За памперсите

  • 47 809
  • 201
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 443
Пробутвай Бочко денем, когато бебето не седи дълго време без смяна на памперс. Аз така употребявам памперсите на Лили, които нощем пропускат.

Съгласна съм. Аз така едва-едва избутах Молфикса.

И аз изобщо не съм доволна от Молфикс. Преди половин година сигурно, мъжа ми ги беше взел, че бяха на промоция да ги пробвам и едва ги изхабих.

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ох, и аз един пакет Молфикс едва избутах така  Crazy

# 182
  • Мнения: 573
Молфикс-ът са толкова гадни, че не съм ги и избутвала, стои си един наченат пакет у нас, ако останем без наличност случайно, докато купим следващите.

# 183
  • София
  • Мнения: 861
След гадния протичащ бял Памперс, ползвах зеления актив бейби и от тях съм една-две идеи по-доволна. Не пропускат изобщо, но нещо почва да розовее дупето Confused Затова тая вечер взех едно Либеро от 108 бройки, дано остана доволна, че иначе не знам Simple Smile

# 184
  • Мнения: 443
След гадния протичащ бял Памперс, ползвах зеления актив бейби и от тях съм една-две идеи по-доволна. Не пропускат изобщо, но нещо почва да розовее дупето Confused Затова тая вечер взех едно Либеро от 108 бройки, дано остана доволна, че иначе не знам Simple Smile

Не съм използвала Либеро, но моя позната ми беше казала, че е доволна от тях. Дано и ти си доволна  Wink

# 185
  • Мнения: 1 700
Молфикс-ът са толкова гадни, че не съм ги и избутвала, стои си един наченат пакет у нас, ако останем без наличност случайно, докато купим следващите.
Ако не ги ползвате защо не ги продадеш.Дори и отворен ще го вземат.Пускаш в някоя група с майки в фб на бройка.
Аз миналата година щях да продавам Зеленият памперс зорлем го довършвах,тогава сина ми получи памперс екзема от него и много плачеше ако му слагах,ама го разкарах.

# 186
  • Мнения: 200
Шинзу, как оправихте дупето?

# 187
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Тези екземи звучат много неприятно.
Вие през деня на колко време сменяте памперс?

# 188
  • Мнения: 283
Аз съм изключително разочарована от Либеро- всяка нощ напикан и постоянно скъсани ластичета. Минах на Пуфис и тази вечер беше сух.

# 189
  • Мнения: 200
Две в едно, аз сменям като видя, че е пълен. Понякога се случва често, понякога по-рядко. Спрях със сменянето преди всяко ядене, защото понякога памперса си е празен.

# 190
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Поли да не би да са ви били малки Либеро, кой модел точно на Либеро пробва.

Аз не сменям спрямо яденето, а на около 3 часа през деня, за да е максимално комфортно. Преди сменях и през нощта, но от известно време не сменям.

# 191
  • София
  • Мнения: 861
След гадния протичащ бял Памперс, ползвах зеления актив бейби и от тях съм една-две идеи по-доволна. Не пропускат изобщо, но нещо почва да розовее дупето Confused Затова тая вечер взех едно Либеро от 108 бройки, дано остана доволна, че иначе не знам Simple Smile

Не съм използвала Либеро, но моя позната ми беше казала, че е доволна от тях. Дано и ти си доволна  Wink
И аз съм доволна. Бебето ми е 4 кг, аз взех Либеро Нюборн 2 (3-6 кг). Като размер са добре, а самият памперс е хем тъничък, хем мекичък, дупето е добре и дотук не пропуска. Практично е, че, подобно на белия Памперс премиум, имат лентичка, която показва дали е пълна пеленката - от кафява става синя.

Има нещо, което ме учудва обаче... Аз по принцип сменям памперсите на 3 часа, а сега покрай тест лентичката реших да следя  по-често, за да засека реално колко издържат Либеро. Оказа се, че цветът става син при нас на час - час и половина Thinking И се чудя сега бебето ми ли пишка толкова много или просто трябваше да взема размер 3... newsm78

# 192
  • Мнения: X
Малко бебе  - често се сменя памперса
Голямо бебе   - 3,4 памперса на ден са ок.

# 193
  • Мнения: 283
Поли да не би да са ви били малки Либеро, кой модел точно на Либеро пробва.

Аз не сменям спрямо яденето, а на около 3 часа през деня, за да е максимално комфортно. Преди сменях и през нощта, но от известно време не сменям.
Не са малки, с 3-ка сме бебо е около 6500. Хвърлила съм плика, но на памперса пише Комфорт.

# 194
  • Мнения: 1 700
Шинзу, как оправихте дупето?
варях смрадлика и го почиствах след всяка смяна на памперса с едно тампонче от тези за грим.Минавах всичките зачервени места и после мажех с Здраве бебе.Мина бързо,но горкия много плачеше че го боли.

Общи условия

Активация на акаунт