Насладете се на любимата пържена храна без угризения. Тествайте Philips Airfryer

  • 55 673
  • 445
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 365
Бих опитала да направя ребърца. Много добре изглежда уреда и надявам се да се получава възможно най- здравословно

# 46
  • Мнения: 574
Много рядко приготвяме пържено, защото се стремим да се храним здравословно. Но с такъв уред бихме започнали да правим пържени картофи, пържено пилешко, тиквички и риба.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 274
Избягвам пържената храна, защото се стремя да готвя здравословно. Но много обичам пържени картофи, тиквички, риба. С удоволствие бих тествала уредя, за да се убедя лично, че пърженето става в малко мазнина.

# 48
  • Мнения: 864
„Кое е вашето любимо ястие, което избягвате да похапвате заради високото съдържание на мазнини, но бихте го пробвали в Airfryer?“

С Airfryer бих пробвала да направя всичко, което избягвам сега- всякаква пържена храна - картофи, тиквички, риба, бутчета, кюфтета и др. Много искам да го тествам и затова се включвам в играта.

# 49
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 36
По принцип избягваме пържената храна,но кой може да устои на порция пържени картофки????????Не и моите момчета.Като "гарнитура"обичат и кюфтенца.Съпругът ми пък е любител на пържените/може и панирани/тиквички-то сега им настъпва и сезона.И без повече думи вашият уред ще бъде новият "вълшебник"в кухнята ни,който безкрайно ще улесни приготвянето на любими ястия. chef

# 50
  • Мнения: 5 128
От близо две години се стремя да се храня здравословно. Задължителна част от новият ми начин на хранене е изключването на всичко пържено, включително и някои любими мои храни като пържени картофи, тиквички, пилешки крилца и прочие. С удоволствие бих изпробвала да ги приготвя по здравословен начин с уреда Airfryer  Peace

# 51
  • Русе
  • Мнения: 1 007
С удоволствие бих използвала този уред.Опитвам се да ограничавам пърженото в менюто на семейството,но с този уред няма да се притеснявам и ще си хапваме с удоволствие здравословни пържени картофки  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 12
Любими ястия, които рядко правим заради многото мазнина, миризма и време - пържени кюфтенца с пържени картофки, тиквички и риба. Много бих се радвала, ако Philips AirFryer е уредът, който ще ни зарадва с по-здравословен вариант на любимите пържени храни Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 273
Вкъщи всеки си има любима храна, която избягваме, заради пърженето - пържени картофки (сина ми), пържени филийки (съпруга ми) и лангиди (бухти, мекици) - моите любими закуски.
С удоволствие бих ги пробвала в уредът Philips AirFryer.

# 54
  • Мнения: 44
Кюфтенца и картофки

# 55
  • Мнения: 394
при нас се хапва доста пържено-картофки,крилца,разни панирани хапки,риба и т.н.,затова определено ще ми е интересно да пробвам този уред Philips AirFryer

# 56
  • Мнения: 4
Моето семейство обича пържена риба, която е изключително полезна и с удоволствие бих я пробвала с Philips AirFryer!

Последна редакция: вт, 12 апр 2016, 20:04 от Krasibaneva

# 57
  • Samokov
  • Мнения: 349
Обожавам панирани сирена и кашкавал със сладко от боровинки,а също и пържени картофки и кюфтета.Ограничавам ги до един път месечно,защото аз имам проблем с килограмите и  се тревожа да не напълнее и дъщеря ми.Колкото и да се опитвам да направя пилешки хапки на фурна,разликата с пържените е огромна. bowuu

# 58
  • Мнения: 5
Разбира се ,всеки обича пържени картофи,аз лично ги обожавам.За това се надявам,че ще спечеля този страхотен уред за да мога да си ги похапвам с удоволствие ,и по-честичко разбира се.

# 59
  • Мнения: 29 768
Много обичам пържени картофи и пържени тиквички, но най-вкусното лятно ядене са пържените с брашно печени пиперки.....мммммм newsm22

Общи условия

Активация на акаунт