Щом зърнеш щъркел да лети, заявка дай за две черти!Бъдещи мами над 35

  • 35 690
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 973
Ех че хубав този Стоянчо  Heart Eyes
Мария, някой път може да дойдеш на среща, ще ги видиш повечето на живо.
И аз кавам да идват по-бързо щъркелите, че много булки чакат  Naughty

# 31
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Шери,ах каква си хитрушааа,ще те убия  hahaha Теб те искам на снимка,ама тази е толкова весела и лъха лудница от нея  Heart Eyes
Нямам фейс аз,махнах го преди повече от година и ми е екстра без него  Mr. Green
Скрит текст:
за срещите само си мълча и завиждам. Мм незнае че пиша тук,споделяла съм и доста неща за нас и за свеки  Whistling Ще кажете,кажи му че си на среща с приятелки,и той почва кои приятелки и бля бля... Е,все ще се Весна на някоя,няма да оставя нещата така Wink

# 32
  • Мнения: 2 603
Ех, че прекрасна щъркелова темичка, да е на късмет  Hug Шери  bouquet
Мария, ама че си и ти, не можеш един мъж да омоташ ли, ами кажи му, че срещата е на майки на деца родени в месеца на твоето дете, само мерак да имаш, не се измъквай  Hug Аз не виждам що се притесняваш, все пак с жени излизаш. ТМ да не е много ревнив? Ама нормално де, с такава хубава жена  Hug
Пате, тоз Стоянчо е страхотен, особено на последната снимка, ми идва да го щипна по сладките лапички  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 10 704
Стоянчо е мега яко Коте.  Уникат. Коте мечта.

# 34
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
ММ няма проблем че пиша тук, даже все ме пита има ли нещо интересно за него Simple Smile
Той пък си пише в друг форум, от време на време ми разказва нещо от там Simple Smile

Мимче ти видя ли снимките от срещите в албума с мацките които не си виждала Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Цап-царап в новата тема!
Шери, Мира  newsm51
Аз излязох в тройка жени да вечеряме. ММ ще каже, че съм го чакала да го няма, че да хукна... Simple Smile
Сега си пускам филмче и официално ще почивам...
ММ знае, че пиша тук, но не е проявявал интерес никога какво...

# 36
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Аз всички снимки из всички албуми съм разгледала  Mr. Green .Но и вие знаете,че точно тези мадами не сме виждали отдавна  Mr. Green
Звездичка,мм в момента ревнува в рамките на приятното,даже като комплимент го докарва,ама в началото беше  ooooh! Иначе хич немога да лъжа,не се и опитвам,а само като си помисля да го направя и вече ми е гузно,ахахха ще се отракам сигурно и аз като съвсем ми избият чивиите  Joy
Скрит текст:
Иначе го планувам отдавна,като ходи някой път до родния си град без нас,ама трудно и да има организирана среща тогава... Ще се видим и на живо,аз съм сигурна де Simple Smile

# 37
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
и мен ММ редовно ме пита - пиша ли тук, какво става, няма ли да излизаме...като ме види на компютъра и все пита - в бг мама ли си...и аз не виждам нищо лошо в това...ама Мимето ще си измисли начина, ние можем само съвети да дадем  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 758
Даре, тя къщата пак много хубава се получава и помощникът се събуди  Heart Eyes Ние първият път като се събирахме какво беше казала на ТМ, май нещо групичка за плетки бяхме. Я дай акъл на младите  Mr. Green
Момичета, благодаря ви за милите думи за моето коте Hug
Миме, хубаво е по малко да ревнува мъжът, все пак да се чувства тръпка.
Шери, аз не знам защо съм запомнила, че имате ротвайлерче newsm78 Алекс не е ли ухапал още кучето animal037
Мира
Скрит текст:
и аз не знам какво да ти кажа. На моменти съм по-добре, на моменти съм добре. Тази кинезитерапия не е стандартна да остана там да направя 10 процедури, а се правят макс 2 седмично и предвид разстоянието човекът ми даде упражнения, които да правя в къщи, но каза, че е нужно време за да ми заякнат мускулите. Дано се похеаля нялой ден с добри новини. И вие с Момо бързо да оздравявате Hug

Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 23:54 от lucky duck

# 39
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Шери аз пък мислих, че имате дакел.
Стянчо е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes !

