Забременели след инвитро - тема 19

  • 56 534
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • България
  • Мнения: 3 621
Toва за фрешовете, плодовете, кръвната захар и инсулин е така. Аз си позволявам единствено зелени ябълки, помело, лимон и грейпфрут(най-вече),  но не на фреш, а си ги хапвам.  Така е по-добре , заради фибрите, но който както си прецени, интелигентни хора сме все пак. Сега обаче ме замислихте за грейпфрута. Аз от лекарствата съм само на фраксипарин, който е вечер , а грейпфрута го ям основно сутрин на гладно . Дали има връзка  newsm78
кафенце, расте човечето, наближава времето  Hug

# 691
  • Мнения: 2 144
Само едно сакче видя д-рРусинов. Видя още нещо си, което ....май или не е сакче или и аз не разбрах. Но е едно със сигурност. Едное едно, а без хич?!?!?! Щастлива съм и само с едно. Аз отидох за едно, две беше прекалено хубаво да го повярвам, че е истина. На мама бебоооокааа ай Laughing

# 692
  • Мнения: 618
Браво, Шакира. И едно да е - много си е добре. Аз винаги съм си мечтала за близнаци. Върнаха ми двечки. Когато д-р Михова ми каза, че е едно - много се зарадвах.

# 693
  • Мнения: 203
Добре дошли на новите мами. И аз като Кити продължавам да следя темата "Дългото чакане..." и повечето момичета го "познавам". Радвам се, момичета, че сте вече в тази тема. Лека и безпроблемна бременност.
На мен грейпфрутът ми е любимия плод. Тази зима не спирах да ям, а вие сега ме изненадахте.
Преди малко се връщам от преглед. Според доки бебето е добре. Вече тежи около 2700-2800 гр. Наближава момента.
Кафенце,радвам се за теб. Още малко остана найстина  Peace Ти до коя седмица си ходи при др Михова?
[/quote]
Исках да попитам за тези плацентарни молекули, които споменавате. Никога не са ми изследвани.
Онзи ден питах моята лекарка в "Щерев" и тя ме погледна така:  Shocked и каза, че няма нужда да се изследват...
Те индикатор за какво са?
Аз все още си ги пускам тези молекулки един път в месеца,който никога не са в границите си ... и затова съм на фраксипарин 0,3 всеки ден и утрогестан през устата.  Нямам грам идея за какво се пускат..

Относно киселинете-само зелени ябълки ми помагат на мен, а за фрешовете - пия само лимон, и комбиниран лимон и портокал. Ябълки,киви и портокали си хапвам по един,два броя от всеки плод на ден.

# 694
  • Мнения: 618
Мимчо, последно ходих при нея в 24 г.с. След това продължих при доктора, при който мисля да раждам. София ми е много далече. Между 28 и 30 г.с. е последната /трета/ фетална морфология. Желателно е да се направи, но аз я пропуснах. Тогава бяха големите студове и снегове, а и ММ беше в командировка. Нямаше как да пътувам с автобуса.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 361
Шакира и аз се зарадвах на сакче как иначе;)Сега чакам и жълтъчно мехурче и пулс,и сърчице дай Боже на всички!Просто искам стъпка напред от миналия път да стигнем...То че няма спокойствие-няма,пък и без никакви симтоми да се почувствам различна

# 696
  • Мнения: 3 213
На мен ми бяха казали, че едното сакче няма да се развие и да не храня надежди. Тъкмо свикнах с мисълта, че ще е едно и другото изведнъж се съживи. Голяма радост беше.  Laughing

# 697
  • Варна
  • Мнения: 361
Супер изненада Кити Simple Smile))

# 698
  • Мнения: 11 497
Ако някой разгадае за какъв *** ги пускаме тези плацентарни молекули, да сподели, моля  Laughing И аз всеки месец кихам 90 лв. там, като сложим и пътните, и прегледа при Михова, се получава една не много приятна сума....

# 699
  • Мнения: 2 144
Кити Кати, ти в момента леко подхрани моята надежда за двечки. Но това не означава, че сега ще ридая сълзи и сополи, ако си остане едничкото. То си е едно в момента де..Надеждата умира последна..Сега да не ме погнете пак. Хубаво е човек да мечтае, макар да съм реалист.

# 700
  • Мнения: 3 213
Кити Кати, ти в момента леко подхрани моята надежда за двечки. Но това не означава, че сега ще ридая сълзи и сополи, ако си остане едничкото. То си е едно в момента де..Надеждата умира последна..Сега да не ме погнете пак. Хубаво е човек да мечтае, макар да съм реалист.

До колкото разбрах, ти имаш киста, а не второ сакче ? При мен се видяха два сака т.е. две точки.  Peace

# 701
  • Мнения: 19 706
Ако някой разгадае за какъв *** ги пускаме тези плацентарни молекули, да сподели, моля  Laughing И аз всеки месец кихам 90 лв. там, като сложим и пътните, и прегледа при Михова, се получава една не много приятна сума....
И аз това се чудя. Аз вливах и Октагам, та скочих с още едни 750 лв. или колкото там беше.

# 702
  • Мнения: 11 497
Шакира, като минала по този път и чела доста, те уверявам, че едноплодната бременност е за предпочитане. С което, разбира се, не искам да обидя дамите, чакащи близнаци.

# 703
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз исках 2 и се молих и се пазарих, ама не подадоха лекарите.
Права е Момето е, че по лесно се износва едноплодна бременност.

За вливки, молекули и други такива не мога да кажа нищо, защото те не се практикуват при мен и съответно нищо такова не съм правила  Simple Smile .

# 704
  • Мнения: 2 144
Русинов видя едно сакче в матката с ембрионални структури и още нещо като сянка - може би, ама може да не е, ама било рано...Демек може да има, ама може и да няма, рано било. Докато кистата е в яйчника. Но аз си знам със сигурност, че поне едничкото мамино сладко си е там. Simple Smile  2мм юхууу, от това човек ще става Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт