ЗОВ ЗА ПОМОЩ!МЛАДА МАЙКА ТЪРСИ ДОНОРИ НА ПЕРИФЕРНИ СТВОЛОВИ КЛЕТКИ, ЗА ДА ЖИВЕЕ!

  • 21 735
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Регистрирах се, чакам да се свържат с мен. Дано мога да помогна  Praynig
Някакви новини? Открит донор?

# 16
  • Мнения: 621
Благодаря на всички за съпричастността.
Следя нещата, но няма никакви новини, явно все още няма развитие в положителна насока... Confused

# 17
  • Мнения: 8 939
Къде се регистрирате?
Дано съм разбрала правилно. Отивам в Александровска болница (не разбрах точно къде?) и казвам име -  DHL 316166791 - Катя Ангелова, давам кръв за изследване, така ли?

# 18
  • Мнения: 621
Не, номерът, който сте написала, е за куриерската фирма DHL - с него изпращането на пробата е безплатно за Вас. Това ако използвате дистанционния вариант.

За тестовете в Александровска болница:

Допълнение: Тестовете се правят сутрин до 10:30ч. в приемната. Тя се намира от към бул. П. Славейков, веднага след бариерата, в ниска бяла къщичка.

За дистанционно вземане и изпращане на проба:

НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ, КОИТО СА СЪПРИЧАСТНИ, ОГРОМНО УЛЕСНЕНИЕ - РЕГИСТРАЦИЯ ОНЛАЙН И ПРОБИ ОТ УСТНАТА КУХИНА С НАБОР, ИЗПРАТЕН ВИ НА АДРЕС.

Не е необходимо време за посещение в лаборатория, не е необходима дори кръвна проба!

Достатъчно е да попълните двата формуляра на сайта ни и ние ще Ви изпратим тампон за вземане на ДНК от устна лигавица, с който можете сами да си вземете проба.
Изпратете с DHL на адрес: гр. София, бул. Пенчо Славейков, Александровска болница, Клиника по клинична имунология
Използвайте безплатния клиентски номер на DHL 316166791

Важно!
Обърнете внимание на инструкцията за вземане на проба и я следвайте стриктно, за да не се окаже изпратената от Вас проба негодна.

Регистрация, формуляри - http://www.lymphom-bg.com/survey/survey_p1.php

Инструкция за вземане на проба - http://www.lymphom-bg.com/wp-content/uploads/2014/02/Instructions.pdf

# 19
  • Мнения: 8 939
А в Александровска какво казвам?

# 20
  • Мнения: 621
Всъщност и за Александровска е написано същото в първия пост, сега обърнах внимание, аз копирах информацията от Фейсбук. Бих Ви посъветвала в такъв случай да си запишете и номера, и името Катя Ангелова, а на място сигурно ще Ви кажат кое е нужно.
Ако някой друг е ходил в болницата, може да сподели подробности.

# 21
  • Мнения: 8 939
Да и аз това видях.
Тази седмица не знам дали ще успея, но следващата мисля да отида.
Нищо не прочетох за кърмещи майки, надявам се не е проблем.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 573
Попълних формуляра за дистанционно вземане на проба. Досега не съм правила подобно нещо.
Когато изпращам материала към Александровска, трябва ли да пиша някакво пояснение? Искам да даря за Катя, но ако няма съвместимост, ще се радвам да ме използват за друг нуждаещ се.
Отказвали са ми да дарявам кръв заради опасно ниско кръвно, но тук не видях ниското кръвно да е посочено като фактор. Доколкото разбирам, в случая не става дума за източване на банка кръв, а само за отделяне на стволови клетки чрез апарат за циркулация  Thinking

# 23
  • Мнения: 621
В такъв случай мисля, че няма нужда да пишете нищо.
Да, такава е процедурата при евентуална съвместимост.  Peace

# 24
  • Мнения: 8 939
И аз попълних за дистанционно вземане на проба.

# 25
  • Мнения: 8 939
Попълних формуляра за дистанционно вземане на проба. Досега не съм правила подобно нещо.
Когато изпращам материала към Александровска, трябва ли да пиша някакво пояснение? Искам да даря за Катя, но ако няма съвместимост, ще се радвам да ме използват за друг нуждаещ се.
Отказвали са ми да дарявам кръв заради опасно ниско кръвно, но тук не видях ниското кръвно да е посочено като фактор. Доколкото разбирам, в случая не става дума за източване на банка кръв, а само за отделяне на стволови клетки чрез апарат за циркулация  Thinking

Аз сега получих сетът за вземане на проба.
Адри ти прати ли твоята вече?
Ще се радвам за подробности, да не объркам нещо.
Всъщност не разбрах трябва ли да напиша нещо конкретно, за да се провери съвместимост с Катя или не е нужно?
Благодаря.

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 14:14 от alina_si

# 26
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз получих мейл да очаквам пробата и все още нищичко не е пристигнало  ooooh!
Ако до края на седмицата не дойде, в петък ще отида лично до Александровска.

Редактирам: Материалите за проба дойдоха току що. Всичко е описано много ясно. Утре я правя и пращам. Никъде не виждам поле, в което да упомена името на Катя обаче. Мисля да го напиша на ръка на един лист и да го приложа към декларациите.

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 16:48 от Адри́

# 27
  • Мнения: 8 939
Да и аз писах тук преди да прочета. Чудесно е написано.
И аз ще напиша на лист за Катя, добра идея. Благодаря ти.
Утре ще го пратя.
 Peace

# 28
  • Мнения: 295
Момичета, аз пратих проба преди време.
Понеже никъде нямаше място да упомена името на Катя звъннах на телефона, за да попитам. Дамата от там ми каза на единия от двата листа - анкетата или другия, да напиша имената и, че желая материалът да се провери за съвместимост с Катя.

Така и не получих отговор, явно за съжаление, не съм съвместима.

# 29
  • Мнения: 8 939
Заявих куриер, искат тройна опаковка от DHL.
На вас искаха ли ви?

Общи условия

Активация на акаунт