Мария стига да не е много ревнив тм е ок, иначе става непосилно в дългосрочен план.

Мм знае, че пиша тук, но му трябва превод, ако иска да чете Mr. Green .

# 40
  • Мнения: 3 758
Две в едно, ти си най-добре, можеш да си пишеш каквото си искаш за ТМ за свеки, никой няма да разбере hahaha ММ също знае, че пиша. Даже някой път му разказвам нещо, ако започна без причина да се смея сама пред лаптопа.
Мария, разгледах наново снимките от срещите, 3 от 5 те мацки ги има там  Grinning

# 41
  • Мнения: 481
Шери и Мира, bouquet страхотна щъркелова тема, да донесе късмет на всички тук Praynig Hug И аз много харесвам щъркелите,не само защото носят деца,но и заради пролетта, новото начало..Тук преди години все ми се смееха, че се оглеждах след Баба Марта за щъркели  (за да си сваля мартеничките), а тук смятат,че като видиш щъркел ще забременееш и често жени са ми отговаряли, да си ги гледам, че те не искали да ги виждат hahaha
Честита месечинка на Ида bouquet
Стоянчо е просто да го хванеш и да го мачкаш, мачкаш.. Hug
Шери, голяма веселба пада с Алекс и кучо Peace
И ММ знае, че пиша тук,често пита за какво се смея на глас Laughing
Момо и всички болни бързо да се оправят.
Коте, как е Белла?
 Hug на всички

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 01:46 от M♡m♡S♡

# 42
  • Мнения: 2 473
Здравейте всички! Нямаше ме от сутринта и вече има нова чудна щъркелова тема! Браво Шери, Мира!

Запомних, че Мистик ме пита за родилното тук. Ами ако всичко е наред приспиваш само една нощ, т.е. днес раждаш и утре те пускат. Аз обаче останах с две преспивания, защото родих точно в 00.08 минути през нощта и затова.Когато се роди бебче веднага се пуска на целия етаж една страхотна мелодия и така всички разбират, че има ново човече вече. На нас обаче не ни я пуснаха мелодийката, защото след 10 вечерта трябва да се пази тишина. Всичко ти дават от болницата - и нощница, и памперси и козметика за бебето и храна си поръчваш по каталог и всяко ядене ти звънят по телефона в стаята да те питат какво желаеш. Няма да ви казвам какви удобства ти правят , само и само да се чувстваш комфортно. Непосредствено след раждането те питат дали си гладна и ти носят веднага храна. На мен ми се извиниха, че ми носят студена, защото било посред нощ. Ваксини не се слагат в болницата, само едни антибиотични капки в очичките. Ваксините  се слагат на втория месец при личния лекар на бебето.
Доспа ми се, уморих се днес, утре пак ще се включа! bouquet

# 43
  • Мнения: 2 497
Добро утро, момичета Hug Благодаря за новата пролетна темичка, Шери - дано се напълни само с хубави новини bouquet
Едно котешко кафенце от мен

# 44
  • Мнения: 8 533
Пате, не му бях официализирала на ММ тематиката на темата. Той знаеше, че пиша в тема за плетки и сам беше решил, че на такава среща отивам. После му разказах. Ама остана като майтап, че за плетки си говорим. Мария, ако е ревнив и него ще вземем Wink Ама много жени, може лошо да му стане.
И аз му разказвам като има нещо интересно. А и няколко пъти се е появявал по срещи. Последно в СтЗ нали се видяхме семейно.

Общи условия

Активация на акаунт