Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 914
  • 257
  •   1
Отговори
# 135
  • тук-там
  • Мнения: 5 711
Я първо ти дай малко инфо. Кои точно симптоми изчезнаха? какво е зацапването - кафеникаво или чиста кръв? И най-важното е да се поуспокоиш. Наистина няма какво да направиш, освен да се надяваш. Стискам мнооого силно палци! А, и кръвния тест в коя седмица показа, че си? Дай и датата на последната М., за да видим дали отговаря. Това е важно за нивото на прогестерон. Може той да е проблемът.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 249
Я първо ти дай малко инфо. Кои точно симптоми изчезнаха? какво е зацапването - кафеникаво или чиста кръв? И най-важното е да се поуспокоиш. Наистина няма какво да направиш, освен да се надяваш. Стискам мнооого силно палци! А, и кръвния тест в коя седмица показа, че си? Дай и датата на последната М., за да видим дали отговаря. Това е важно за нивото на прогестерон. Може той да е проблемът.

ПРМ - 09.03.2006 - от тук следва, че точно днес би трябвало да влизам в 5гс.
Кръвният тест, направен в понеделник, показа 13 и нещо стойност на ЧХГ, отговарящо на 3-4 гс.
До понеделник-вторник ме боляха гърдите и ми кървяха венците (нещо, което никъде не бях чела и няма как да си внуша) и вчера в един момент просто осъзнах, че гърдите вече не ме болят, придърпването, което си имах ниско долу, вече не е ту дясно, ту ляво, а си е баш в средата... Това имах предвид
Зацапването - не мога да го определя по цвят. Иска ми се да кажа кафеникаво, ама май си е "стандартен цвят"  Sad

# 137
  • Мнения: 3 372
Здравейте,
закъснява ми 4 дена и няма признаци да ми дойде Grinning Само гърдите ме болят Cry Възможно ли е да съм бременна? Постоянно ми се яде сладко, а по принцип не обичам newsm78 Страх ме е да си направя тест, че все отрицателни излизат Cry

# 138
  • Мнения: 998
Миленна21, направи си тест няма страшно поне ще имаш някакъв отговор!

_Ним_ - пиши, като се върнеш, пожелавам ти успех, симптомите не са постоянни всеки ден!

Аз другата седмица ще съм по активна във форума, защото тогава ще чакам да не ми дойде, въпреки че надежда почти нямам правихме го само два пъти! Някак си не става, като насила е, аз се ядосвам, че мъжът ми изобщо не пита кога трябва....сигурна съм познат проблем за повечето от вас!  Weary

# 139
  • Мнения: 2 120
Преди да грабна куфара и да тръгна по света, само влизам да ви кажа, че много бързате с тестовете, момичета, от Леа, през Милена до Ним. Ще ви стискам силно палци, за тестовете, които ще направите като му дойде времето, т.е в деня на М.

# 140
  • тук-там
  • Мнения: 5 711
Ним, да разбирам ли, че болките са предменструални? Това, че не те болят гърдите може и да е лош знак, може и нищо да не означава. По мои сметки трябва да си в 5 г.с. Аз все си мисля, че прогестеронът прави белята. Дано да съм права и да си все още бременна! И с малко хапченца да се оправиш!

Милена, направи си тест! По-добре да знаеш, отколкото да се чудиш.

# 141
  • Мнения: 3 372
Мерси, утре вече ще се престраша, че днес няма да имам никакво време Wink

# 142
  • Мнения: 9 990
Милена-как си издържала досега без тест-я да си направиш бързо-при 4 дена закъснение би имало някакъв резултат. Rolling Eyes
При Ним имаше закъснение и отрицателни тестове-само кръвния и показа бременност
Леа бърза-наистина.
Гера-то и ние веднъж само сме го правили...ама си се надявам.... TiredАми на мен днес ми е денят, едвам го дочаках и сега ме е страх и мен...

# 143
  • Мнения: 1 950
Ним, стискам палци  Praynig. Знам, че е трудно, но се опитай да бъдеш по-спокойна Hug
Подкрепям Дарето за това, че не трябва да се бърза с тестовете. Аз поне на това се научих през тези месеци. След като в началото направих един два и се натъжавах разбира се, реших, че ще се тествам само и единствено, ако имам закъснение.
GERA и аз съм като теб Laughing и не си мисли, че си проблем за който и да е Laughing, всичко това е нормално, ние не сме машини все пак. А иначе надежда винаги има, дори и само с един път Laughing

Хубав ден ви желая   bouquet

# 144
  • София
  • Мнения: 4 272
Леа, много бързаш, мила! Съвсем нормално е сега тестът да не отчете. Болят ли те гърдите все още? Понеже не знам твоята предистория, ще си позволя да те попитам, защо правиш инсеме. Също съм любопитна, колко е голямо детенцето ти. Ох, народната милиция разпитва  Wink. Срам ме хвана  Embarassed
Ами предисторията ми е такава/ който я знае да не чете/. От две години правя опити за второ дете. Първото е вече на 6г. и половина. Изследванията ми са наред: хормони - в норма, спермограма - мн. добра, тръби - проходими, но едната е нагъната, овулация - имам, фоликулите се пукат. Всичко е ОК, а бебе няма и затова реших да порбвам с инсеминация. Тази ми е втората и изглежда отново ще е неуспешна. Ами това е.
Иначе симптомите още си ги имам - болят ме гърдите, пишкам често, ям като ламя и посещавам често тоалетната.

# 145
  • Мнения: 9 094
Леа, подкрепям те в решението ти да си починеш, но пак ще ти се карам за избързването с теста   umnikuu   bouquet С теб съм.

# 146
  • Мнения: 2 120
Ним, незабавно да ходи на лекар. При мен не се задържа бебето само с хапчета, бързай миличка.
Леа, изчакай и не прибързвай ъс заключенията. Бебето ще дойде.
Ако пипате мен, ако съм бременна, ще правя кръвен тест през два дни в началото, защото съм си патила от падане на нивата на ЧХГ. Лошо е, че се усетих, когато беше невъзвратимо, но сега вече знам, че трябва да се действа. Не само хапчета има, а и инжекции, но някои лекари мислят, че  е нормално малко да прокървиш. И меко казано изчакват,  а това чакане може да побърка нас, които прекалено дълго сме чакали.

# 147
  • Мнения: 9 990
Когато има индикация за проблем е задължително да се следи-ако трябва и всеки ден-за това съм съгласна с Дара.Кървенето е проблем.

# 148
  • Мнения: 998
Някой беше пуснал в темата от миналата седмица, един календар за изчисляване на овулацията на руски, според него сме го правили точно в подходящите дни, даже и двата пъти, но ме е страх да се надявам след разочарованието от миналия месец!

# 149
  • Мнения: 1 925
Иначе симптомите още си ги имам - болят ме гърдите, пишкам често, ям като ламя и посещавам често тоалетната.
И при мен ги има същите симптоми. Не съм си правила тест, чакам до 15-16, когато -не-трябва да ми дойде леката  Praynig Аз се чудя, защо напоследък съм се разпишкала така и пред ноща поне 3 пъти ставам.... Уфф, даноооооо да има две чертичкии Praynig

Общи условия

Активация на акаунт