Струва ли си да продължавам да се боря

  • 16 290
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20
Значи просто си му е добре да има дом, сготвено, изпрано и да му гледаш детето. Ама и не му се разделяло, пък крещи насреща... А не предлага ли някакво разрешение, или само вика? Защото ако само вика, е по-добре наистина да помислиш за раздяла.

За него ние проблем нямаме, щом не ме бие, не изневерява и не е алкохолик всичко е наред. Когато започна да говоря тихо и кротко, че така не може да продължава, че и детето страдата и изобщо говоря на съвест, или само кима или гледа темерутски и понякога обещава, че всичко ще се нареди.

# 46
  • Мнения: X
Здравей. Имала съм 2 темерути такива с една зодия, бившия ми приятел с който живях една година за да разбера че не държи на мен а съм една работничка и готвач, а и татко, само биеше майка.
Твоя мъж да не е зодия скорпион? В началото на брака винаги е ок.

Правите ли секс?

Да не би да има проблеми с знаеш кое?

Искаш ли понякога ти от него секс а не само да те ръчка? Обличаш ли се секси?

Мъжете са странни птици, един път да ги обидиш и вече край нищо не споделят!
Успех!

# 47
  • Мнения: 2 837
Жената вече отговори на подобен въпрос. Не разбирам това желание за ровичкане в чаршафите на хората.
Не всеки семеен проблем е породен от липса на секс.
Познавам подобни хора. В техните очи са прави, което значи, че каквото и колкото и да говорите, трудно нещо ще се промени. Струва ми се, че полезните варианти са два - или да намериш други занимания и повече контакти с приятелки, като така нуждата ти от близост и общуване ще е задоволена, а с мъжа си общуваш на санитарния минимум, толкова, колкото можеш да понесеш. Стига, разбира се, той да не те спира. Другият вариант е да си събереш багажа и да не се обръщаш назад.

# 48
  • Мнения: 21 586
  Щом няма проблеми, които да го напрягат и да не му излизат от ума, значи просто по характер си е един кисел г.з.
 Няма ли нещо хобита, дейност която да го развеселява и зарежда? Риболов, нещо да излезете да гледате, спорт, набележи нещо дето ще му е интересно и ще го интересува и го заведи. Какви са тия работи само да седи вечер в къщи и да се заяжда.
  Да не би много да се уморява през деня?

# 49
  • София
  • Мнения: 4 328
ама защо това изстрадало от липси момиче ще продължава да се опитва да му прави веселото на този 40+ годишен мъж?
промяната ще е от ден до пладне, а и доколкото схванах, може и това да го изнерви. просто си иска да не го закачат!

# 50
  • Мнения: X
Аз откакто чета във форума, си мечтая да попадна на тема/сайт (не е задължително да е тук    Laughing  ), създадена и списвана от мъже, споделящи си и тюхкащи се върху подобни (например) теми:
-защо жена ми е все намръщена?
-какво да направя, за да й върна настроението?
-ако я заведа някъде за 2-3 дни, дали ще има повече секс?
-защо постоянно е кисела и вика по детето?че и по мен?
-дали още ме обича?    newsm78
-гледам Иванчо и Марийка как си гукат всеки ден, защо и ние не сме така?     Sad
-и т.н., и т.н. проблеми в междуотношенията.   
А дано, ама ...надали!
Само ние жените, се тюхкаме, вайкаме, ставаме на подлоги да спасяваме нещо, за което на мъжете хич не им дреме.Щото, ако поне маааалко им пукаше, нямаше да са такива мърсолници.

# 51
  • Мнения: 20
ама защо това изстрадало от липси момиче ще продължава да се опитва да му прави веселото на този 40+ годишен мъж?
промяната ще е от ден до пладне, а и доколкото схванах, може и това да го изнерви. просто си иска да не го закачат!
Това е, да, човека иска никой да не го закача за нищо. Като кажа дай да идем някъде тая вечер просто ей така да хапнем да пийнем, ме гледа като полезно изкопаемо, сякаш кой знае какво искам.
Ами мисля си, че съм поддържана жена, даже доста екстравагантна понякога, ходя си редовно на фризьор, маникюр, не е да съм някоя изостанала лелка, но и това не ми е помогнало, изобщо не му прави впечатлени, само пари за глупости съм харчила. 

