Пазаруване от Aliexpress.com 49

  • 103 184
  • 725
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 143
Имали някакъв проблем с доставката.митници,качество на продукта и т.н Искам да взема нещо за сина ми,който е на 6 год

Ако е за 6 годишно дете, по-добре се огледай за нещо макс 8 инча. Тези 10ки ще са доста тежки. Освен това едва ли на детето ще сложиш SIM  Simple Smile Tърси Teclast, Cube, Onda, Pipo, Chuwi ( без V7 - имат проблем с прегряване и deep sleep )

# 586
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Имам  направена поръчка, чийто срок за изпращане е днес.Неделя е. До момента не е изпратена. Не зная дори дали китайските пощи работят днес, и би могло да се спази срока. Ама, 14  дни го чакам, да му се невидим. Как да постъпя? Платих през пейпал.

# 587
  • Мнения: 5 317
Имам  направена поръчка, чийто срок за изпращане е днес.Неделя е. До момента не е изпратена. Не зная дори дали китайските пощи работят днес, и би могло да се спази срока. Ама, 14  дни го чакам, да му се невидим. Как да постъпя? Платих през пейпал.
Пий една студена вода. Как ще плащаш през PayPal като в Aliexpress не може да се плаща с PayPal? Сега нямаш защитата на Aliexpress и оставаш с надеждата, че продавача е добросъвестен. Питай продавача дали е изпратил нещо. В Aliexpress няма как да видиш промяна на статуса, защото сайта отчита покупката като не платена.
Дай линк към продавача.

# 588
  • Мнения: 3 172
Здравейте!Прегледах темата,но никъде не открих за купуване на таблет как стоят нещата.Имали някакъв проблем с доставката.митници,качество на продукта и т.н Искам да взема нещо за сина ми,който е на 6 год Спряла съм се на няколко модела, които за характеристиките които имат са на изключително добра цена.Ето и линкове:
http://www.aliexpress.com/item/1280-800-IPS-tablet-10-octa-core- … 999999.491.w1IfY7
http://www.aliexpress.com/item/A5510-New-10-Inch-Built-in-4G-TLE … 999999.484.w1IfY7
http://www.aliexpress.com/item/10Inch-Android-Tablets-PC-2GB-16G … 999999.465.w1IfY7
Моля Ви дайте някакъв съвет?

Някакви боклучави сглобки са това, не се подлъгвай от цената. Първият и третият нямат никакъв бранд, а на втория е неизвестен. Обърни внимание и че параметрите в заглавието и в описанието се различават - не се знае какво ще получиш накрая. Писали са ти кои марки да търсиш, не съм съгласна само че 10-инчовите са тежки за малко дете - в къщи имаме и 6, и 7 и 10-инчови устройства, за игри децата винаги вземат най-голямото, защото по-лесно се играе на голям екран.

# 589
  • Мнения: 6
Имали някакъв проблем с доставката.митници,качество на продукта и т.н Искам да взема нещо за сина ми,който е на 6 год

Ако е за 6 годишно дете, по-добре се огледай за нещо макс 8 инча. Тези 10ки ще са доста тежки. Освен това едва ли на детето ще сложиш SIM  Simple Smile Tърси Teclast, Cube, Onda, Pipo, Chuwi ( без V7 - имат проблем с прегряване и deep sleep )
Благодаря много за информацията!Не съм на ясно много с тези неща Simple Smile....гледам памет, резолюция,камера...За sim картата може и на мен да ми се наложи да го ползвам за нещо , а за големият екран  смятам,че ще е по-удобен за игри.Още веднъж благодаря -сега ще огледам препоръчаните марки

Последна редакция: нд, 14 авг 2016, 14:56 от katia998

# 590
  • Мнения: 6
Здравейте!Прегледах темата,но никъде не открих за купуване на таблет как стоят нещата.Имали някакъв проблем с доставката.митници,качество на продукта и т.н Искам да взема нещо за сина ми,който е на 6 год Спряла съм се на няколко модела, които за характеристиките които имат са на изключително добра цена.Ето и линкове:
http://www.aliexpress.com/item/1280-800-IPS-tablet-10-octa-core- … 999999.491.w1IfY7
http://www.aliexpress.com/item/A5510-New-10-Inch-Built-in-4G-TLE … 999999.484.w1IfY7
http://www.aliexpress.com/item/10Inch-Android-Tablets-PC-2GB-16G … 999999.465.w1IfY7
Моля Ви дайте някакъв съвет?

