За памперсите

  • 47 805
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 026
Здравейте! Малко за памперсите. Днес видях, че Бочко също са изкарали памперси - някаой ползвал ли ги е и какво ви е мнението за тях?

Другото, което ме вълнува е какви, колко и колко големи да са първите памперси, които да купя и кога да ги купя?

# 91
  • Мнения: 4 292
За болницата взех малък пакет на Памперс 2-5 кг. Бързо заминава, но нарочно не взех по-голям, за да видя как ще е, а то май и няма по-големи пакети new born newsm78

# 92
  • Мнения: 10 664

Sick
В тази мивка не миете ли съдове, или най-малкото плодове, зеленчуци?
Мием, разбира се. Мивката се минава с гъба и Сив преди къпане. Не къпя всеки ден. А на дъното й слагам мека постелка, от тези за изцеждане на чаши, за да не се пързаля малкия и за да не му е студено на крачетата при допир. Мивката ми е специално пригодена за къпане на бебето - монтирала съм си гъвкаво душче. И моето бебе е зимно, а банята ни е ледена. Кухнята е най-топлата ни стая. Мивката ми е широка и достатъчно дълбока, тип керамична. И англичаните си къпят децата в мивката, защото спестява много усилия и време. Къпането ни трае около 15 мин.
И, разбира се след къпането мивката се изплаква и продължава да се ползва за миене на чинии, а продуктите не влизат в контакт с мивката, защото са в съдове.

# 93
  • Мнения: 1 700
Здравейте! Малко за памперсите. Днес видях, че Бочко също са изкарали памперси - някаой ползвал ли ги е и какво ви е мнението за тях?

Другото, което ме вълнува е какви, колко и колко големи да са първите памперси, които да купя и кога да ги купя?
бяха ми дали мостра от детски магазин за мен са добри,но като цена ми идват нагоре

# 94
  • Мнения: 6 782
Здравейте! Малко за памперсите. Днес видях, че Бочко също са изкарали памперси - някаой ползвал ли ги е и какво ви е мнението за тях?

Другото, което ме вълнува е какви, колко и колко големи да са първите памперси, които да купя и кога да ги купя?
За Бочко мнение нямам.
Моята дъщеричка се роди 4250 кг, бях купила Памперс Актив бейби 1. Пасваха й ок, пакетът беше мисля около 20 бройки. Вкъщи още 1-2 пакета първи размер изразходихме и минахме на 2ри размер. В болницата, в която раждах, памперсите се носят от майката, т.е. няма осигурени от болницата. Аз раждах естествено и съответно не знаех кога ще ми потрябват. Купих в началото на 9ти месец, заедно с другите неща, които ми бяха нужни за раждането.
Леко раждане!

# 95
  • Мнения: 10 664
Здравейте! Малко за памперсите. Днес видях, че Бочко също са изкарали памперси - някаой ползвал ли ги е и какво ви е мнението за тях?

Другото, което ме вълнува е какви, колко и колко големи да са първите памперси, които да купя и кога да ги купя?
бяха ми дали мостра от детски магазин за мен са добри,но като цена ми идват нагоре

Какви качества ги правят добри? И аз съм си задавала въпроса защо ли едни български пелени са толкова скъпи, какво ли им е по-специалното...  newsm78

За Памперс - установих, че Мегабоксите купени от Кауфланд с приятната миризма са произведени в Унгария.  Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 860
Аз бях доста време с Бочко, че не ми миришеха много. Доволна съм, не пускат - аз ползвам само през нощта. Кройката ми се вижда удачна, за разлика от тази на Молфикс - нещо хич не пасваха на бебето. Обаче Бочко са си на цената на Памперс, последно взех от тези на Бейбилав, ще ги видим.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз съм от миещите в мивката в кухнята. Няма такова удобство. Не виждам какъв е проблема, дребния така или иначе ми виси на ръката, не се опира в нея и не го мия върху чиниите  Heart Eyes
Първите памперси мисля, че е по-добре да са малък пакет - първо не се знае колко голямо ще се роди бебето и второ дали ще му понасят добре. Аз все още като реша да пробвам някакви купувам малка опаковка, ако се подсече да не хвърлям много.

# 98
  • Мнения: 1 026
 newsm78
И аз съм от миещите в мивката в кухнята. Няма такова удобство. Не виждам какъв е проблема, дребния така или иначе ми виси на ръката, не се опира в нея и не го мия върху чиниите  Heart Eyes
Първите памперси мисля, че е по-добре да са малък пакет - първо не се знае колко голямо ще се роди бебето и второ дали ще му понасят добре. Аз все още като реша да пробвам някакви купувам малка опаковка, ако се подсече да не хвърлям много.
Точно това щях да питам - на кой памперс ориентировъчно си показва дали бебчето има поносимост или не?

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Проблем от сорта дали пропускат или спарват около 3-4 смяна ще забележиш. За непоносимост на кожата не мога да кажа, за щастие не съм имала такъв проблем до сега.

# 100
  • Мнения: 1 026
Проблем от сорта дали пропускат или спарват около 3-4 смяна ще забележиш. За непоносимост на кожата не мога да кажа, за щастие не съм имала такъв проблем до сега.
Значи възможно най-малките пакети от няколко вида и после ще избирам. Иначе като  цена молфикс ме устройва, но не знам дали и малкото човече ще го устройва Simple Smile

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Точно Peace
Не бързай да купуваш много, болниците имат практика да дават рекламни торбички, в които има памперси. Аз така пробвах Пуфис и Молфикс.

# 102
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз не съм купувала памперси и козметика предварително. Бях решила да продължим с тези, които използват в болницата. Съответно сме със зелен памперс и нямам забележки за сега. Няколко пропуснали в първите дни след изписването докато схванем как да ги слагаме.  Laughing
Не се е подсичала досега, нито зачервявала. Правим тоалета така, както ни показаха и със същата козметика. Не нанасям крем против подсичане превантивно.
Мисля да взема един малък пакет от белия памперс, за да ги пробвам.
В родилно ми дадоха рекламни мостри от други памперси, но не съм ги слагала. Бяха отвратителни само на вид и допир - като вестници, но не помня марките.

# 103
  • Мнения: 10 664
Мами, искам да ви споделя изненадата и учудването ми от Памперс.
Бяхме купили 3 мегабокса, два от които размер 4, а другия 4+. Понеже лентичките на четворката по коремчето на моето дете не достигат рисунката на вътрешното копче на памперса и понеже ми се видя, че много бързо ги пълни, днес реших да отворя по-големия размер 4+. Размер 4 е предназначен за 7-14 кг, а размер 4+ е за 9-16 кг. Моето бебе е 11 кг. Знаете каква е разликата от 2 кг на практика (големина на дупето и обема на пишкане). А, познайте каква е разликата между двата памперса. Абсолютно никаква!!  Shocked Двата памперса са едно към едно идентични. Прилагам ви снимка и вие да видите. Мегабоксите са купени на една и съща цена, в бокса на размер 4 са 132 памперса, а в на размер 4+ са с 12 памперса по-малко.
Размер 4+ е абсолютна измишльотина! Чувствам се измамена...  Crossing Arms



Последна редакция: сб, 07 май 2016, 10:59 от amy_nka

# 104
  • Мнения: 27
Пуфис!!!! единствените които не пропуснаха нито веднъж. Много съм доволна и от кърпичките!!!

Общи условия

Активация на акаунт