# 52
  • Мнения: 32 039
ама защо това изстрадало от липси момиче ще продължава да се опитва да му прави веселото на този 40+ годишен мъж?
промяната ще е от ден до пладне, а и доколкото схванах, може и това да го изнерви. просто си иска да не го закачат!
Това е, да, човека иска никой да не го закача за нищо. Като кажа дай да идем някъде тая вечер просто ей така да хапнем да пийнем, ме гледа като полезно изкопаемо, сякаш кой знае какво искам.
Ами мисля си, че съм поддържана жена, даже доста екстравагантна понякога, ходя си редовно на фризьор, маникюр, не е да съм някоя изостанала лелка, но и това не ми е помогнало, изобщо не му прави впечатлени, само пари за глупости съм харчила. 

Лично за мен би било изключително унижаващо да имам твоето поведение. Някъв си там ще ми прави фасони, а аз ще го коткам.  ooooh! То се пробва веднъж, дваж. Говори се, ама като няма ответна реакция има друго решение.
Сама ти казваш, че и за секс нямаш вече желание. То тогава какво искаш.
Сигурно се чувстваш самотна. Замисли се. С него си сама и се нервираш. Като си без него, пак ще си сама, ама няма да има кой да те нервира.
И като не иска да излиза с теб, какво те спира теб да излезеш. Приятелки нямаш ли. Звънкаш и почваш "Пенке, айди да одим на кино, театър или някъде другаде" А на мъжо му заявяваш "Мило, отивам еди къде си. Гледай детето. И излизаш.

# 53
  • Мнения: 2 837
ама защо това изстрадало от липси момиче ще продължава да се опитва да му прави веселото на този 40+ годишен мъж?
промяната ще е от ден до пладне, а и доколкото схванах, може и това да го изнерви. просто си иска да не го закачат!
Това е, да, човека иска никой да не го закача за нищо. Като кажа дай да идем някъде тая вечер просто ей така да хапнем да пийнем, ме гледа като полезно изкопаемо, сякаш кой знае какво искам.
Ами мисля си, че съм поддържана жена, даже доста екстравагантна понякога, ходя си редовно на фризьор, маникюр, не е да съм някоя изостанала лелка, но и това не ми е помогнало, изобщо не му прави впечатлени, само пари за глупости съм харчила. 
Всъщност това е типичното поведение на подобен вид мъже, поне според моя опит.

# 54
  • Мнения: 1 793
Щом от 3 години е така, няма да се промени. Или го приемай какъвто е, или си търси късмета другаде.

# 55
  • Мнения: 20
ама защо това изстрадало от липси момиче ще продължава да се опитва да му прави веселото на този 40+ годишен мъж?
промяната ще е от ден до пладне, а и доколкото схванах, може и това да го изнерви. просто си иска да не го закачат!
Това е, да, човека иска никой да не го закача за нищо. Като кажа дай да идем някъде тая вечер просто ей така да хапнем да пийнем, ме гледа като полезно изкопаемо, сякаш кой знае какво искам.
Ами мисля си, че съм поддържана жена, даже доста екстравагантна понякога, ходя си редовно на фризьор, маникюр, не е да съм някоя изостанала лелка, но и това не ми е помогнало, изобщо не му прави впечатлени, само пари за глупости съм харчила.  

Лично за мен би било изключително унижаващо да имам твоето поведение. Някъв си там ще ми прави фасони, а аз ще го коткам.  ooooh! То се пробва веднъж, дваж. Говори се, ама като няма ответна реакция има друго решение.
Сама ти казваш, че и за секс нямаш вече желание. То тогава какво искаш.
Сигурно се чувстваш самотна. Замисли се. С него си сама и се нервираш. Като си без него, пак ще си сама, ама няма да има кой да те нервира.
И като не иска да излиза с теб, какво те спира теб да излезеш. Приятелки нямаш ли. Звънкаш и почваш "Пенке, айди да одим на кино, театър или някъде другаде" А на мъжо му заявяваш "Мило, отивам еди къде си. Гледай детето. И излизаш.
Ами аз го правя,не често разбира се,но го правя.
И защо да е унижаващо поведение, ти така с лекота ли би захвърлила брака си. Верно не издържам, ама имам още някаква надежда, или поне ми се иска да е така.
Аз ако реша да затрия брака си, изобщо няма да се тюхкам тука и да търся съвети, ами директно го правя. Но аз искам да го спася.

