За памперсите

  • 47 808
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 443
Да, така е. Ако и тези ме разочароват, в което искрено се надявам да не се случи  Simple Smile ще пробвам и Бейбилов  Wink

# 166
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Братовчед ми са много доволни от babylove. Отгледаха си детето с тях, както и с млякото на същата марка. Аз лично не съм ги пробвала, но много ми ги хвалеха, а и с малката подробност, че те са в Германия.

# 167
  • Мнения: 573
nikoleta_joro, големи благодарности, че ми разкри за съществуването на Babylino, това са перфектните памперси!  Sunglasses

Бейбилав в началото още ги пробвахме и всеки път се зачервяваше с тях (newborn), купени от ДМ в България, не знам, може тамошните да са по-добри.

1 ден на Бейбилино и намаля зачервяването, с което се борим вече месец, беше почнало с Памперс и се влоши с Пуфис...като протрито изглеждаше, сега сравних бейбилино с пуфис...ами вторите са като шкурка в сравнение с първите. Бейбилиното е мек, тънък, неароматизиран памперс, при това НЕ пропуска като белия и  зеления памперс при нас. Цената им е съвсем прилична - 21 лв за 46 бройки 4+. В Русе ги намерихме само в Кауфланд, благодаря и на този, който сподели информацията. На 9 месеца най-сетне намерихме нашите памперси Grinning

# 168
  • Мнения: 200
Мили мами, случайно някоя от вас да е от Пловдив и да знае от къде се намират тези Бейбилино? До момента не съм ги виждала или поне не съм обърнала внимание.
Иначе ние минахме през памперс и двата вида, пуфис, молфикс, ганчев ии вече не  помня още какво.
За сега сме с Памперса и съм доволна, рядко пропускат. Предпочитам тези в бялата опаковка, но така и не разбирам защо трябва да са с такава цена! Ужас.

# 169
  • Мнения: 1 700
Бейбилино само в Кауфланд съм виждала никъде другаде.Не съм ги купувала,но съм виждала други хора да купуват.Ние пък минахме през Зелената Прима или Зелен Памперс дали е турски или български все тая беше все си беше зачервен и с памперс екзема  ooooh! в родилното бях взела Пуфис и сега купувам почти не черви дупето.С Молфикса пак беше голямо червене,както и с Еви бейби които пропускаха вечер.Канбебе ми бяха някак простички и теснички и не ми допаднаха.На Бочкото са хубави,ама удря по джоба като Белият Памперс(той много ми допадаше заради лентичката и не червеше дупето).Сега вече купувам и памперс-гащи българска марка,които са много удобни нали се учим на гърнето  Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 200
И аз харесвям лентичката на белите памперси. Прима също съм ползвала - нямах проблем. Пуфис взех от тези памучните и първоначално бях очарована, но после почнаха да пропускат доста. А Бочко виждам много често, но никога не съм обръщала внимание за цена. Сериозно ли са толкова скъпи като белите на Памперс?

# 171
  • Мнения: 1 700
ами скъпички са по-принцип.Е не чак като цената на Белият памперс,но имат разлика от сорта 4-5 лв. с тях.Скоро не съм им свирявала цените тъй като ми мина мерака за пробване на памперси  Mr. Green

# 172
  • Мнения: 443
Мили мами, случайно някоя от вас да е от Пловдив и да знае от къде се намират тези Бейбилино? До момента не съм ги виждала или поне не съм обърнала внимание.
Иначе ние минахме през памперс и двата вида, пуфис, молфикс, ганчев ии вече не  помня още какво.
За сега сме с Памперса и съм доволна, рядко пропускат. Предпочитам тези в бялата опаковка, но така и не разбирам защо трябва да са с такава цена! Ужас.
Здравей, ако искаш провери в Кауфланд. Предполагам, че ще ги има.  Wink

# 173
  • Мнения: 200
Много ви благодаря. Ще купя един малък пакет да пробвам.

# 174
  • Мнения: 443
Много ви благодаря. Ще купя един малък пакет да пробвам.

Няма защо.Дано и има. Не съм от Пловдив, но някои от майчетата споделиха, че ги има в Кауфландите във Варна и Русе, предполагам, че и в Пловдив трябва да ги има. Дано ти харесат.  Wink

# 175
  • Мнения: 1 026
Аз (с риск да ме заподозрете, че съм рекламно лице на Памперс) съм взимала от памперсите от Кауфланд (пишеше сензитив на тях) и не бях очарована. Да не говорим, че цената им хич, ама хич не ме впечатли. По-добре зелен Памперс от някой квартален магазин.

А за тия Бочко така ме е яд - като пластмасови са. На всичкото отгоре взех огромен пакет и вече два месеца, се мъча да ги употребя, ама.. Не пропускат, но сутрин като барна памперса отпред е ледено студен и дупето му също, което ми говори, че по цяла нощ е мокър.  Thinking #2gunfire

# 176
  • Мнения: 443
Аз (с риск да ме заподозрете, че съм рекламно лице на Памперс) съм взимала от памперсите от Кауфланд (пишеше сензитив на тях) и не бях очарована. Да не говорим, че цената им хич, ама хич не ме впечатли. По-добре зелен Памперс от някой квартален магазин.

А за тия Бочко така ме е яд - като пластмасови са. На всичкото отгоре взех огромен пакет и вече два месеца, се мъча да ги употребя, ама.. Не пропускат, но сутрин като барна памперса отпред е ледено студен и дупето му също, което ми говори, че по цяла нощ е мокър.  Thinking #2gunfire

От Бейбилино ли не си доволна?
Относно публикацията ти, аз лично не бих я приела за реклама, все пак сме тук да коментираме кой от какво е доволен и да сме си полезни по някакъв начин.
Важното е, че си намерила подходящите за твоето бебе.  Wink

# 177
  • Мнения: 573
Почти сигурна съм, че си взела други памперси, в Кауфланд има много видове и е нормално и на други да пише Sensitive. Цената на Бейбилино ми се стори съвсем прилична, 21 лв. за 46 броя 4+. Те не са някаква Кауфландска марка, както има марки на Била и Лидъл май, а просто се продават там.

# 178
  • Мнения: X
Пробутвай Бочко денем, когато бебето не седи дълго време без смяна на памперс. Аз така употребявам памперсите на Лили, които нощем пропускат.

# 179
  • Мнения: 200
Пробутвай Бочко денем, когато бебето не седи дълго време без смяна на памперс. Аз така употребявам памперсите на Лили, които нощем пропускат.

Съгласна съм. Аз така едва-едва избутах Молфикса.

Общи условия

Активация на акаунт