нашата промяна е тясно свързана с погледа ни върху останалите. Някой може да каже аз виждам променено това и онова, без да осъзнава, че се дължи всъщност и на негова промяна за възприемане на нещата. Mr. Green

Плюс това всеки е част от цялото тук. Защо да няма отношение и нашата промяна към темата?

# 56
# 57
  • Мнения: 329
Хе-хе, ех к'во ми е хубаво. Нещо като "да се завърнеш в бащината къща..." Виртуално привет на всички, да не ги изброявам поименно.  Hug

Тъжно е да разбера, че много познати лица, които споменавате по-напред, вече не пишат тук. Не бях наясно. И за да разведря малко, да попитам: а глигани в анцузи още намират ли се или и те отслабнаха и вече на са глигани?  Mr. Green  А още мерите ли си ги... килограмите? Кантара слагате ли го на входа на темата или вече и кантари няма? А размера на... обувките на мъжкото съсловие? hahaha Там фи-то и всичко останало, както си му е (беше) реда...


На мен ми липсва свободата да си спамя на воля Mr. Green Да мога да се заям спокойно с когото си искам.

Ами сега гледам има "Искам да кажа", което следва да е иновативен спамо-чат. Ех, а какви спамо-чатове имаше навремето, ей....

# 58
  • София
  • Мнения: 23 120
Ами сега гледам има "Искам да кажа", което следва да е иновативен спамо-чат. Ех, а какви спамо-чатове имаше навремето, ей....
Сребри, ти може и да си скърбиш за "онзи" спамо-чат, в който се поздравяваха със "Здравейте, пръдли", но на мен сегашната тема ми е далеч повече по вкуса. Така де, пиши ни, че сме станали по-културни.  Flutter

Колкото до глиганите - много сме, силни сме!  Grinning


# 59
  • Мнения: 2 457
Започна да звучи като Борил Laughing. Недей, Сребърен Wink

Общи условия

Активация на акаунт