# 56
  • Мнения: 32 039
Скрит текст:
ама защо това изстрадало от липси момиче ще продължава да се опитва да му прави веселото на този 40+ годишен мъж?
промяната ще е от ден до пладне, а и доколкото схванах, може и това да го изнерви. просто си иска да не го закачат!
Това е, да, човека иска никой да не го закача за нищо. Като кажа дай да идем някъде тая вечер просто ей така да хапнем да пийнем, ме гледа като полезно изкопаемо, сякаш кой знае какво искам.
Ами мисля си, че съм поддържана жена, даже доста екстравагантна понякога, ходя си редовно на фризьор, маникюр, не е да съм някоя изостанала лелка, но и това не ми е помогнало, изобщо не му прави впечатлени, само пари за глупости съм харчила.  

Лично за мен би било изключително унижаващо да имам твоето поведение. Някъв си там ще ми прави фасони, а аз ще го коткам.  ooooh! То се пробва веднъж, дваж. Говори се, ама като няма ответна реакция има друго решение.
Сама ти казваш, че и за секс нямаш вече желание. То тогава какво искаш.
Сигурно се чувстваш самотна. Замисли се. С него си сама и се нервираш. Като си без него, пак ще си сама, ама няма да има кой да те нервира.
И като не иска да излиза с теб, какво те спира теб да излезеш. Приятелки нямаш ли. Звънкаш и почваш "Пенке, айди да одим на кино, театър или някъде другаде" А на мъжо му заявяваш "Мило, отивам еди къде си. Гледай детето. И излизаш.
Ами аз го правя,не често разбира се,но го правя.
И защо да е унижаващо поведение, ти така с лекота ли би захвърлила брака си. Верно не издържам, ама имам още някаква надежда, или поне ми се иска да е така.
Аз ако реша да затрия брака си, изобщо няма да се тюхкам тука и да търся съвети, ами директно го правя. Но аз искам да го спася.

Не съм омъжена и не бих захвърлила брак с лека ръка. Но за мен е унижаващо да търча като малко куче след човек на който очевидно не му дреме за мен. Ще го правя до един момент.
Също така не бих търпяла грубости. С мен ако се държи някой безпричинно грубо, лошо му се пише. Ти защо го търпиш това, не знам. Съвсем естествено е да не искаш вече и секс да правиш с него, а лично за мен това означава началото на края.

А ти си решаваш дали ще търпиш това или ще се примириш.
Сама казваш, че преди е бил различен. От това съдя единствено, че е спрял да те обича и сега си му просто удобна - чистачка, готвачка, че и секс има. И детето гледаш. Не иска да те загуби поради тези причини. Когато човек обича някой - го показва, а не се държи все едно го няма.
Това е.

# 57
  • Мнения: 1 793
Аз ако реша да затрия брака си, изобщо няма да се тюхкам тука и да търся съвети, ами директно го правя. Но аз искам да го спася.

Брак се спасява с взаимни усилия на двамата. От страна на мъжа ти усилия няма, а ти само си губиш времето.

# 58
  • Мнения: 2 837
Не, не значи, че е спрял да я обича. По-вероятно значи, че сега е сигурен, че тя ще остане с него и не се налага да се преструва.

# 59
  • Мнения: 32 039
Не, не значи, че е спрял да я обича. По-вероятно значи, че сега е сигурен, че тя ще остане с него и не се налага да се преструва.

Да се преструва за какво?
Че я обича. Нали казах. Ако обичаш някого, няма да се държиш лошо с него.
На него му е било зор да я върже. Може да  я е обичал в началото или поне много да я е харесвал. Сега вече няма за какво да се старае. Тя му е сигурна. Уж де. Няма нищо сигурно в тоя живот.

Общи условия

Активация на акаунт