" Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 4

  • 145 382
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 78

Магди, бързо възстановяване !!!






 






# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Магди,бързо оздравяване,мила!И безкрайни благодарности за всичко,което правиш за нас! bouquet
И сега,малко "лечебен тоник"за преборване с вирусите! Wink




Дозата никога не е достатъчна! Laughing

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 20:51 от pomeranche

# 647
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Благодаря  и на тези, които се включиха по-късно! Hug

Страхотен тоник, Померанче, но да никога не е достатъчен.

Самота еп.8 + бг превод https://www.vbox7.com/play:51ac6a2159

Няма да го качвам в другият сайт защото го изтриват. Ако има някой който не може да го гледа във вибокса, нека да ми пише, ще се постарая да измисля вариант. Сега ще се концентрирам в приключването на оставащите две серии, за да се възползвам от почивката, че после ще трябва да наваксам и с работата.
Между временно излязоха и няколко доста по-късички нещица с Барун, така, че моят видео-тоник с превод Wink ще продължи.

# 648
  • Мнения: 43
Радвам се, че си оздравяла, Магди. макар и да разбирам сега , че си била болна. Благодаря за преведените серии newsm51 Дано не го  спрат и във вибокса, защото искам да си го изгледам сериите наведнъж и затова умишлено не съм гледала нито една серия, но много се кефя на вашите коментари и снимки, които показват, че гледането ще наистина страхотно  newsm47

# 649
  • Мнения: 558
Изгледах и 8-ма серия.Магди това е за теб  bouquet
Според мен мацката играе доста по-добре от Барунката...нещо ми е много скован
Да не би да трябва да се влюби в партньорката си та да му се получат нещата Mr. Green
На моменти Мира е много красива и чаровна,а на други ми е по-грубовата.
На Барун,обаче сякаш му отиват по-нежни партньорки,поне според мен де,не че го свързвам със Санайчето и за това така да мисля.

# 650
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Благодаря, момичета!

Самота еп.9 + бг превод https://www.vbox7.com/play:92e4e811db

# 651
  • Мнения: 78

                     Още " лекарство" за всички ! Laughing

                     Нали болното ни другарче Магди е качила поредната серия
                     

                     

                     

# 652
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Уау, момичета, излезе ново интервю със Саная и Мохит на някакви награди. Но защо съм развълнувана, не знам дали само така ми се стори, но Саная беше видимо притеснена да позира. Сякаш се опитваше да се скрие колкото се може зад трибуната и после за снимките, първо застана с гръб, а после много на бързо застана за 2-3 снимки и побърза да излезе.  Тоалета й е различен от другите, и видимо се прикриваше с него и дали заради прическата и самия тоалет и в коремчето ми се струва понаедряла. Макар, че мернах нещо при рускините за нов сериал и май нещо я подпитаха на интервюто, но определено ми се струва наедряла. Иначе са много готини и двамата. Предполагам, че скоро ще го преведат.
Ето да видите и вие: https://www.youtube.com/watch?v=SKKMcZM6ibI

# 653
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Магди  Hug благодаря ти за преводите, които правиш  bouquet

Аз също изгледах сериите на ''Самота'' - хареса ми, ама... добре, че са толкова.
Не мисля, че бих могла да отделя повече време за Сурбхи в натовареният ми график, а и в момента съм толкова ''вътре'' в един турски ''вариант'' на Пътеките, че...

И сега се включвам заради Саная - не мисля, че има радостна новина за нея в реала ( евентуално бебе  Wink), защото тези дни съобщиха, че е потвърдено участието и в нов сериал по СОНИ тв. Заглавието все още не е ясно, но казват скоро ще има повече информация.



# 654
  • Мнения: 2 002
Наградите са в памет на Яш Чопра, режисьор, който работеше предимно с Шарукх Кхан. Повечето въпроси бяха за него, даже Мохит запя песен от филма Dil To Pagal Hai.
 Саная ми изглежда напълняла - двойна брадичка, бюста ... Но това може да са само килограми. Все пак тя беше доста слаба, да не кажа кльощава.  
Накрая карат Мохит да имитира Шарукх в едно от характерните  му движения от танц, от филма "Дон". Което е нещо като негова запазена марка.

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 12:13 от 512

# 655
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Да да, и аз си помислих, че може и просто да се е позакръглила и бузки малки има, а ние сме свикнали да я виждаме по-слаба особено след Джалак. Но пък не знам странна ми се видя този път, може и нещо друго да я е притеснявало.

# 656
  • Мнения: 1 597
И аз мисля, че Саная е само малко понаедряла.
Цвети, кой е този турски сериал подобен на Пътеките?

# 657
  • Русе
  • Мнения: 6 503


И аз мисля, че Саная е само малко понаедряла.
Цвети, кой е този турски сериал подобен на Пътеките?

mumbas, за мен и да е наддала Саная, едва ли е много, просто и тоалетът заблуждава - модел, цвят, а и наметката. Скоро нали пуснаха това от парти с бандата и си е слаба ( от 07.02. е)



А за другото... ето този е - на български заглавието е ''Назови ме'' ( засега са 115 серии, не е приключил още дават всеки делничен ден по един епизод по около час и преводът на руски излиза още същата вечер до към 10ч.)

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/199 … sskom-yazyke.html

Разбира се, че и се различава  от Пътеките, ама... главният герой си е баш като Арнав  Wink, а има романтика и забавни случки, но мен ме държи основно двойката, според мен отлично подбрана ( може да са начинаещи актьори, обаче... добре се справят)

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 15:40 от Cveti67

# 658
  • Мнения: 1 597
Мерси Цвети, ще го преплюнча. Страхотна суша е за интересни сериали. Мъча един Ишкбааз от известно време, но много тегаво се развива. Не зная дали защото Пътеките така качиха летвата, ама няма угодия за мен след неговото излъчване. Нищо не ме грабва и не ми е интересно.

# 659
  • Мнения: 122
Ей,Маги БЛАГОДАРЯ ТИ!!!Прекрасен завършек на почивните дни.Ти ни направи страхотен подарък с 10 епизод на "Самота"!!!Уникална си МАГИ.БЛАГОДАРЯ ТИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт