Shadowhunters (Реликвите на смъртните) 2

  • 57 415
  • 522
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
На мен в началото изобщо не ми харесваше Хари като Магнус, но сега ми харесва, той е страхотен танцьор и много му отиват театралността и странните жестове на Магнус.

# 31
  • София
  • Мнения: 369
Съгласна съм с горното мнение. А и как да го забрави човек този Хари още от "Клуб Веселие".

# 32
  • UK
  • Мнения: 3 959
Толкова ми е симпатичен сега, че чак ме е яд на Глий че го ползваха за запълване на фона толкова време.

# 33
  • Мнения: 1 163
Запълваше фона и в Step up, но сега с тази роля, при положение химията между него и Мат и липсата на такава между Клейс (дори не заслужават така да се наричат, ама айде) мисля, че дойде и неговия звезден миг. Дано се възползва подобаващо.

Що за глупост е Клеъри да го играе, че почти не е засегната от това, че Джейс й е брат? Та в книгата те бяха еднакво съсипани, а тук едва ли не "Ми ко толкоз!"

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Абе защо на Джейс едното му око е синьо, а другото кафяво? В книгата не си спомням такова нещо ?  newsm78

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 325
То имало нова тема  bouquet
Малек бяха супер  Heart Eyes kiss
Абе защо на Джейс едното му око е синьо, а другото кафяво? В книгата не си спомням такова нещо ?  newsm78
Мисля, че на актьора такива са му естествените очи.

# 36
  • София
  • Мнения: 369
Да, хетерохромия се наричаше, мисля. Само че при него е частична, тоест половината око е кафяво. Иначе преживях факта, че не му сложиха лещи, в книгите Джейс е със златни очи. Flutter

# 37
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
О, как се изкефих, ох.  newsm44
Малек  Heart Eyes Алек  newsm19 smile3544

Много ме дразнят Клеъри /нея по принцип не я понасям/ и брадър.

# 38
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Как ми се иска да съм на мястото на Магнус.  Whistling
Скрит текст:

# 39
  • София
  • Мнения: 369
Как ми се иска да съм на мястото на Магнус.  Whistling
Кой не иска?  Crazy

Може ли някой да ми обясни какво стана с Камила? (След шамара на Клеъри, който беше съвсем правдоподобен.   hahaha )
Гледам снимки от предстоящия финал и явно ще възкръсне!?
 

# 40
  • DE
  • Мнения: 9 068
Уф, да споделя какво видях от изгледаните 2 епизода.
Как можаха така да осе... образа на Клеъри и да го направят тоя опулен кифльоч  Sick
Всички женски образи са пълен отврат. Иначе, добре въвеждат в историята, още от начало дават много разяснения, музиката е много подходяща. Саймън, Алек и Джейс, Магнус се справят добре с играта. Джейс може и да го преглътна, добре играе младежа, хубав е, но тая прическа...  ooooh!
Дори господин "Олд Спайс" се справя добре, а имах доста резерви към него  Grinning
Обичам историята и ще гледам, защото ми е приятно да видя на екран образите от книгата. А, демоните са върха  Grinning
Не разбирам с какъв превод гледате, с този когото гледам аз(он лайн в някакъв сайт) Магнус си е Магнус.
Те дори актьорите казват Магнус, как така се трансформира в Малек  newsm78
Щях да забравя, втрещих се от Чернобил  ooooh! Тия луди американци с тяхната параноя на тема Русия  hahaha яко промиват мозъци  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 369
Дането, Магнус си е Магнус.  Laughing
Малек е ship name, тоест хората, които харесват Алек + Магнус като двойка, ги наричат събирателно = Малек. Джейс и Клеъри пък са Клейс. Изи и Саймън - Сизи и т.н.

Аз изгледах целия 12-ти епизод и разбрах какво е станало с Камила.  ooooh!
Скрит текст:
Рафаел я бил заключил, хайде приемам го. Ама защо пък у нея е Сивата книга, нали беше между страниците на една готварска книга в имението.

# 42
  • DE
  • Мнения: 9 068
Боже, колко съм зле ooooh! И тук ли има шипери. Изобщо не ми хрумна, че е абревиатурата  Crazy

Валантайн говори на руски  ooooh! тия не са наред. Да вкарат такава евтина пропаганда в младежки филм. Което ме подсети, защо отдавна не гледам американско кино, с малки изключения.

Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 16:30 от дането

# 43
  • София
  • Мнения: 369
Снимки от наградите Glaad.  Flutter





И благодарствено видео до нас, феновете на малек. Heart Eyes
https://m.youtube.com/watch?v=GmgweizJj8U&feature=youtu.be

# 44
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Много е хубав Алек.  Heart Eyes
Даже ще му простя и фикуса на главата.  Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт