~Пролетта пристигна вече, щъркел носи ни АПРИЛското човече!~№7

  • 55 929
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 324
Благодаря, дано Simple Smile!
Хаха... първото вече го изпрактикувах днес, и за второто се знае   Sunglasses Grinning

# 706
  • Мнения: 79
Здравейте мами,
Да се похваля че днес в 8:47 станах мама за втори път, имам момченце Димитър, 3300кг. 50 см. Рус и красив😀😍😀😀😀!
Влязъх с усмивка, всички бяха много усмихнати, секциото мина бързо, след два часа бебо беше на гърдата на мами! Нямам нищо все още, но го слагам и каквото такова. Вече се движа от 18:00 ч. Има болки ,но няма как, чувствам се добре, само се притеснявам ,че сега много плаче, дано не го боли нищо, казаха ми ,че е нормално и че е ОК.
Успех на всички, които си чакат най-голямата радост!

# 707
  • Мнения: 2 379
Simple Smile Честито, нека да плаче, да развива гръдния кош! Simple Smile Трябва да се знае,че има бебе:)
Чета за новите бебета и като гледам Тервел, чак се чудя как наистина лети времето, вече не е онова малко грахче, за 18-19 дни напълни бузите, кокори се, бодърства, стиска ми пръста, смее ми се .......да растат буболанчовците, повечко или по-малко плач.....важното е живи и здрави!

# 708
  • Мнения: 1 256
Андреева, честито бебче! Да е живо и здраво, а ти се възстановявай бързо.
Момичета, тези симптоми, които ги имате наистина подсказват че раждането наближава, особено разстройството.
И мен от днес ме е обхванал голям страх, макар че имам още 10 дни.
А наистина в нашата майска групичка се родиха вече доста бебета.

# 709
  • Мнения: 271
Андреева, честито бебче!
Аз чакам с нетьрпение срещата с моето момче. Всяка вечер имам контракции, но легна ли всичко отшумява. Вчера се поглезих, ходих на фризьор и козметик...да минава времето Simple Smile по-бьрзо и приятно.

# 710
  • Мнения: 2 516
Момичетаа, родих!  Heart Eyes
Момченце - Даниел, 2900кг, 50см. Като едно мишленце е Simple Smile) Всичко е наред, и двамата сме добре Simple Smile

# 711
  • Мнения: 712
Andreeva, честито!  Hug
Крисиии, кога успя! Честито!  Hug
да са ви живи и здрави дечицата, момичета!
При мен продължава кафеникавоо зацапване. Имах и болезнени контракции, но са много нарядко. От цялата работа не се наспах. Ще видим какво ще стане на прегледа. Искам вече да гушна момчето ни! От днес официално сме в зодия телец Wink

# 712
  • Мнения: 356
Андреева, Крисии, честити бебчета  Hug Да са живи и здрави и многоо да ви радват. Вие бързо се възстановявайте  bouquet

Андреева, когато си по-добре ако може да разкажеш как е минало. Кога ти дадоха бебчето за първи път? И при теб ли си стои? До колкото се сещам ти беше в Майчин дом и ми е интересно, защото аз утре съм на преглед там и ще видим какво ще се разберем с док  Laughing

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Андреева, Криси да са ви живи и здрави бебчетата  bouquet
Криси, когато имаш време ще разкажеш ли какво стана, настръхнах цялата като прочетох. Blush Аз днес също съм на преглед и да видим как вървят нещата. Имам само леки менструални спазми.

# 714
  • Мнения: 2 516
Благодаря, момичета Simple Smile)
Снощи, както си стоях, ми текнаха водите в 18:10. Чудих се пишкам ли, води ли са... Но си пролича, че не е пишкане. Болки нямах, докторът каза да ида първо в кабинета му. Прегледа ме, имах 1см разкритие, което е нищо. Прати ме в болницата и каза, че ще дойде посреднощ, защото нямало да стане скоро. В болницата ме прегледаха и ми казаха същото. На час се получавало по 1см разкритие. Аз се шашнах... Викам ще има да ме боли... Беше 7:30 и като ги сметнах колко часа ще минат, ми стана лошо. Много бързо ме хванаха болките, обаче. Кръстът ми беше ад! В крайна сметка докторът дойде към 9 без нещо и вече имах 5см разкритие  Grinning Той се изненада, че за 1 час съм получила половината разкритие. Каза, че до час и нещо ще родя. Така се зарадвах, защото си болеше.Акушерките бяха много добри, много ми помагаха, казваха ми кога да дишам. Обясниха ми да не се паникьосвам като почне раждането и като усетя болка отзад, все едно, че ми се ака, да напъвам от кръста надолу, а не от главата. В 10:25 някъде получих пълно разкритие. Още в преродилна почнах леко да напъвам, изместиха ме в родилна.В 22:40 се роди малкото юначе Simple SmileHeart Eyes Уж разбрах за напъните, ама не ги правих като хората и имам 5 шева. Сега ме боли дупето само. Мъжът ми като влезе при мен и каза,че изглеждам все едно не съм раждала. Аз бях ухилена до ушите Simple Smile) А преди това ме е чул да викам здравата  Crazy
Като цяло мога да кажа, че никога не съм се чувствала по този начин. Несравнимо е!
Пожелавам на всички да го изпитате в най-скоро време Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 1 069
Видя ли, че всичко ще е наред, Криси! Браво, честито юначе!   bouquet

Да е много здрав и ти да имаш много кърма!   Hug

Кръстът и бедрата надолу се схващат само при първото раждане, при следващите вече не боли така и разкритието идва много бързо.  Хайде, успех с кърменето сега!    Hug

# 716
  • Мнения: 3 331
Андреева и Криси, честити бебоци! Да бъдат здрави!
Моето бебче трудно пръцка, напъва се и нервничи. Едвам заспива. Добре, че татко му си е вкъщи тези 2 седмици, за да го приспива на ръце, а през това време и аз да поспа. Чувствам вече натрупаната умора. Никога не съм била по-уморена, но и никога по-щастлива.

# 717
  • София
  • Мнения: 324
Честито за двете бебчета!   Hug
Най-накрая да чуя хубав ,подробен разказ за естествено раждане... Имах нужда да прочета нещо такова Simple Smile Криси, благодаря, че сподели Simple Smile
Хм, това с болките в кръста признак ли е...? Днес се събудих със силни такива, въпреки че сега поотщумяха сякаш...
Успех на всички чакащи!

# 718
  • Варна
  • Мнения: 843
Здравейте мами,
Да се похваля че днес в 8:47 станах мама за втори път, имам момченце Димитър, 3300кг. 50 см. Рус и красив😀😍😀😀😀!
Влязъх с усмивка, всички бяха много усмихнати, секциото мина бързо, след два часа бебо беше на гърдата на мами! Нямам нищо все още, но го слагам и каквото такова. Вече се движа от 18:00 ч. Има болки ,но няма как, чувствам се добре, само се притеснявам ,че сега много плаче, дано не го боли нищо, казаха ми ,че е нормално и че е ОК.
Успех на всички, които си чакат най-голямата радост!

Честито бебче Димитър, много здрав и усмихнат да расте и много да радва кака  Heart Eyes  bouquet

Момичетаа, родих!  Heart Eyes
Момченце - Даниел, 2900кг, 50см. Като едно мишленце е Simple Smile) Всичко е наред, и двамата сме добре Simple Smile

Честито бебче Даниел, да е радост голяма на мама и тате  Heart Eyes bouquet

# 719
  • Мнения: 48
Честити рожби нека бъдат живи и здрави.Бързо въстановяване на вас момичета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт