Проблем с gmail акаунти

  • 3 729
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 429
 Влез в настройки - сигурност, после в запазени регистрации и изтрий всичко запазено

 

 след това като отвориш страницата за ВХОД в Gmail, след като си напишеш името на пощата и кликнеш НАПРЕД, за да си впишеш паролата, ще видиш под полето за паролата това квадратче за отметка(оставане в профила)

 опитай това и дано всичко е наред  Peace

 _________________________________________________________

 Ахаа... Hug сега видях, че си дописала в предното си мнение,
                            че вече си се оправила - радвам се! Stop


 
Скрит текст:
   Направих опит, и единствената причина която открих за да ти се затваря пощата и да ти иска наново ВХОД след всяко затваряне на браузъра, явно е липсата на отметка - да останеш в профила си.
Ами опцията с отметката я няма изобщо просто, нали пуснах снимката как ми изглежда по-горе.

И това направих, не става Sad В момента, в който изляза от мозила пак ми зарежда началния екран с всички профили без значение от линка.

Да взема да я преинсталирам тази мозила, не знам вече просто какво друго да пробвам Tired

Преинсталирах и за момента изглежда, че работи! Вече чак не мога да повярвам. Нищо различно не съм правила и отметката все така не ми излизаше, но като си влязох по веднъж в профилите поне за момента ми дава да превключвам без парола. Никакво обяснение нямам защо досега не се получаваше #Crazy

 Отметката си е там, но не си й обърнала внимание, като си се вписала сега наново след преинсталацията.
''остани в профила'' - винаги е включено(отметнато), но явно предишният път като си се вписвала, без да искаш си я изключила и понеже така ти е бил запаметен входа, те изхвърляше от акаунта след затваряне на браузъра.

 

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 07:48 от Mari_Mar

# 16
  • Мнения: 57
Сама си си отговорила на въпроса че с хром нямаш проблем, това означава че проблема е във версията на мозила, освен да изчакаш нов ъпдейт може да го оправят

Общи условия

Активация на акаунт