Някакви боклучави сглобки са това, не се подлъгвай от цената. Първият и третият нямат никакъв бранд, а на втория е неизвестен. Обърни внимание и че параметрите в заглавието и в описанието се различават - не се знае какво ще получиш накрая. Писали са ти кои марки да търсиш, не съм съгласна само че 10-инчовите са тежки за малко дете - в къщи имаме и 6, и 7 и 10-инчови устройства, за игри децата винаги вземат най-голямото, защото по-лесно се играе на голям екран.

Благодаря много!Сега като ми казахте обърнах внимание на подробностите Simple Smile.Гледам положителен рейтинг и се полдъгах. Сега ще разгЛедам препоръчаните марки

# 591
  • на североизток
  • Мнения: 460
Добра новина Grinning
Вчера си получих парите от първата раница. На 13-тия ден.
Вече чакам само другите.

А да ви питам за този номер защо не ми излиза информация в 17Track 33514412583 ?

# 592
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Номера е непроследим, за плащането през пей пал - си повдига диспут там, като зависи всъщност за какво е упоменато самото плащане  Peace

# 593
  • на североизток
  • Мнения: 460
Номера е непроследим, за плащането през пей пал - си повдига диспут там, като зависи всъщност за какво е упоменато самото плащане  Peace

За моя номер ли става въпрос?

# 594
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Да. Но то си има и тема за проследяване

# 595
  • на североизток
  • Мнения: 460
Добре де, само питам. Гледам, че и тук се питате и си отговаряте за номерата, но щом не може няма да питам.

# 596
  • Мнения: 2 204
Здравейте. Отдавна пазарувам в Али-то, но днес за пръв път ми се случи такова чудо.
Една стока ми закъснява и оставаха 5 дни до края на периода в който трябваше да я получа. Писах любезно писмо на продавача че след 5 дни ще пускам диспут и да ми връща парите и какво мислите стана - днес получавам писмо от Али-то, че продавача ми е удължил срока на получаване на доставката с още 30 дни.  Shocked #Crazy Продавача абсолютно сам, без да ме предупреди и без да иска моето разрешение е удължил срока на доставката с още 30 дни. Това как е възможно да стане? Може ли продавача сам да си удължава срока на доставка без мое разрешение. Че аз може да не искам пък. То така, продавача може да си удължава сам срока на доставка до Нова Година... Как Али-то е позволило на продавача еднолично да си удължава срока на доставка.???
Ето писмото с което Али-то ме уведомяват че продавача сам и еднолично е удължил срока на доставката:
Цитат
Seller has extended Purchase Protection for you. 
 
Dear ...................

 This is an e-mail notification to inform you that the seller has extended Purchase Protection for you for Order 76392975214560 .
Не мога да повярвам на очите си направо. На вас случвало ли ви се е подобно чудо. Как е възможно. Колко пъти още продавача може да си удължава сам срока на доставка. Сега и диспут не мога да пусна защото крайни срок се отложи с един месец...  #Cussing out

# 597
  • София
  • Мнения: 318
Можеш да пуснеш диспут по всяко време! Peace
На мен ми се е случвало да ми удължават срока, но ако съм преценила, че времето за доставка е минало, съм отваряла диспут и всичко е приключвало в моя полза...
Ако са минали и около 60 дни от изпращането, 100% ще ти върнат парите от AliExpress по-бързо.

# 598
  • Мнения: 2 204
Можеш да пуснеш диспут по всяко време! Peace
На мен ми се е случвало да ми удължават срока, но ако съм преценила, че времето за доставка е минало, съм отваряла диспут и всичко е приключвало в моя полза...
Ако са минали и около 60 дни от изпращането, 100% ще ти върнат парите от AliExpress по-бързо.
Да, 60 дни щяха да станат след една седмица и тогава мислех да пускам диспут. Защото знам че диспут може да се пусне малко преди да е изтекъл крайния срок иначе няма да го уважат. Но сега крайния срок ми се изтегли с още 30 дни заради продавача, който сам е решил да удължи срока.
Няма ли опасност от Али-то да ми кажат че срока на доставката още не е изтекъл и трябва да чакам крайния срок т.е. с новите 30 дни стават общо 90 дни.... ужас...

# 599
  • София
  • Мнения: 318
Диспут може да се пусне и две седмици след изпращането...  Laughing
Той не толкова е обвързан със срока на получаване, а препоръката за 60 дни е за улеснение... След като има вече отворен диспут, продавачът ТРЯБВА ДА ДОКАЖЕ, че е изпратил стоката и ЧЕ ТЯ Е ПОЛУЧЕНА.
Пусни си диспут и напиши, че не си съгласен с удължаването на срока, според мен не е нужно да чакаш още месец или два! Успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт